رضا ابراهیمی

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
ایشان گوینده شوهای زیبایی نژاد عرب هستند در سالهای گذشته تابحال
اجرای خوبی دارند ولی اگر دامنه اطلاعاتشون رو بیشتر کنند عالی میشه
البته تو معرفی خودشون را خان ابراهیمی رضا معرفی میکنند

پیوست ها

• _MG_4721.jpg
    _MG_4721.jpg
    16.7 کیلوبایت · بازدیدها: 62
M

mrezap

Guest
♘ امیرحسین ♞ گفت:
ایشان گوینده شوهای زیبایی نژاد عرب هستند در سالهای گذشته تابحال
اجرای خوبی دارند ولی اگر دامنه اطلاعاتشون رو بیشتر کنند عالی میشه
البته تو معرفی خودشون را خان ابراهیمی رضا معرفی میکنند
بزودی سعی میکنم اطلاعات جامعی از ایشان ارائه کنم
اما اینکه ایشان خود را خان ابراهیمی معرفی میکنند به این دلیله که ایشان از نوادگان خان ابراهیمی که زمانی در کــــرمــــان حکمران بوده است میباشند

♘امیرحسین♞

منتظر اطلاعات بیشتر هستیم

پیوست ها

• Picture-1469.jpg
    Picture-1469.jpg
    27.5 کیلوبایت · بازدیدها: 73
  • _MG_5869.jpg
    _MG_5869.jpg
    15.1 کیلوبایت · بازدیدها: 36

sohrab

Active member
پیشکسوت؟؟؟
درسته که عصا میزنه ولی سن و سالی نداره طفلک!
اگر به اینجا سر بزنه و اسمش را جایی ببینه که از همه با لفظ "خدابیامرز" و "روحش شاد" یاد میشه، ناراحت میشه ها!

M

mrezap

Guest
اسب اصیل گفت:
پیشکسوت؟؟؟
درسته که عصا میزنه ولی سن و سالی نداره طفلک!
اگر به اینجا سر بزنه و اسمش را جایی ببینه که از همه با لفظ "خدابیامرز" و "روحش شاد" یاد میشه، ناراحت میشه ها!

از همه حرفها که بگذریم خیلی پسر خوبیه
پاش که بیفته خیلی با معرفت و با مرامه

OJANG

Member
من در نظر اول زیاد خوشم نیامد ولی وقتی باهاش صحبت کردم انسان محترم و با ادبی بودند در هر حال ایشان با انگیزه و علاقه کار اسب را دنبال میکنه و از بهترین ها خواهد بود.
من در روز قبل از کرد یعنی جمعه برگشتم و در آن شب بسیار از زحماتش تشکر کردم
در هر سا عت ما در سایه و راحت روی صندلی در آن گرما تند تند آب میخوردیم و ایشان از صبح تا شب در جلوی آفتاب با کمال ادب نسبت به همه مسئولیت سنگینی رو به انجام میرسوند در هر حال از کسانی است که به رشد کمی و کیفی این کار کمک خواهد کرد

M

mrezap

Guest
OJANG گفت:
من در نظر اول زیاد خوشم نیامد ولی وقتی باهاش صحبت کردم انسان محترم و با ادبی بودند در هر حال ایشان با انگیزه و علاقه کار اسب را دنبال میکنه و از بهترین ها خواهد بود.
من در روز قبل از کرد یعنی جمعه برگشتم و در آن شب بسیار از زحماتش تشکر کردم
در هر سا عت ما در سایه و راحت روی صندلی در آن گرما تند تند آب میخوردیم و ایشان از صبح تا شب در جلوی آفتاب با کمال ادب نسبت به همه مسئولیت سنگینی رو به انجام میرسوند در هر حال از کسانی است که به رشد کمی و کیفی این کار کمک خواهد کرد
قطعا" همین طوره که شما فرمودید

