زلزله (پازن * غزال) ن

پاسخ : زلزله

آقا زلزله این هفته 1000 متر میدوه
حتما تماشا بیاین کسانی از دوستان که دوست دارن در تهران با هم ملاقات داشته باشیم برای من شمارشونو ارسال کنن خصوصی

انتظار بال خره به سر رسید زلزله خان
فردا دیگه باید برنامتو پیاده کنی
از جمع دوستانم کسی نمیاد به جز مدیر سایت که اونجا حتما باهاش ملاقات میکنم
شمارشو گرفتم

امید زمانی

Active member

زلزله جان! سلام.برنامه کورس فردا را دیدم .انشاالله که زلزله روز خوبش باشه .بهرحال رقیبها ریز نیستند ولی فکر کنم رقیب اصلی دیوان (مبارک-زرافه)باشه .
امیدوارم که فردا زلزله بیاد!ولی اسب استخوانداری مثل زلزله اگرهم این کورس را نزد چیزی از دست نداده وانشا الله باید سالها میدانداری کنه
برای تماشا خواهم آمد ،

omid.zamanidehkordi گفت:
زلزله جان! سلام.برنامه کورس فردا را دیدم .انشاالله که زلزله روز خوبش باشه .بهرحال رقیبها ریز نیستند ولی فکر کنم رقیب اصلی دیوان (مبارک-زرافه)باشه .
امیدوارم که فردا زلزله بیاد!ولی اسب استخوانداری مثل زلزله اگرهم این کورس را نزد چیزی از دست نداده وانشا الله باید سالها میدانداری کنه
برای تماشا خواهم آمد ،
امید جان انقدر اسب های قوی هستند که فکر نکنم زلزله و دیوان جلوی انها چیزی باشند

حالا منتظر عکسای مدیرو امید و زلزله و من باشید
امید جان شماره ام را برایت ارسال کردم با من حتما تماس بگیر تا با مدیر یه اکیپ 3 نفره از طرف سایت باشیم

sohrab

Active member

zelzele.pazan گفت:
omid.zamanidehkordi گفت:
برای تماشا خواهم آمد ،
امید جان انقدر اسب های قوی هستند که فکر نکنم زلزله و دیوان جلوی انها چیزی باشند

با تعریف هایی که از زلزله میکردید جور در نمیاد
زلزله ضعیف شده یا شکسته نفسی می فرمایید؟

mehrshad

Member

اسب اول دور هفتم:زماس کره ی مبارک و دوم:دانیال اشکذر سوم:دیوان کره ی مبارک .روز روزه زلزله نبوده درسته؟این خون خارجی ها کاره خودشونو کردن

تاسف برای جامعه ی سوارکاریمان
امروز در مجموعه ی نوروز اباد اقای قاسمی را دیدم و ایشان را به دیدن چند اسب از جمله زلزله بردم
زلزله در ظهر کمی گرمازده بود ولی حول و حوش ساعت 6:30 زین شد و اماده ی اماده بود اسب دو ست داشت زمین را گاز بزند همه تحسینش می کردند.ولی امان از عنودان بد گهر و حسودان تنگ نظر
چه کسی می گوید روز روزه زلزله نبوده؟؟؟؟مهرشاد خان مگر شما ان جا بودید که حال و روز زلزله را ببینید که میگویید روز روزش نبوده.قویتر از امروز تا حالا او را ندیده بودم
حتی از یزد هم قویتر بود.فقط میدانم اگر بچه ی دو ساله هم سوارش شده بود 1 میشد.
زلزله که شگرد معروفش استارتش است.اگر به دیدن کورس می امدید چیز جالبی میدید. همه ی اسبها دپار که زده شد همه 5 متر به جلو رفتند زلزله هنوز از دپار در نیامده جالب است
من نمیتوانم چیزی بگویم اجازه ندارم ولی امروز از لحاظ روانی نابود شدم نه با خاطر اسب ...............
خودتان باید انجا باشید و از نزدیک ببینید انشالا فیلم کورس روی سایت میاید و میبینید
چه بگویم باید خاموشی اختیار کنم همین. انشال هفته دیگه مهندس خودش میاد وتصمیماته نهایو میگیره.این هفته مشهد بود خیلی هم ناراحت شده بود. راستی خون خارجی ها هم همیشه کار خودشنو باید بکنن. هیچ وقت غیر این نیست.بالا خره اگه اونا نیان تو جایزه خون خالصای بی غیرته ما بیان.این هفته عربه زیاد قوی نبودند از هفته دیگه عربها قوی میشند چون هنوز کل عربها نیومدن.

