دوران1 (انسیاتور * بنت دوران) ن

ابوذر

Member
سلام.ادرس و اسم باشگاه اصفهان رو بگيد بريم دوران1 رو ببينيم.در ضمن كره هاي دوران چند تاشون به علت دل درد مردن درسته؟كره هاش تا حالا تو كورس دويدن؟ مقام دارن؟ببخشيد ولي دوران سيلمي بودنش فقط بخاطر خط خونيشه يا كره دهيش جواب داده؟صرفأ جهت اطلاع خودم بخاطر كشش پرسيدم.در ضمن دوران رو با اسب غير خالص ايراني هم ميكشيد؟

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
سلام.ادرس و اسم باشگاه اصفهان رو بگيد بريم دوران1 رو ببينيم.در ضمن كره هاي دوران چند تاشون به علت دل درد مردن درسته؟كره هاش تا حالا تو كورس دويدن؟ مقام دارن؟ببخشيد ولي دوران سيلمي بودنش فقط بخاطر خط خونيشه يا كره دهيش جواب داده؟صرفأ جهت اطلاع خودم بخاطر كشش پرسيدم.در ضمن دوران رو با اسب غير خالص ايراني هم ميكشيد؟

شماره تلفن هماهنگی را در تاپیک اضافه میکنم
یک کره بعلت کولیک مرده فقط
بله دویدن
بخاطر کره دهی. خط خونی و پر امتیازترین سیلمی خالص کورسی
بله غیر از خالص هم میکشم

عکس کره های امسال را اضافه میکنم

♘امیرحسین♞

دوران1 دی ان ای مجدد شد.
مورد تائید فدراسیون و واهو

پیوست ها

• dowran.jpg
    dowran.jpg
    21.5 کیلوبایت · بازدیدها: 103

♘امیرحسین♞

دوران1 در اصفهان

پیوست ها

• IMG_0575.jpg
    IMG_0575.jpg
    210 کیلوبایت · بازدیدها: 52
  • IMG_0546.jpg
    IMG_0546.jpg
    144.4 کیلوبایت · بازدیدها: 44
  • IMG_0529.jpg
    IMG_0529.jpg
    235.7 کیلوبایت · بازدیدها: 76
  • IMG_0461.jpg
    IMG_0461.jpg
    186.7 کیلوبایت · بازدیدها: 54
ای جان ...... ماشاا... زنده باشی که الحق پا جای پای انسیاتور افسانه ای گذاشتی.... بمان و خالص ایرانی را زنده نگهدار......

ای ول
انشاا... طول عمر بالایی داشته باشه ک ما بتونیم اصلاح نژاد های بهتری داشته باشیم
اقا امیر حسین خدا حفظش کنه

من از چند نفر شنیدم که دوران خون کرد داره .کاشکی دروغ باشه

ای کاش نداره حتما دروغه.
اون چندنفرهم بهشون بفرمایین چشمهاشون رو باز کنن و تبار نامه ی دوران رو که توی همین تاپیک هم هست ببینن و بگن کجاش کرد داره به ماهم بگن!!!...

من از چند نفر شنیدم که دوران خون کرد داره .کاشکی دروغ باشه
میگن حداد کویتیه .... میگن سمرقند عراقیه.... میگن گوانجی اله.... میگن بینظیر آبادان بله.....میگن دوران کرده.... میگن زرافه تروبرده ..... میگن مری خانم این کارو کرد.... میگن مری خانم فلان بود..... همش میگن میگن میگن ..... ببینید کیا میگن.اگه منظورت اوناببه که رفتن یه کانون به اصطلاح حمایت از اسب اصیل راه انداختن که به موقع به صورت کتبی و علنی روی سایت خودشون به غلط کردن افتادن.....اگه منظورت مردم عادیه که از طرف من بهشون بگین ما هم شنیدیم اونا هم دم دارن هم شاخ......واقعا دارن؟؟؟ سینا جان احمدی مرجعیت شما چیه؟؟ کتاب انساب؟؟معاونت فنی؟؟؟یا حرف مردم؟؟؟ استدلال اونایی که این حرفو میزنن چیه؟؟ بریزید دور این چرت و پرتها رو .همه اسبهای نامبرده خالص ایرانی هستن .هر کس هم هرچی میگه کاملا اشتباهه.....

میگن حداد کویتیه .... میگن سمرقند عراقیه.... میگن گوانجی اله.... میگن بینظیر آبادان بله.....میگن دوران کرده.... میگن زرافه تروبرده ..... میگن مری خانم این کارو کرد.... میگن مری خانم فلان بود..... همش میگن میگن میگن ..... ببینید کیا میگن.اگه منظورت اوناببه که رفتن یه کانون به اصطلاح حمایت از اسب اصیل راه انداختن که به موقع به صورت کتبی و علنی روی سایت خودشون به غلط کردن افتادن.....اگه منظورت مردم عادیه که از طرف من بهشون بگین ما هم شنیدیم اونا هم دم دارن هم شاخ......واقعا دارن؟؟؟ سینا جان احمدی مرجعیت شما چیه؟؟ کتاب انساب؟؟معاونت فنی؟؟؟یا حرف مردم؟؟؟ استدلال اونایی که این حرفو میزنن چیه؟؟ بریزید دور این چرت و پرتها رو .همه اسبهای نامبرده خالص ایرانی هستن .هر کس هم هرچی میگه کاملا اشتباهه.....
منم گفتم ایشالا که دروغه .نگفتم ؟

بالا