kermani

New member
من کرمانی هستم و ایشان را از زمان بچگی تا الان خیلی خوب و کامل می شناسم:
1-ایشان گوینده هستند نه پیشکسوت. این لقب قطعا باعث دلخوری پیشکسوتهای واقعی خواهد شد.
2-اهل زرند هستند نه کرمان .(زرند ازتوابع کرمان است) بقول خودشان پدر ایشان عباس ابراهیمی زرندی پسر کدخدای زرند است .
3-وابستگی ایشان به خوانین کرمان مصداق این ضرب المثل است :
ازقاطرپرسیدن بابات کیه؟ گفت داییم اسبه !
4-ایشان بطور کلی اصلا هم ازاسب نمیترسه .
5-دراولین برخورد همیشه خیلی جذاب تشریف دارن ولی در برخوردهای بعدی...
6-تعدادزیادی اسم از اسب و تیره وکلمات عخیب غریب در حافظه دارن که خیلی به دردشون میخوره.
7-همیشه نسبت به حامیانشان ابراز نمک شناسی خاصی داشته اند ازجمله :آقای دکتر صباغ و آقای عبدالله خان ابراهیمی وآقای فرحبخش که هر 3 نفر روزی از حامیان بوده اند .احوال رضا را از این 3 نفر که ارتباط نزدیکی با او داشته اند و اکنون گلایه های بسیار دارند بپرسید که ببینید من تنهایی عاشق او نیستم.
8-کافیه یک بار در صدا زدن ایشان کلمه "خان" را عمدی استفاده نکنید تا بیشتر صدق عرایض بنده مشخص شود ...مصداق :
مشک آن است که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید.
9-بقیه شو از هر کرمانی یایزدی دیگری بپرسید بهتون میگه .
10-خلاصه آدم باید همیشه قدر دوستان واقعی خودشو بدونه .

M

mrezap

Guest
kermani گفت:
من کرمانی هستم و ایشان را از زمان بچگی تا الان خیلی خوب و کامل می شناسم:
1-ایشان گوینده هستند نه پیشکسوت. این لقب قطعا باعث دلخوری پیشکسوتهای واقعی خواهد شد.
2-اهل زرند هستند نه کرمان .(زرند ازتوابع کرمان است) بقول خودشان پدر ایشان عباس ابراهیمی زرندی پسر کدخدای زرند است .
3-وابستگی ایشان به خوانین کرمان مصداق این ضرب المثل است :
ازقاطرپرسیدن بابات کیه؟ گفت داییم اسبه !
4-ایشان بطور کلی اصلا هم ازاسب نمیترسه .
5-دراولین برخورد همیشه خیلی جذاب تشریف دارن ولی در برخوردهای بعدی...
6-تعدادزیادی اسم از اسب و تیره وکلمات عخیب غریب در حافظه دارن که خیلی به دردشون میخوره.
7-همیشه نسبت به حامیانشان ابراز نمک شناسی خاصی داشته اند ازجمله :آقای دکتر صباغ و آقای عبدالله خان ابراهیمی وآقای فرحبخش که هر 3 نفر روزی از حامیان بوده اند .
8-کافیه یک بار در صدا زدن ایشان کلمه "خان" را عمدی استفاده نکنید تا بیشتر صدق عرایض بنده مشخص شود ...مصداق :
مشک آن است که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید.
9-بقیه شو از هر کرمانی یایزدی دیگری بپرسید بهتون میگه .
10-خلاصه آدم باید همیشه قدر آدم بودن خودشو خوب بدونه...چون بعضیا ...
زرند جزء استان کرمان است یا نه؟
خوبه هم استانیته.
حتما" یک زخم کاری ازش خوردی.

من اولین باره که این حرفها را شنیدم و تا الان هم خان صداش نکردم و مشکلی هم پیش نیومده.

OJANG

Member
ما که نمیخوایم بشه شوهرمون و یک عمر باهاش زندگی کنیم!!!!!!!!!!
در حد اینکه سالی یک بار ببینیمش یا نه آدم بدی به نظر نمیاد