navid

Member

اینکه میگن روز روز اسب بوده یا نه هم میشه بگی درسته و هم نه. ولی داخل میدان میشه بگی سوارکار واسب 50-50 هست. خیلی مهمه که سوار کار شناخت روی اسب داشته باشه. انشا... هفته های آینده. راستی سوارش کی بود.

mehrshad

Member

سلام من منظورم این نبود که ضعیفه من میگم روز روزش نبود یعنی قسمتش نبود که مقام بگیره .انشاا.... هفته بعد مقام میگره

sohrab

Active member

zelzele.pazan گفت:
چه کسی می گوید روز روزه زلزله نبوده؟؟؟؟مهرشاد خان مگر شما ان جا بودید که حال و روز زلزله را ببینید که میگویید روز روزش نبوده.قویتر از امروز تا حالا او را ندیده بودم
حتی از یزد هم قویتر بود.فقط میدانم اگر بچه ی دو ساله هم سوارش شده بود 1 میشد.
زلزله که شگرد معروفش استارتش است.اگر به دیدن کورس می امدید چیز جالبی میدید. همه ی اسبها دپار که زده شد همه 5 متر به جلو رفتند زلزله هنوز از دپار در نیامده جالب است
من نمیتوانم چیزی بگویم اجازه ندارم ولی امروز از لحاظ روانی نابود شدم نه با خاطر اسب ...............

اگر مهرشاد گفت :"روز روز زلزله نبود" به خاطر امید دادن به تو بوده و اینکه بد شانسی مانع موفقیتش شده .
این نسبت به دلیلی که عنوان کردی ( دیر خارج شدن زلزله از دپار و 5 متر عقب افتادن از اسبها) قابل قبولتره.
برای اسبی که آماده باشه 5 متر عقب موندن در استارت واقعا هیچی نیست.
با این حال باید کورس را دید . زمان چقدر بود؟
به امید موفقیت زلزله

فقط میدانم که شما هیچ چیز را نمیدانید و ماشالا همه بحر العلوم ماشالا
اگر یکی از کورس های زلزله رو ببینید میفهمید که این اسب چگونه اسبی است
زلزله انقدر اماده بود که باید با تروبردا میدوندیمش ولی وقتی سوارکار نزاره اسب بیاد اسبم که زبون نداره سوارشم همان سوارکار گنبدی قبلی اق اویلی بشگرد بود
نوید تو که استارتاش با کورساشو دیدی بگو زلزله که 1000 مترو بدون شلاق 1.1 میزد الان تو جایزه نیومد تازه مثل بارون شلاقش میزد برای صحنه سازی ....من دارم روانی میشم اصلا شما درست میگید

mehrshad

Member

من شنیدم که زلزله رو تو دپار کشیدن و بازم داشته خوب میومده کشیدن.انشاا... هفته دیگه ببینیم چی کار میکنه

مهر شاد گفت:
من شنیدم که زلزله رو تو دپار کشیدن و بازم داشته خوب میومده کشیدن.انشاا... هفته دیگه ببینیم چی کار میکنه
من حق نداشتم حرفی بزنم ولی حالا هم که مهرشاد فهمیده من میگم بله زلزله رو سوار کار تو دپار کشید و با همین کار زلزله را تو اسصتارت کشت و او را اخر کرد ولی از روی غیرت زلزله باز هم این اسب تا سومی پیش امد و امد بره اسب دوم و اولو بگیره که باز کشیدش. نمیدانید ما چه حا لی داشتیم. دلمان مسخواشت گریه کنیم. بیچاره اگر حیوان زبان داشت...........
ولی اشکالی ندارد مهندس این هفته میاید و با نظارت او همه کارها صورت میگیرد قبل از مسابقه قمار بازها رو میدیدم که از حرفهاشون بعدا فهمیدم همه می دانستند زلزله را میکشند.انشالا خودتان در فیلم میبینید اقای قاسمی زلزله رو از نزدیک دید و عکس هم زیاد گرفت در ضمن عکس سوارش هم در صفحه ای همین تاپیک هست.3 بار از جون برای زلزله مایه گذاشت و3 اولی گرفت ولی با این کارش دیگر همه ی اعتماد ها از او سلب شدو .........

بالا