رضا ابراهیمی

sohrab

Active member
جناب رضا ابراهیمی ضمن خیر مقدم، لطفا از سوابق فعالیت هایتان در زمینه اسب بفرمایید.
بفرمایید گویندگی میادین زیبایی را از چه سالی آغاز کردید و بجز گویندگی چه علایق و فعالیت هایی در رابطه با اسب دارید؟

جناب آقای پرواز با تشکر از اين همه لطفی که نسبت به اينجانب داشته ايد و جناب آقای اميرحسين، برای هرگونه همکاری آماده ام.
خان ابراهيمی رضا

mehrshad

Member
سلام جناب خان چند روز پیش یکی از دوستانتان که از سادات خوزستان بودن امدن سیرجان برای دیدن اسبها به خصوص دلاور سیرجان حاج اقا رسول که بنده هم با ایشون اشنا شدم و در ضمینه اسب خالص ازشون اطلاعاتی کسب کردم و خیلی از شما تعریف کردن که میرین خوزستان و درباره ی تبار و تیره ها از شیوخ اطلاعات کسب میکنین من هم علاقه زیادی به تبار اسبها دارم برای همین ایشون پیشنهاد کردن که از خان برای شناخت تیره ها و تبار اسب ها کمک بگیرید من هم مشتاق دیدار هستم.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
مهر شاد گفت:
سلام جناب خان چند روز پیش یکی از دوستانتان که از سادات خوزستان بودن امدن سیرجان برای دیدن اسبها به خصوص دلاور سیرجان حاج اقا رسول که بنده هم با ایشون اشنا شدم و در ضمینه اسب خالص ازشون اطلاعاتی کسب کردم و خیلی از شما تعریف کردن که میرین خوزستان و درباره ی تبار و تیره ها از شیوخ اطلاعات کسب میکنین من هم علاقه زیادی به تبار اسبها دارم برای همین ایشون پیشنهاد کردن که از خان برای شناخت تیره ها و تبار اسب ها کمک بگیرید من هم مشتاق دیدار هستم.
مهرشاد سعی کن نتیجه این تحقیقات و اطلاعات را به وب بیاوری تا ما هم اسفاده کنیم

OJANG

Member
خان زاده گرامی قدوم شما اصیل زاده را به میمنت و مبارکی پذیراییم.
در اصفهان در جمعه شب از فرمایشات شما استاد عزیز بهره وافر بردم.
یا حق مددی

sohrab

Active member
كن ابن من شئت و اكتسب ادبا يغنيك محموده عن النسب

ان الفتي من يقول ها انا ذا ليس الفتي من يقول كان ابي

sohrab

Active member
این شعر را یکی از دوستان وبلاگ نویس می خواست در جواب آقای ابراهیمی که اتفاقا با هم آشنایی دارند بدهد. منتها موفق به ثبت نام در سایت نشد (قابل توجه امیر : در قسمت انتخاب رمز عبور، سیستم پیام خطا می داد) ناچار با اکانت من ارسال کرد!

فرزند هر كس كه میخواهی باش! علم و ادب بياموز تا نفع آن، تو را از حسب و نسب بی نياز كند
جوانمرد كسی است كه بگويد من این هستم، نه آنکه بگويد پدرم آن بود!

vatan

Member
سهراب گفت:
پیشکسوت؟؟؟
درسته که عصا میزنه ولی سن و سالی نداره طفلک!
اگر به اینجا سر بزنه و اسمش را جایی ببینه که از همه با لفظ "خدابیامرز" و "روحش شاد" یاد میشه، ناراحت میشه ها!
در آخرین جشنواره اسبواره اسپهان در سال 87 ایشون که از دیدن سواری انسیاتور به وجد اومده بود عصای خودش را به سوارکار انسیاتور هدیه داد.

محمدی

New member
گیرم پدر تو بود فاضل از فضل پدر تو را چه حاصل
نسب ایشون به تفصیل آمد
از خودشان و فضایلشان بگید تا بیشتر بشناسیمشون
در جملاتشون خان زاده بودن متجلی هست
از اسب چی میدونن؟

hakim

New member
من در نظر اول زیاد خوشم نیامد ولی وقتی باهاش صحبت کردم انسان محترم و با ادبی بودند در هر حال ایشان با انگیزه و علاقه کار اسب را دنبال میکنه و از بهترین ها خواهد بود.
من در روز قبل از کرد یعنی جمعه برگشتم و در آن شب بسیار از زحماتش تشکر کردم
در هر سا عت ما در سایه و راحت روی صندلی در آن گرما تند تند آب میخوردیم و ایشان از صبح تا شب در جلوی آفتاب با کمال ادب نسبت به همه مسئولیت سنگینی رو به انجام میرسوند در هر حال از کسانی است که به رشد کمی و کیفی این کار کمک خواهد کرد

و در آن شب بسیار از زحماتش تشکر کردم :smile:بد اموزی داره لطفا!!!

yazd_arabian_hrs

New member
نسب ایشون به تفصیل آمد
از اسب چی میدونن؟

کسی نیست که ایشان و فضایل ایشان را نشناسد !

s.parizimanesh

Active member
نسب ایشون به تفصیل آمد
از اسب چی میدونن؟
بیشتر تو کار عربه و به تیره ها به خوبی مسلطه همین طور شجره اسبها.

sohrab

Active member
از بعضیا حرفهای زیاد جالبی‌ دربارشون نشنیدم، ایشالا که درست نیست هرچی‌ شنیدم

روابط و مسائل شخصی افراد در اینجا موضوع بحث نیست. دوست داشتیم از زبان خودشان در مورد فعالیتهاشون بشنویم که نشد. در مورد گویندگی ایشون هم بحث شده در تاپیک های دیگه . منتقل میکنم به اینجا

بالا