تقديم به روح بزرگ اجداد بزرگوارم​
ابراهيم خان ظهيرالدوله قاجار حاکم کرمان​
حاج بهرام خان و فتحعلی خان​
ای اصفهانی که خود را به نام کرمانی معرفی نموده ای بدان
که اصل هيچگاه نيازی ندارد که خود را به چيزی بچسباند زيرا که اصل، وصل است و متصل جدا نشده که بخواهد چسبانده شود.
مادر من صبيه سرکار خانم اختر خانم ابراهيمی و سرهنگ نصرالله خان ابراهيمی هستند.
که سرکار خانم اختر خانم ابراهيمی صبيه جناب آقای فتحعلی خان فرزند جناب آقای حاج بهرام خان فرزند ابراهيم خان ظهيرالدوله قاجار پسرعموی فتحعلی شاه قاجار بودند.
و سرهنگ نصرالله خان ابراهيمی نيز فرزند محمد خان فرزند علی محمدخان فرزند ابراهيم خان ظهيرالدوله قاجار حاکم کرمان هستند.
و پدر من نيز فرزند يکی از بزرگترين و شريفترين بزرگ زاده گان و خوانين ايران است.
در مورد مسائل پيش آمده بين من و اين افرادی که نامبردی(فرحبخش،عبدالله ابراهيمی،صباغ)نيز برخورد من تائيدی است بر بزرگ زادگی،اصيل زادگی و خان زادگی من.
خان ابراهيمی رضا

♘امیرحسین♞

ورود جناب خان ابراهیمی را به انجمن تبریک میگوئیم
امیدوارم اطلاعاتتان را در اختیار ما نیز بگذارید

♘امیرحسین♞

من که پارسال دیدمشون سخن گویی همچون بلبل کلماتش با تلفظ خاص و زیبا به کار میبره مجری گریش عالیه
به قول خودشون زمانی با مری خانم بوده
اکثر اسبهای اصیل ایرانی و خطهای عالی رو میشناسه
منم ازورود ایشون خوشحالم چون روزهایی با اطلاعات کامل درپیش داریم
خوش قدم باشید

M

mrezap

Guest
رواق منظر چشم من آشیانه توست کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست
جناب رضا خان خوش آمدید.
ماموریت داشتم بیام کرمان دستبوس برای معرفی انجمن به جنابعالی
اما شما پیش دستی فرمودید و تشریف آوردید.
مطلبی هم که این شخص نوشته بود کاملا معلوم بود که مغرضانه و از روی کین و حسد بود. که جواب شما حتما مشتی است بر دهانش

خیر مقدم .

