دوران1 (انسیاتور * بنت دوران) ن

نکات قوت دوران1 کاملا به کره هاش منتقل شده و سینه کپل و گردن کاملا قدرتمندی داره قوس کمر عالی و دست و پاهای مرتب و خوش قدمی داره با توجه به اینکه اسطوره کورسه
شبنم بانو مادیان با خط خونی عالی و پر قدرت و دارای خصوصیات کورسی بی نقصیه پس کره اش با دوران1 چه شود.:wacsmiley::confused:
نوه انسیاتو افسانه میاد شیراز انشالله

a_saberi

Member
با عرض سلام خدمت امير حسين؛ تعداد كره هاي توليدي دوران زيبا در اين عمر پر بركت چند تا بوده است. با تشكر.

با عرض سلام خدمت امير حسين؛ تعداد كره هاي توليدي دوران زيبا در اين عمر پر بركت چند تا بوده است. با تشكر.
من هم اینو اضافه کنم:از زمانی که پیش امیر خان هستش کاملا معلوم و حساب شده هستش ولی قبلش دقیق نمیشه گفت چون صاحب قبلی مثل امیر خان با همه کس راه نمیومد واسه کشش تا از این سیلمی استفاده بهینه و در شانش بشه.
این ذخیره ملی و الان تازه به جایگاه واقعیش رسیده
من با وجودیکه خالص ندارم ولی عاشق دوران1 هستم خدا حفظش کنه این نماد ایرونی و غرورو

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
قبل از کشش

پیوست ها

• IMG_0196.jpg
    IMG_0196.jpg
    46.5 کیلوبایت · بازدیدها: 49
  • IMG_0170.jpg
    IMG_0170.jpg
    48.9 کیلوبایت · بازدیدها: 50
  • IMG_0173.jpg
    IMG_0173.jpg
    52 کیلوبایت · بازدیدها: 57
  • IMG_0179.jpg
    IMG_0179.jpg
    77.7 کیلوبایت · بازدیدها: 78

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
لطف کنید مادیانهای خودتان را معرفی نمایید جناب قاسمی تشکر
مادیانهای من و افراد عضو گروه طی برنامه ای که ریختیم و روی نژادهای گوناگون (عرب-کاسپین-ترکمن-کرد)فعالیت داریم. تولیداتشان را دارند و برای اصلاح نژاد مورد استفاده قرار میگیرند. صلاحدید گروه گرفتن نتیجه و بعد عمومی کردن نتایج هست برای استفاده علاقمندان.
ولی مادیانها دو گروه هستند کلا. یا ورزش کرده و یا شجره خاص و تلاش برای ایجاد تلاقیهای خاص و جدید.
در صورت صلاحدید اعضا در آینده تولیدات معرفی خواهند شد. اگر هم نشد مادیانها با خیال راحت و دور از سر و صدا تولیدات خواهند کرد.
هدف گروه شرکت در مسابقات برای فروش و مشتری یابی نیست.

ای جانم ماشاالله
پدر سوخته دل میبره هااااااااااااااا
آقا باور نمیکنم 22سالشه
ماشالله 8-9 سالشه اینگار
آقا نگید من میخوام کشش کنم شبنم بانو استراحت میکنه و اصلا کشش نمیشه امسال و اگه تعریف میکنم بخدا لیاقت داره این سیلمی ماشالله

بالا