دشتی عبد (بن فربد * نثرا عبد) م

به به مبارکه بسیار کره زیباییست این کره زیبا دوسر وذنه خرسان مشکی وشجره دوراز اسبای مشکی ورودش به استان ما جای امیدواری برای پیشرفت داره.من قبلا توی این رنگ ازگیبور وگپ خیلی خوشم اومد وحالا این کره که حسنش نسبت به اونا تیرشه که بین 03ها بسیار کمیابه.دوتاعکس هم میذارم ازدوتا تولید عالی اخیر که شباهت زیادی به هم دارن وشاید بعدا که بزرگ بشن باهم کره بدن شاهدجهش باشیم دربین اسبهای ایرانیمشاهده پیوست 54454مشاهده پیوست 54455

با تشکر از شما.همفکری با شما برای من راهگشا بوده است و نظر جنابعالی هم امدن این خط خونی به استان بود به جایی که اجداد انها اکثرا از اینجا رفتند

سامان حسینی

Active member
با تشکر از شما.همفکری با شما برای من راهگشا بوده است و نظر جنابعالی هم امدن این خط خونی به استان بود به جایی که اجداد انها اکثرا از اینجا رفتند
این نظره لطف شماس بله بسیار عالی شد میخواستیم خوده بنفربد بیاد که نشد ولی بدون قلو میگم این کره میتونه خیلی تاثیر بیشتری داشته باشه1تیره2جوونی که اگه دقت کنید سیلمی ها بهترین کره هاشونو اکثرا درسنین پایین میدن واین کره هم ویترینه اسبای مرحوم عبدالاه خان هست وبا پشتوانه خوب اسبهای قدیمی ازتیره وذنه خرسان میتونه باقدرت به کمک اسبهای استان بیاد خداحفظش کنه انشالا ومادرکره هم انشالا دراینده بهترین هارو به اقای اصفهانی هدیه کنه

فربود

Active member
تبریک بنده هم پذیرا باشید و از صمیم قلب برای شما و این کره نریان زیبا آرزوی موفقیت میکنم. مهرزاد جان مبارک باشه

این کره لطفی از طرف علی خان اصفهانی به اینجانب بوده است و انتخاب اسم هم لطفی خواهد بود که ایشون به این کره خواهند داشت اما با اجازه ایشون من پسوند عبد را برای این کره حفظ خواهم کرد تا یادی باشد از عبد الله خان ابراهیمی که این کره اخرین تولید خالص ان مرحوم محسوب میشود.خدایش بیامرزد و رحمت کناد.مشاهده پیوست 54436

تبریک فراوان به جناب ریاحی

علی اصفهانی

Active member
تکرار عکس جناب مهرزاد خان

تکرار عکس جناب مهرزاد خان

پیوست ها

• download - Copy (2) (1).jpg
    download - Copy (2) (1).jpg
    177.2 کیلوبایت · بازدیدها: 15

mansouri

Member
تبریک فراوان مهندس جان
بسیار قابل قبول هست و انشا الله با اینده روشن

علی اصفهانی

Active member
دشتی عبد و وسیم عبد

دشتی عبد و وسیم عبد

پیوست ها

• DSC_1946.jpg
    DSC_1946.jpg
    170.3 کیلوبایت · بازدیدها: 41
  • DSC_1947.jpg
    DSC_1947.jpg
    227.5 کیلوبایت · بازدیدها: 34

علی اصفهانی

Active member
دشتی عبد و وسیم عبد اسفند 92

دشتی عبد و وسیم عبد اسفند 92

پیوست ها

• DSC_1932.jpg
    DSC_1932.jpg
    189.5 کیلوبایت · بازدیدها: 27
  • DSC_1933.jpg
    DSC_1933.jpg
    150.5 کیلوبایت · بازدیدها: 25

علی اصفهانی

Active member
وسیم عبد کره دشتی عبد با بن فربد عبد اسفند 92

وسیم عبد کره دشتی عبد با بن فربد عبد اسفند 92

پیوست ها

• DSC_1915.jpg
    DSC_1915.jpg
    136.3 کیلوبایت · بازدیدها: 18

علی اصفهانی

Active member
جناب اصفهانی داره رنگ کره باز میشه... درسته؟

هر اسبی که قرار باشد در آینده سیاه بشود در ابتدای تولد این رنگ است و کم کم که موهای اولیه از دور چشم شروع به ریختن میکنند موهای زیرش مشکی در می آید .

رنگ این کره از روز اول تولد تغییری نکرده .

فقط نکته ای که هست اینه که در ساعات اول تولد چون کره خیس است رنگش تیره تر است و وقتی که خشک میشود به این رنگ که میبینید در می آید.

علی اصفهانی

Active member
وسیم عبد در یکماهگی

شجاعت و جسارت کره از سنین کودکی مشاهده میشود :
دستها را توی بند آجرها کرده تا قدش به آبشخور برسد !

(نقل از سایت اینستاگرام)

پیوست ها

• screenshot_2014-03-12_1615.png
    screenshot_2014-03-12_1615.png
    382.6 کیلوبایت · بازدیدها: 23
بالا