دشتی عبد (بن فربد * نثرا عبد) م

این کره لطفی از طرف علی خان اصفهانی به اینجانب بوده است و انتخاب اسم هم لطفی خواهد بود که ایشون به این کره خواهند داشت اما با اجازه ایشون من پسوند عبد را برای این کره حفظ خواهم کرد تا یادی باشد از عبد الله خان ابراهیمی که این کره اخرین تولید خالص ان مرحوم محسوب میشود.خدایش بیامرزد و رحمت کناد.20140208_123108-1.jpg

علی اصفهانی

Active member
دشتی عبد هشت ساعت پس از زایمان کره نریان.
پدر کره : بن فربد عبد
محل تولد : کرمان
مالک : جناب مهندس مهرزاد خان ریاحی

19/11/92

پیوست ها

• 20140208_123108.jpg
    20140208_123108.jpg
    215.2 کیلوبایت · بازدیدها: 38
جناب مهندس مهرزاد خان ریاحی خدمتتان ازصمیم قلب تبریک عرض می کنم باشد درمیادین زیبای بسیار خوش بدرخشد واز سیلمیهای اسطوره ای شود

جناب مهندس مهرزاد خان ریاحی خدمتتان ازصمیم قلب تبریک عرض می کنم باشد درمیادین زیبای بسیار خوش بدرخشد واز سیلمیهای اسطوره ای شود
جناب ايرانمنش از ابراز لطفتون تشكر ميكنم.انشا الله كه اين كره بتونه نماينده خوبي از توليدات عبدالله خان وعلي خان اصفهاني باشه

جانم...
تبریک به روح عبدالله خان ....آخ آخ کاش بودند واین کره میدیدند..تبریک به علی خان اصفهانی...وخوشحال شدم که جناب ریاحی مالک این بنفربد کوچولو شدند...اگه بشه یک اسم تو مایه های بنفربد برایش انتخاب کنید که خیلی جالب میشه ...
آقای ریاحی آخرین تولید عبدالله خان هنوز تو شکم جمانه عبد هست ودر باشگاه خودشان ومن هر روز میبینمش...

جانم...
تبریک به روح عبدالله خان ....آخ آخ کاش بودند واین کره میدیدند..تبریک به علی خان اصفهانی...وخوشحال شدم که جناب ریاحی مالک این بنفربد کوچولو شدند...اگه بشه یک اسم تو مایه های بنفربد برایش انتخاب کنید که خیلی جالب میشه ...
آقای ریاحی آخرین تولید عبدالله خان هنوز تو شکم جمانه عبد هست ودر باشگاه خودشان ومن هر روز میبینمش...
جناب پوربهزاد ممنون.من هم گفتم اخرین تولید خالص ایرانی.جمانه خودش خونوارداتیه و از اس اس بیژو پر است

سامان حسینی

Active member
به به مبارکه بسیار کره زیباییست این کره زیبا دوسر وذنه خرسان مشکی وشجره دوراز اسبای مشکی ورودش به استان ما جای امیدواری برای پیشرفت داره.من قبلا توی این رنگ ازگیبور وگپ خیلی خوشم اومد وحالا این کره که حسنش نسبت به اونا تیرشه که بین 03ها بسیار کمیابه.دوتاعکس هم میذارم ازدوتا تولید عالی اخیر که شباهت زیادی به هم دارن وشاید بعدا که بزرگ بشن باهم کره بدن شاهدجهش باشیم دربین اسبهای ایرانی1072013_90637 PM_DSC_9097_Converted.jpg20140208_192001.jpg

بالا