دوران1 (انسیاتور * بنت دوران) ن

a_saberi

Member
از آنجايي كه دوران براي فصل كشش به اصفهان آورده شده بود دوست داشتيم دوران را در جشنواره شهريور ماه ببينيم كه اتفاق نيفتاد.

asafari

Member
mashallah cheghadr khoshgelo zibast,khoda barat hefzesh kone,mashallah gardan va heikalesh mesle yeki az seilmihaie maarouf al khalife bahrain hast,omidvaram tolidatesh har rouz bishtar beshe,b

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
1 هایی که من میزنم برای این هست که تاپیک بیاد بالا ادغام کنم بعد پاک میکنم.

دوست داری یه مادیون براتون کشش میکنم/

انشاالاه . اگه مادیونهای ما ارزش دوران1 را داشته باشند. داشتم عکساشو نگاه میکردم دیدم یکه گفتم یه چیزی بنویسم در مورد دوران بقیه ننوشته باشند .

امروز با خبر شدم که دوران1 بازم یه کره مادیان زیبا به جامعه ی خالص ایرانی تقدیم کرد..... لازم بذکر است که کره از تیره ای کمیاب و به رنگ مشکی میباشد......تبریک به امیر حسین عزیز....

پدر کره که انسیاتوریه.... مادر کره نوه ی حداد و نوه ی انیساتوره..... کره میشه 2 سر انسیاتور و 1 سر حداد ..... تیره این کره نسمانی بنی لام هستش....

سلام.امیرحسین جان قدم کره دوران و چمن ان شاءالله خیر باشه.......شیرینی بچه های انجمن یادتون نره.............................یاعلی

mohammadd

Member
میگم امیر حسین جون علت این که خون مارابه جوش میاریو کره های دورانو معرفی نمیکینی چیه؟؟؟؟
کره هاشم که خوبن ماشا ا... اگه بد بودن هم یه چیزی

بالا