رضا ابراهیمی

s.parizimanesh

Active member
واقعا یکی از بهترین های گزارشگرهای مسابقات زیبایی ایران هستند. انشالله همیشه موفق باشند.
خوشحالم که در این موضوع با اقای صنعتی هم عقیده نیستی.

اقاي ابراهيمي شما چرا عصا دست ميگيريد
منظورت اصفهانه
پاش شکسته بود.

sohrab

Active member
امیدوارم این بار کمی آپ تو دیت! شده باشند! البته من حتما هندزفری همراهم میارم

sohrab

Active member
البته این نظر شماست برای من که گویندگیش خیلی جذابتراز گوینده های جدید هست خصوصآ اون که پارسال یزد بود.

طبیعیه که هر کس نظر خودش را میگه!
بله اجرای گرم و جذابی دارند در مورد محتوی فرمایشاتشون گفتم

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
البته شاید در این غیبت از فرصت مطالعاتی بهره بردنده اند و اطلاعاتشون بیشتر شده باشه

جناب آقای پرواز با تشکر از اين همه لطفی که نسبت به اينجانب داشته ايد و جناب آقای اميرحسين، برای هرگونه همکاری آماده ام.
خان ابراهيمی رضا

جناب ابراهیمی عزیز حرفهای بنده حقیقت محض بود و بس
در تمام میادین زیبایی اسب عرب ایران ندیدم کسی حضور ذهن و اطلاعات شما رو چه در مورد تبارنامه و چه در مورد تیره ها و زیر تیره های اسب عرب داشته باشه ( برای مثال امسال در مسابقه یزد گوینده حتی نتونست تیره ها رو به ترتیب اولویت ذکر کنه و خصوصیات ممتاز تیره ها رو هم با اینکه از روی کاغذ میخوند اشتباه کرد
پاینده باشید

والا من از ده سال پیش که اجرای ایشون را شنیدم صحبت ها همان بوده که بوده و کاملا قابل پیش بینی هست که چی میخوان بفرمایند.

ببخشید سهراب خان میشه بگید از 10 سال پیش تا حالا کدوم اسب تیره و تبارنامه و خصوصیات تیره و سایر مشخصه هاش عوض شده که آقای ابراهیمی یه حرف دیگه در موردش بزنه؟
یه چی میگی ها ....

sohrab

Active member
( برای مثال امسال در مسابقه یزد گوینده حتی نتونست تیره ها رو به ترتیب اولویت ذکر کنه و خصوصیات ممتاز تیره ها رو هم با اینکه از روی کاغذ میخوند اشتباه کرد
پاینده باشید

اولویت تیره ها چیه؟

bakhshi

Member
تقديم به روح بزرگ اجداد بزرگوارم
ابراهيم خان ظهيرالدوله قاجار حاکم کرمان
حاج بهرام خان و فتحعلی خان​
ای اصفهانی که خود را به نام کرمانی معرفی نموده ای بدان
که اصل هيچگاه نيازی ندارد که خود را به چيزی بچسباند زيرا که اصل، وصل است و متصل جدا نشده که بخواهد چسبانده شود.
مادر من صبيه سرکار خانم اختر خانم ابراهيمی و سرهنگ نصرالله خان ابراهيمی هستند.
که سرکار خانم اختر خانم ابراهيمی صبيه جناب آقای فتحعلی خان فرزند جناب آقای حاج بهرام خان فرزند ابراهيم خان ظهيرالدوله قاجار پسرعموی فتحعلی شاه قاجار بودند.
و سرهنگ نصرالله خان ابراهيمی نيز فرزند محمد خان فرزند علی محمدخان فرزند ابراهيم خان ظهيرالدوله قاجار حاکم کرمان هستند.
و پدر من نيز فرزند يکی از بزرگترين و شريفترين بزرگ زاده گان و خوانين ايران است.
در مورد مسائل پيش آمده بين من و اين افرادی که نامبردی(فرحبخش،عبدالله ابراهيمی،صباغ)نيز برخورد من تائيدی است بر بزرگ زادگی،اصيل زادگی و خان زادگی من.
خان ابراهيمی رضا

من از صمیم قلب به شما استاد عزیز خیر مقدم عرض می کنم و از درگاه ایزد منان موفقیت و طول عمر برای شما عاشق واقعی اصیل اسبان ایران را مسئلت می کنم دوست دار شما 2 ژآنویه سال 2011 میلادی :smilingsmiley:

بالا