زیبایی مهرماه اصفهان -89

وضعیت
موضوع بسته شده است.

moji

Member
با سلام به همه دوستان
من اهل یزد هستم ولی ارادت زیادی به آقای کرباسی و دوستان کانون اسب اصیل دارم و طبق اطلاعات واصله باید عرض کنم که امسال هم مسایقه زیبایی اصفهان کمافی السابق برگزار میشود ولی کمی متفاوت تر از قبل
تنها ویژه عربهای خالص ایرانی

معذرت میخوام موجبی جان فکر میکنم اما شما اهل رفسنجان هستید آقا محمد موفق و پیروز باشید...ممنون میشیم خودتون را یزدی جا نزنید...

moji

Member
معذرت میخوام موجبی جان فکر میکنم اما شما اهل رفسنجان هستید آقا محمد موفق و پیروز باشید...ممنون میشیم خودتون را یزدی جا نزنید...
اشتباه خدمتتون عرض کرده اند اونهایی که گفتند من اهل رفسنجانم
من فقط از آقا محمد رضا که رفسنجانی هستند نقل قول کردم
اگر چه فرقی نمیکنه چون هر چی ارسال من زدم توسط مدیر محترم شما پاک شد و انگار ایشان خیلی با اصفهان و عوامل برگزار کننده مسابقات آن مشکل دارند

منم هم سپردمشون به خدا و رفتم
یا علی

Soheil Sanati

Active member
اشتباه خدمتتون عرض کرده اند اونهایی که گفتند من اهل رفسنجانم
من فقط از آقا محمد رضا که رفسنجانی هستند نقل قول کردم
اگر چه فرقی نمیکنه چون هر چی ارسال من زدم توسط مدیر محترم شما پاک شد و انگار ایشان خیلی با اصفهان و عوامل برگزار کننده مسابقات آن مشکل دارند

منم هم سپردمشون به خدا و رفتم
یا علی

علی به همراهت برو

s.parizimanesh

Active member
خوب دوستان زیبایی امسال هم برگزار شد کی نتیجه ها را داره؟؟؟
البته فقط خالصها بودند.

یه چیزی آقا یک مسابقه چطور میتونه 11 کلانتر داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟

علیرضاجان میشه.
یه مسابقه میتونه بیشتر ازاین هم کلانتر+ یک سرکلانترداشته باشه.:smilingsmiley:
اگه شمااصطبل های مختلف داشته باشی واگه مانژهای مختلف دردسترس برای گرم کردن و وآمادگی اسبها ,کسیکه موظف است ازاجرای قانون وعدم انجام موارد غیر قانونی :blinksmiley:در این مکانهاودرمسیرهای ارتباطی اطمینان حاصل کند ودرصورت مشاهده ممانعت وگزارش موضوع رابه سرکلانتر وسرداورگزارش کند .

کلانتر است.:winksmiley02:
موفق باشی.

من نمیتونم قبول کنم زمانی که 2 تا مانژ بوده اون موقع چی میشه؟؟؟؟؟
تعداد کلانترها نظم ورعایت قوانین دربرگزاری شودر هررشته سواره (مثلا" تو رشته شما ,عدم استفاده ازداروهای غیرمجاز,آرایش , پدگذاری ,عدم تحریک غیرمجازو...)رو تضمین میکنه واین نه تنها بد نیست بلکه قابل ستایش است (بستگی به جیب برگزار کننده دارد:blinksmiley:)

دردومانژ بافرض تعداد زیادشرکت کننده (اسب)وزمانبر بودن (نوع )مسابقه واحتمال خستگی کلانترها معمولا" ازچند کلانتر درداخل هر مانژ ,وجود کلانتر برای ورود وخروج اسب هابه میدان مسابقه وخروج ازمانژهای تمرین وپوشش مسیر مانژتمرین تامسابقه (اگرمسیرها طولانی واحتمال وقوع مواردی ممنوعه می رود),پوشش اصطبلها و...

بنابراین استانداردی(البته یه حداقلی وجود دارد) برای تعداد کلانترها نیست وبسته به مکان وبرنامه متنوع میباشد ولی وجود سرکلانتربرای هماهنگی الزامی است.
شمامختاری که قبول کنی یاخیر ولی اعضای برگزارکننده شوهای خوب رادنبال کنید به نتیجه میرسید.ضمن اینکه اینموارد بسته به محیط ونحوه برگزاری متغیر می باشد.

وضعیت
موضوع بسته شده است.