خیـبر (کرنگ شکاری)

ahmad5

Member
هم خیبر خوبه و هم سلطان.
سلطان- سهراب- افسون- ساها- سردار - خیبر - انسیاتور - سناتور و ....... اسبهایی هستند بی نظیر که ما توی اسب عرب یه سیلمی در حد و اندازه اینها نداریم.
حالا دعوای اینکه کدام بهتره یا بدتر بستگی به طرف داره . شما باید ببینی مادیونت جه قدر فنوتیبش به اسب کرد خوب و ایده آل شبیه هست برای یه مادیونی که سر محدب داره و خون دار هست ولی دم کم میگیره بهترین گزینه خیبر هست ولی برای یه مادیون کم خون ولی دارای رخ نزدیک به عرب بهترین گرینه انسیاتور هست و یا برای یه مادیون خون دار و دارای رخی قوس دار بهترین میتونه سناتور باشه و این برای هر مادیانی متفاوت هست.

افسون کدومه؟ پیش آقای عربیه آره؟ تعریفشو شنیدم عکس ازش دارین؟
اسب عرب زیباست ولی سواری نداره بازم خالص ایرانیا این وارداتیا که کارشون از زنجیر و شلاق گذشته
سناتور و انسیاتور همونان که کره سیاه قیماق هستن؟

ahmad5

Member
بله افسون به رنگ کهر گلگون برادر تنی سلطان هست و مالکش آقای عربی هست. ساها یه نیله با سواری خیلی خوب هست. انسیاتور و سناتور هم کره های سیاه قیماق هستند در اصفهان.

s.parizimanesh

Active member
هم خیبر خوبه و هم سلطان.
سلطان- سهراب- افسون- ساها- سردار - خیبر - انسیاتور - سناتور و ....... اسبهایی هستند بی نظیر که ما توی اسب عرب یه سیلمی در حد و اندازه اینها نداریم.
حالا دعوای اینکه کدام بهتره یا بدتر بستگی به طرف داره . شما باید ببینی مادیونت جه قدر فنوتیبش به اسب کرد خوب و ایده آل شبیه هست برای یه مادیونی که سر محدب داره و خون دار هست ولی دم کم میگیره بهترین گزینه خیبر هست ولی برای یه مادیون کم خون ولی دارای رخ نزدیک به عرب بهترین گرینه انسیاتور هست و یا برای یه مادیون خون دار و دارای رخی قوس دار بهترین میتونه سناتور باشه و این برای هر مادیانی متفاوت هست.
انتخاب سیلمی سلیقه ای هم هست ولی همشون خوبند دیگه.

s.parizimanesh

Active member
افسون کدومه؟ پیش آقای عربیه آره؟ تعریفشو شنیدم عکس ازش دارین؟
اسب عرب زیباست ولی سواری نداره بازم خالص ایرانیا این وارداتیا که کارشون از زنجیر و شلاق گذشته
سناتور و انسیاتور همونان که کره سیاه قیماق هستن؟
افسون را معرفی کردم میتونی ببینی یک کره هم بنام طوفان داده تو مایع سلطان خیلی عالیه اون را هم میتونی ببینی.

بله افسون به رنگ کهر گلگون برادر تنی سلطان هست و مالکش آقای عربی هست. ساها یه نیله با سواری خیلی خوب هست. انسیاتور و سناتور هم کره های سیاه قیماق هستند در اصفهان.
قیماق هم پیش شکاری بود یه زمانی. اونم اصفهان مرد
تو سایت عکسی از افسون ندیدم یه دونه هست اسب درست مشخص نیست

s.parizimanesh

Active member
قیماق هم پیش شکاری بود یه زمانی. اونم اصفهان مرد
تو سایت عکسی از افسون ندیدم یه دونه هست اسب درست مشخص نیست
اره یک مدت پیش شکاری بود اما سواری ازادش اصلآ خوب نبود اون اسب ساخته شده بود برای تعزیه بیداد میکرد
پیش رسول خدابخش رسول شمر مرد.

سواری خیلی خوبی داشت وقتی می رسید به میدون من شنیدم فقط دم اصطبل گهگیری میکرده مثلا همین که شما گفتین میرفته سمت درختا و....
اینم چون مرده دارم میگم

s.parizimanesh

Active member
سواری خیلی خوبی داشت وقتی می رسید به میدون من شنیدم فقط دم اصطبل گهگیری میکرده مثلا همین که شما گفتین میرفته سمت درختا و....
اینم چون مرده دارم میگم
البته من شنیدم که خوش قدم هم نبود
امه چه تعزیه بیدادی میرفت.

masoud memar

New member
بعله حسام جان همچی جریانی بوده. منم جریانش شنیدم. بخوای کاملا برات میپرسم چی بوده.

بالا