دوران1 (انسیاتور * بنت دوران) ن

چرا تا حالا هیچ یک از کره های دوران 1 نه در کورس و نه در زیبایی دیده شده؟؟؟اسب سن کمی نداره

aman_tsr

Member
تبلغ نیاز نداره
افرادی که میدونن چیه کشش میکنند.

ببینید خدایی نکرده نمیخوام به شما و اسبتون اهانت کنم اما لطفا دلیل منطقی بیارید، کره های دوران چرا تا حالا تو مسابقات خبری ازشون نبوده؟؟ کره هاش را چرا معرفی نمیکیند آیا همه کره های دوران پیش خودتونه؟؟ این اسب سن کمی نداره که تا حالا کره هاش به ثمر نرسیده باشند.

سامان حسینی

Active member
دوران تا مدتی قبل ازاین که دسته امیرحسین برسه کره کم داشته من فقط بوکانشو میشناسم که فوق العاده قوی بوده بوکان یه کره هم به نام حدادکرمانشاه داره که فوق العاده کورسی وامتیازبالایی هم داره گرچه زیاد ندویده.الان هم کره ها یا کوچیکن یا مادیانن وشاید صاحبشون نمیخوان مادیانو ببرن کورس.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
ببینید خدایی نکرده نمیخوام به شما و اسبتون اهانت کنم اما لطفا دلیل منطقی بیارید، کره های دوران چرا تا حالا تو مسابقات خبری ازشون نبوده؟؟ کره هاش را چرا معرفی نمیکیند آیا همه کره های دوران پیش خودتونه؟؟ این اسب سن کمی نداره که تا حالا کره هاش به ثمر نرسیده باشند.

نه دست من نیستند همه کره ها
مالکان تمایل به شرکت در کورس یا زیبائی و وارد شدن به بازی کثیف دلالها ندارن.
بهترین کره دوران تابحال دست منه. با یکی از بهترین مادیانهای ایران.
شما اگر احساس حمایت میکنید. مادیان بفرستید تا پر بشه از دوران.

♘امیرحسین♞

دوران تا مدتی قبل ازاین که دسته امیرحسین برسه کره کم داشته من فقط بوکانشو میشناسم که فوق العاده قوی بوده بوکان یه کره هم به نام حدادکرمانشاه داره که فوق العاده کورسی وامتیازبالایی هم داره گرچه زیاد ندویده.الان هم کره ها یا کوچیکن یا مادیانن وشاید صاحبشون نمیخوان مادیانو ببرن کورس.

غیر از بوکان باز هم هستند.
و یکی از مادیانهاش تازگی به سیرجان رفته.
بقیه کره ها مادیان و کوچک هستن برای کورس/

سامان حسینی

Active member
غیر از بوکان باز هم هستند.
و یکی از مادیانهاش تازگی به سیرجان رفته.
بقیه کره ها مادیان و کوچک هستن برای کورس/
بله درستهمنم گفتم.روژانو میگی رفته سیرجان؟امسال چندتا مادیان پرشده ازدوران؟خوزستان نمیفرستی؟

اسب تا توی میدون نیاد و محک نخوره نمیشه اینقد تعریف کرد،کره هاش باید بیان تو میدون،مجسمه که نسیت نگه دارید،اگه بنا به این حرف باشه که مسابقه کثیفه که توجیحه فقط!!!

♘امیرحسین♞

دوران محکاشو خورده. هم زیبای هم کورس
یکی از کره هاش رو زیبایی میارم در آینده.
منم که آزاد گذاشتم کشش رو

بالا