جناب اميرحسين عزيز با تشکر از شما که اين سايت را برای کليه عاشقان اين زيباترين مخلوق پروردگار از نظر عاشقانش، راه اندازی فرموده ايد به اميد اينکه در سايه پروردگار متعال روز به روز موفق تر پيش رويد.
در پاسخ قبلی خود برای سايت horse.ir تبار مادری خود را به طور کامل شرح دادم اکنون نيز برای دليل معرفی خود بعنوان خان ابراهيمی تبار پدری خود را نيز شرح خواهم داد.
تقديم به روح بزرگ اجداد بزرگوارم​
حاج ابراهيم خان،بزرگ زرند​
و فرزندشان محمد خان​
در استان کرمان چندين فاميل ابراهيمی وجود دارد که هر کدام بنا به دلايل خاص خود دارای اين فاميل هستند مانند ابراهيمی زرندی،ابراهيمی دارسينوئی،ابراهيمی، ابراهيمی نژاد، پور ابراهيمی و ...
چنانچه 75کيلومتر از مرکز شهر کرمان به سوی شمال غرب اين استان حرکت کنيد به منطقه ای حاصلخيز با ييلاق های بسيار زيبا و خوش آب و هوا برخورد ميکنيد به نام زرند.
زرند امروزه يکی از شهرستانهای استان کرمان است که در گذشته يکی از بخش های توابع شهرستان کرمان بوده است.
در حدود 100سال پيش و پيشتر در ايران هر قوم برای خود يک امير يا رئيس يا بزرگ داشت.
بعنوان مثال برای ايل قاجار در گرگان يک بزرگ وجود داشت به نام محمدحسن خان دولو قاجار که ايشان پدر مهدی قلی خان پدر ابراهيم خان ظهيرالدوله قاجار حاکم کرمان هستند.
در کتاب فرهنگ نامهای ايرانی گردآوری شده توسط سرکار خانم اکرم کاظمی پور برای کلمه "خان" اين معانی آورده شده است : رئيس قبيله ، امير، بزرگ و عنوانی که به شاه در ترکستان بودند.
خود من نيز در جاهايی برخورد کرده ام که از خان بعنوان صاحب سفره نيز ياد شده است .
در آن زمان برای زرند نيز بزرگی وجود داشت که پدر من نوه پسری آن بزرگ است.
اينکه من خود را خان ابراهيمی معرفی ميکنم به اين دليل است که نسبت من هم از طرف مادری و هم از طرف پدری به دو بزرگ ميرسد که نام هر دو آنان برگرفته شده از نام پيامبر اولوالعظم حضرت ابراهيم خليل الله عليه السلام.
ابراهيم خان ظهيرالدوله قاجار، حاکم کرمان​
حاج ابراهيم خان، بزرگ زرند​
پس از حاج ابراهيم خان که زرند به بخش تبديل شده و برايش بخش دار تعيين ميگردد ، نظر دولت وقت بر اين بوده زرند دارای يک کدخدا باشد و مردم زرند نيز فرزند ارشد حاج ابراهيم خان را که نامشان برگرفته شده بود از نام حضرت خاتم، حضرت محمد (ص) ، محمد خان را بعنوان کدخدای زرند خواستار ميشوند.
ايشان مردی بودند قدبلند ،موزون، سفيدرو،قوی،خوش چهره،بسيار دست و دل باز،خوش اخلاق و دارای صدای خوش و بسيار مهربان که بيش از زندگی خود به زندگی مردم فکر ميکردند.
از قديمی های زرند شنيده بودم که پدربزرگ من در حال سواری به هنگام تاخت از روی زين به زير زين رفته و سپس به حالت اول برمی گشتند
پدر من جناب آقای عباس خان ابراهيمی زرندی فرزند محمد خان فرزند حاج ابراهيم خان ، بزرگ زرند پس از ازدواج با والده من از طايفه ابراهيمی قاجار شهر کرمان را برای زندگی انتخاب کرده اندکی قبل از تولد من به شهر تهران رفته و پس از تولد من در تهران به کرمان بازگشتند(شناسنامه من صادره از تهران است) دوران کودکی، تحصيلات ابتدائی، متوسطه و دانشگاهی من همه در شهر کرمان بوده است و تعطيلات من نيز بيشتر در شهر تهران سپری شده است.
خان ابراهيمی رضا

جناب آقای محمدرضا عزيز با تشکر از شما ، انشاالله که در سايه پروردگار متعال روزبه روز در کار خود موفق تر باشيد. بسيار خوشحاليم که چنين شخصی در زمينه اسب وجود دارد. برای هرگونه همکاری با شما آماده ام .
خان ابراهيمی رضا

جناب آقای ايمان شيربندی عزيز با تشکر از شما نسبت به ابراز محبتی که نسبت به بنده داشته ايد.
اميدوارم که شما نيز در کار خود در سايه پروردگار متعال روزبه روز دارای موفقيت باشيد.
خان ابراهيمی رضا

♘امیرحسین♞

جدای از تعارفات معمول برویم به سراغ اسب اصیل و اطلاعات شما در این مورد.
بنظر من بهترین حرکت در این مورد داشتن اطلاعاتی تاریخی از شما در این زمینه است.

s.parizimanesh

Active member
اقای کرمانی ( راست و دروغ خودت رو به ما چسبوندی ) به عنوان یک کرمانی به شما اجازه توهین به شومن اول کشور رو نمیدم اطلاعات خان ابراهیمی نتیجه مطالعه و مدرسه نیست بلکه حاصل عمر با ارزش و تلاش بی وقفه و زحمتهای بی شاعبه ایشونه که در میادین و برنامه های مختلف همه شاهد اون بودیم و هستیم من خودم شاهد برخی از این تلاشها بودم( اگه خودت میتونی بسم ا...)
کار هر بز نیسن خرمن کوفتن گاو نر میخواهدو مرد کهن
این حرفا حقیقت محض و نه برای لجبازی با یکی و خوشامد دیگری
رضا ابراهیمی یکی از افتخارات استان کرمان و ایران در میادین زیبایی هست و بر منکرش لعنت

بالا