زلزله (پازن * غزال) ن

navid

Member
پاسخ : زلزله

سلام. من هیچ مسله امنیتی را این وسط نمی بینم که فیلم کورس را نذاریم تا همه نظر بدن. آقای قاسمی من فیلم کورس را دارم بگین کجا بزارم و خواهش می کنم همه نظر بدن. من تعصب خاصی ندارم ولی باید حق راگفت. اول اینکه: زمان چالدران خیلی بهتره. دوما: اسب های که رکاب به رکاب چادران می دویدن دماوند بود و خوروش که اول دماتوند امد با چالدران چفت کرد تا نفس چالدران را ببرد ولی نشد و بعد از 1000 متر خروش امد که کاری از پیش نبرد کسایی که از کورس سر در میارند می فهمند چفت کردن و بریدن اسب چی میگم. سوما: علیرضا سپهوند تا 50 متر آخر هیچ شلاقی نمیزنه می تونی ببینید و خروش مثل باران داره شلاق می خوره. چهارما: زلزله حالا چهار سالش هست ولی چالدران با 9 نه سال سن اینجوری دوید. حالا نتیجه بگیرین و قضاوت کنید.

sohrab

Active member

آقا این فیلم رو بگذارید . خیلی وقته کورس ندیدیم.
زیاد سخت نگیرید . بالاخره یکی اشتباه دیده دیگه. شاید هم یک کورس دیگه مورد نظرتونه.

navid

Member

آقا سهراب ما كه دعوا نداريم. فقط طرفدار حق هستيم. چه خالص ايراني. چه خون خارجي.

احسان

Active member

مثلاً فکر کنيد يک روز جنگ ميشه و هيچ ماشينيم نيست بعد انگليس ها با تاروبرد ها مياند ما با اسبای خالص ايرانی کی پيروزه هرکی سرعتش بيشتره قد اسب بلند ترداره
حالا فکر کنيد که حالا بين ايرانی ها جنگ بشه وای چه حالی ميده
پراز اسب زخمی چقدر بخيه لازم داريم ؟

من خیلی مسائل رو میدونم که اجازه صحبت کردن ندارم فقط بگذارید که در مورد بحثمان گفتگو کنیم
اولا زلزله و چالدران بایدبا هم بدوند تا ببینیم کی چند مرده حلاجه.بعد هم من نگفتم زلزله از چالدران بهتره قضاوت با بقیه اصلا من نا حق میگم وشما حق رقیب های زلزله هم خمسه بود که اول به قوا خودتون زلزله رو چفت کرد و بعد دانیال که اسب قوی است و خزل و.........بعد بشگرد سوارکار زلزله نیازی نمیدید تا بر روی ززلله فشار بیاره کسی یه قدمم ازش جلو نیفتاد
زلزله3 هفته 3 تا اولی گرفت خیلی فشار روش 100کیلو بود بعد لاغر کرد
چالدرننم 3 هفته اخر دوید 2 اولی گرفت
من هم که از زمان رکوردی گفتم 1000 متر زلزله رو گفتم که تو 1.1 زد و براری تو1.3 زده
اگر فیلم های کورس را گذاشتید لطف کنید هفته های 4.5.6 رو بزارید که بچه ها همه ی کورس ها رو ببینن و نظر بدن
کاش مهندس هفته اخر زلزله رو گروه یک میگذاشت

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞

navid گفت:
سلام. من هیچ مسله امنیتی را این وسط نمی بینم که فیلم کورس را نذاریم تا همه نظر بدن. آقای قاسمی من فیلم کورس را دارم بگین کجا بزارم و خواهش می کنم همه نظر بدن. من تعصب خاصی ندارم ولی باید حق راگفت. اول اینکه: زمان چالدران خیلی بهتره. دوما: اسب های که رکاب به رکاب چادران می دویدن دماوند بود و خوروش که اول دماتوند امد با چالدران چفت کرد تا نفس چالدران را ببرد ولی نشد و بعد از 1000 متر خروش امد که کاری از پیش نبرد کسایی که از کورس سر در میارند می فهمند چفت کردن و بریدن اسب چی میگم. سوما: علیرضا سپهوند تا 50 متر آخر هیچ شلاقی نمیزنه می تونی ببینید و خروش مثل باران داره شلاق می خوره. چهارما: زلزله حالا چهار سالش هست ولی چالدران با 9 نه سال سن اینجوری دوید. حالا نتیجه بگیرین و قضاوت کنید.
فیلم رو برام ایمیل کن

