زلزله (پازن * غزال) ن

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
پاسخ : زلزله

چنتا عکس از صورتش بگیر
شکل صورت زلزله با بقیه فرق داره, مظلوم بنظر میرسه
مغرور نیست

navid

Member

سلام آقای زمانی . فکر کنم بابت اون زمان کورس هفته ششم یزد که زلزله دور قبلش اول میشه و چالدران در دور آخر اول میشه تناقصی وجود داره. چیزی که من در فیلم کورس دیدم و اطا کر اعلام میکنه زمان زلزله 2:52:66هست و زمان چالدران با همان مصافت 2:47:59 . شما گفته بودین که زمان زلزله بهتر شده ولی اینجور نیست. و چالدران حدود 5 ثانیه زودتر میرسه. فیلم و دوباره نگاه کنید.

من مقداری کسالت دارم و تازه عمل کردم برای همین دیر جواب میدم
سهراب خان فکر نکنم که مطلی تکراری تا حالا در مورد زلزله گذاشته باشم و همه ی مطالب جدیدن
زلزله بر خلاف پدر مغرور خود بسیار رام و بی خطره ولی به جاش پازن خود خواه وه میشه رعیسه
نوید خان زلزله 3 دوره دوید و 3اولی
زلزله دد2 مسابقه اول شلاق نخورد و شما شاهد فهصله اش بودید با اسبهای دیگر و فقط چند تا شلاق در مسابقه احر خورد زمان زلزله را در هزار متر از براری اسب قهرمان کورسای خارجی هم بهتر شده
من فیلم ها رو دارم و برای مدیر فرستم تا بقیه نظاره کنند زلزله نیازی به شلاق خوردن نداشت چون دوی عادی خود را میکرد و سوار کار به اسب قشار نمی اورد چون در تمام طول مسابقه اول بود ولی چالدران را در گورس اخر سوار کار با شلاق خیلی بهش فشار اورد حتما ببینید
کورس اخر زلزله باید گروه یک همراه یا چالدران میدوید
ولی به خاطر بعضی از مساعل نشد توی نمرینات هم سید جمال زلزله را برادر تنی چالدران 4 نعل دادند

مرضیه

Member

آخ جون دعوا!!! ;D
نه !!!یعنی منظورم اینه که فیلمو بذارید،یه نفر رو هم بجای عادل فردوسی پور انتخاب کنید ببینیم چی میشه نتیجه! ;)

فیلم ها رو میزارم ولی به مو قعش الان اجازشو به خاطر مساعل امنیتی ندارم قضاوت از ان شماست

مطمعن باشید

از امشب به مدت ده شب مراسم ناخن زنان در این خیمه برقرار می باشد. مرضیه ;)

sohrab

Active member

منظور زلزله از " مساعل امنیتی" رو که نفهمیدم، داستان مراسم ناخن رنی چیه خانوما؟

مرضیه

Member

saharrrnaaaz گفت:
این دیگه بین ما خانوم ها هستش. مگه نه مرضیه جون ;D
بله دیگه! معلومه.
سهراب گفت:
مسائل امنیتی مال کورسه شاید،ناخن زنی هم مال هیجان قضیه است !!! ;D
;)

Dr_Ghaffari

Active member

سهراب گفت:
ناخنک از ما ، ....
سهراب خان از مادر بپرسید حتما میدانند و راهنمایی می کنند !

ماشا الله مرضیه با هوشه مسائل امنیتی راجع به کورسه
تا اولین کورس زلزله حق پخششو ندارم
اصلا شاید کورس بر گذار نشه چون هی این هفته اون هفته میکنن وورودی هر اسب رو 500 هزار تو مان اعلام کردن کسی اسب بی خودی نمیاره
و اسب داران یزد گفتند شاید بود جه رو از خودمون بزاریم و در یرد مسابقه بر گذار کنیم
ولی من دوس دارم تهران باشه

خبرا رسید با لاخره زلزله رفت تهران
امروز یکی از بچه های سایت به من گفت تو بیشتر هدفت تبلیغ
هدف من نشون دادن قدرت اسب خالص نه کشش زلزله با اسبای دیگه
زلزله تا اخر دوندگیش یعنی تا 4 یا 5 سال دیگه کشش نمی کنه
اینو گفتم که شاید شما اشتباه قضاوت نکنید
من میخواستم قدرت اجدادی زلزله را بشناسید خط خونی زلزله همان خط خونی پازن.غرور.سمرقندوارس
این که میبینم همه تعصب روی اسب ایرانی ندارن و همه ی تلاششونا بابت عرب های خارجی می کنن ادمو زجر میده فقط همین

sohrab

Active member

zelzele.pazan گفت:
این که میبینم همه تعصب روی اسب ایرانی ندارن و همه ی تلاششونا بابت عرب های خارجی می کنن ادمو زجر میده فقط همین

زلزله جان! یه نگاه به این لینکها بنداز شاید خشمت کمی فروکش کنه.
ولی به خاطر داشته باش چیزی که باعث رسیدن ما به هدفمون میشه، " عشق و آگاهی " هست نه " تعصب "
http://horse.ir/forum/index.php?topic=1847.0 (تمام صفحات)
http://horse.ir/forum/index.php?topic=2078.0
http://horse.ir/forum/index.php?topic=1825.60
http://horse.ir/forum/index.php?topic=1825.90

سهراب جان دستت درد نکنه
امیدوارم این روز پیش نیاد ولی با این وضعی که داره پیش میره ما دیگه اسبی به نام عرب خالص ایرانی نداریم
تعصب بدون فکر جایز نیست ولی گاهی همین از کوره در رفتن ها کار ساز است
کسانی که در مورد خانم قره گوزلو و مبارک حرف میزنند باید بدانند اگر چه مبارک اسب ایرانی را زیر سوال برده ولی ما خود این کار را بر سر خود اورده ایم اگر اندکی نکته سنج باشید می فهمید مبارک قدرت اسب ایرانی را با خصوصیاتش تقویت کرده و به ضعف نکشیده بلکه نشان داده من در مقابل سیلمی دیگر خانوم قره گوزلو(سمرقند) هیچ امتیازی ندارم ولی ما ایرانی ها مسیر را اشتباه رفته ایم و به جای تقویت خود.بیشتر خودمان را به نابودی کشاندیم همین مبارک میتوانست جایگاه اسبمان را تثبیت کند ولی ما خودمان با استفاده از مبارک تضعیف کردیم
و چه اندو هناک است این دوستی خاله خرسه..........

بالا