navid

Member

سلام. من هم خیلی چیزها می دونم ولی نباید همه چیز رو بگی. مخصوصا هفته اخر و حرفو حدیث ها. من از ته قلب زلزله را دوست دارم و قبول دارم که اسب خوبی هست. ولی در مورد خمسه همه میدونند این اسب 1000 هست و مصافت قدرت کم میاره چون هیچ وقت نشده به چاقی و سرحالی زلزله بشه. ذاتا اینجوری هست. اما چالدران که با کورس خداحافظی کرد هر چند من هنوز در مصافت رقیبی براش نمی بینم. در ضمن اسب 4 ساله اوج انرژی و قدرتش هست. انشاا... گروه یک تهران هم موفق باشه.

امید زمانی

Active member

???فکر کن 1000 متر تروبردای ما نزدیک 1 دقیقه است ! زلزله را داوطلبانه با تروبردا بدوونید ! ;D

omid.zamanidehkordi گفت:
???فکر کن 1000 متر تروبردای ما نزدیک 1 دقیقه است ! زلزله را داوطلبانه با تروبردا بدوونید ! ;D
ایشالا فیلم که اومد رو سایت میبینی زلزله بدون هیچ فشاری و بدون شلاق 1.1میزنه
منظور شما هم از هفته اخر دوپینگ بودن زلزله است که بله فقط میتوانم بگویم او را دوپینگ اعلام کردند همه هم میدانند و دوپ بودن را باور نمی کردند
اخه مهندس بیگ و...............خنده دار است به خدا وتنها باید بگویم عاقلان دانند این که اسب بیاد دو بار اول شه و دپ اعلامش کنن واقعا نامردیه نمونه ی دیگه ی زلزله خاقان بود که اونم الکی دوپ اعلامش کردن البته مهندس همه چی رو خوب میدونه ولی حرفی نمیزنه تا به موقعش
خورشید همیشه پشت ابر نمیمونه منم برای همین نمیتونم حرفی بزنم
سهراب خان وزودی هر اسب 500 هزار تومان چون نوروز اباد اسپانسر نداره و خود اسب دارا باید خرج مسابقاتو بدن

Dr_Ghaffari

Active member

سهراب گفت:
zelzele.pazan گفت:
ورودی هر اسب رو 500 هزار تو مان اعلام کردن کسی اسب بی خودی نمیاره

غیر ممکنه!
نه سهراب خان غیر ممکن نیست و علاوه بر ثبت نام هر دور کورس از اسبداران 500 هزار تومان هم برای مخارج بر گزاری در خواست کردند تا کورس خود کفا شود ! خوشبختانه مملکت ما روز به روز رو به خود کفایی می رود !

sohrab

Active member

من فکر کردم مبلغ ثبت نام هر دور کورس رو میگن، ولی باز هم نسبت به جوایز خیلی زیاده

فقط یه خوبی داره که کسی اسبی که اطمینان داره نمیاره خیلی ها هم اصلا اسب نمیارن مهندس میگفت 2 تا کورس شاید به عرب بدن .جوایزم باید زیاد کنن اگه نکنن درست نیست
ولی به جرئت میگم اگه اومدید تماشا زیباترین کورس عمرتونو میبینید
عرب هاش که حرف ندارن مخصوصا عربایی که میان از یزد بیشتر گروه یکی و فوق العاده خطرناکن

بالاخره با این همه پولی که میگرن باید جایزه خوب بدن فکر کنم نفر اول تقریبا نزدیک 2 ملیون باشه
انگار باز این هفته کنسل شده 22 اولین کورسه
واقعا تاسف..............همین من تا یادمه قرار بوده 21 تیر هفته اول باشه

sami

New member

تاسف جناب زمانی تنها کاریست که قادر به انجام ان هستیم باور کنید

zelzele.pazan گفت:
منتظر فیلمای زلزله باشید فرستادم برای مدیر نظرم یادتون نره مدیونید اگه ندید
به خدا من فزاستادم 2 فیلم و به دست مدیر رسیده
ولی اپلود نمیکنه
من هر چی پیغامم میزارم جوابمو نمیده