خون خالص اسب اصیل خوزستان در معرض نابودیست!

جناب چکشی عزیز معمولا سیلمی میره واسه کشش ااونم جایی مثل خوزستان که خوب استقبال میشه ولی اگه مالک محترم ببرک ترس و وسواس دارن رو اسبشون ماجای مطمئن واسبدار شریف و امانتدار تو هر شهری داریم .
منظور من نه تنها ببرک بلکه به یه سری سیلمی درجه 1 دیگه است ...... اونی که دنبال تولید مال تکه مادیون میفرسته.... مگه تو خوزستان چندتا مال خوب هست؟؟ من تو کرج 10 تا سیلمی درجه 1 میشناسم.....

این حرف شما درست ولی.خوزستان مادیون خوب زیاد داره اما خیلی از مالکینشون اهل میدون ومسابقه نیستن وشاید هم ندونند که تو تهران وشهرهای دیگه چه سیلمیهایی هست ولی اگر بیاد وببینند استقبال میکنن مثل سزارو شهدادوکهکشان یا همین یاسوتا که اصلا کسی نمیشناختش ولی ازشون خوب استقبال شد.

آقای چکشی اصلا تمام اسبهای خوزستان از شهر شما...... امده تو خوزستان حالا ما از شما میخوایم 10 از مال های خوبتون که به خوزستانی ها ندادید اسم ببرید تا ما هم بشناسیم شاید تونستیم کاری کنیم

جدهه-شافحه- نوفه زرگاني- بيروت -برهوت -پروانه-ليلا ابيرش- ذريه- چلچله- حنانه-غانيه-گنجينه-غزنين- جوهره مير-گلايول -ستوده بردبار-زيتون بردبار- كژال- كهلا- رخساره- ذائقه- ماهرخ- حبابه مجدم- زيبا مجدم - فروغ بردبار-لعيا بانو-شاهينه -شوكت- عاصفه آبادان-حكايه-شكيلا- جميلا-منصوره-بنت فوزيه- شاه بانو-حيله حائط-غزاله حسيني- دنا هلاكو -ثمره هلاكو- برغازه-نسيم2-ابر شهابي-ريحانه-اصيله- مارال فروزان زهره لفته هبچي-چنانه- قاهره پيمانه يزيدي-قيرات- قصيده-كامله- خيزران-زهره-شهبا- حميره-ذيبه-عزيزه-جميله-دلربا -ورده جاسمي-نسيم بيرگاني-هوردخت- حلبچه-هدوه- زيبارخ- غروبحنايي-الماس-الماس ساكي-قشنگ رخ-فردخت-شيما-صحرا
ديگه حوصله نوشتن ندارم وگرنه هنوزم ماله تكه مقام دار زياده

آقای چکشی اصلا تمام اسبهای خوزستان از شهر شما...... امده تو خوزستان حالا ما از شما میخوایم 10 از مال های خوبتون که به خوزستانی ها ندادید اسم ببرید تا ما هم بشناسیم شاید تونستیم کاری کنیم
ما عاجز از تهیه سیلمی خوب برای مادیانهای درجه 1 خودمون نیستیم. هر وقت بخواهیم بهترینها از هر خط خونی جلو دستمون هست .شما خوزستانیها هستین که نشستین میگین سیلمی بدین بیاد......شما بیل زنی باغچه خودتو بیل بزن نمیخواد واسه مالهای ما فکر کنی...

جدهه-شافحه- نوفه زرگاني- بيروت -برهوت -پروانه-ليلا ابيرش- ذريه- چلچله- حنانه-غانيه-گنجينه-غزنين- جوهره مير-گلايول -ستوده بردبار-زيتون بردبار- كژال- كهلا- رخساره- ذائقه- ماهرخ- حبابه مجدم- زيبا مجدم - فروغ بردبار-لعيا بانو-شاهينه -شوكت- عاصفه آبادان-حكايه-شكيلا- جميلا-منصوره-بنت فوزيه- شاه بانو-حيله حائط-غزاله حسيني- دنا هلاكو -ثمره هلاكو- برغازه-نسيم2-ابر شهابي-ريحانه-اصيله- مارال فروزان زهره لفته هبچي-چنانه- قاهره پيمانه يزيدي-قيرات- قصيده-كامله- خيزران-زهره-شهبا- حميره-ذيبه-عزيزه-جميله-دلربا -ورده جاسمي-نسيم بيرگاني-هوردخت- حلبچه-هدوه- زيبارخ- غروبحنايي-الماس-الماس ساكي-قشنگ رخ-فردخت-شيما-صحرا
ديگه حوصله نوشتن ندارم وگرنه هنوزم ماله تكه مقام دار زياده
گذشته از مادیانهای آقای بردبار که واقعا عزیزن بقیه یا مردن یا اگر هم زنده اند مالهای معمولین.سیلمی کشش میکنه که جانشین در حد خودش بلکه بهتر تولید کنه .با این مادیانهایی که شما نام بردین تا حالا که ما تولید درجه1 ندیدیم.سیلمیهای موجود تولید شده از این مادیونها نیستن.در ضمن ابر مادیان بسیار خوبیست ولیکن آبستن نمیشه...

غزیز باغچه ما بیل خورده امدیم مال شما هم بیل بزنیم؟ درسته نخوردیم نون گندم ولی دیدیم دست مردم! تو برو یابوها تو جم کن نیازی نیست که به ما خوزستانی ها کمک کنی چون اگه ما ها اسب به شما نمیدایم حالا یکی مثله تو چاک دهنشو باز نمیکرد بگه درجه1 تو تو عمر کمت درجه 3 هم ندیدی. بچه 5 ساله خوزستانی سواد اسبیش از تو و امسال تو بیشتر چون با اسب بزرک میشن. مزن بر درم تا مزنم بر درت

اولا صحبت کردنت در حد انجمن نیست.دوما من به اینا میگم درجه1 ......گوانجی.کاتبه.فدک.فولاده.گرجی.ملوس.کیهان.ونوس.آزالیا.کوثره.والمرا.پری خان خاتون.نسترن.عظیمه و.....سوما ما پول دادیم اینها رو خریدیم شمام پول گرفتین و فروختین.قدرشو میدونستین نمیفروختین.چهارما اینهمه به این در و اون در نزن بهتره با واقعیت کنار بیای.

به ما که میرسه درست حرف نمیزنیم ولی تو خودت هر چی دوست داری میگی . اره همه اینها از برکات خوزستانی هاست هنوز خوزستان مادیان های داره که آرزوشو دارین چک سفید امضا میدن واسشون به این میگن درجه یک. من واقعیت رو دارم میبینم عمرا رو دست ماها بلند شید چون هنوز داریم حرف اول رو میزنیم چه بو خالص ایرانی خون وارداتی و وارداتی بهتر چشماتون رو بیشتر باز کنید شما ها هنوز به ما واسته هستید

به ما که میرسه درست حرف نمیزنیم ولی تو خودت هر چی دوست داری میگی . اره همه اینها از برکات خوزستانی هاست هنوز خوزستان مادیان های داره که آرزوشو دارین چک سفید امضا میدن واسشون به این میگن درجه یک. من واقعیت رو دارم میبینم عمرا رو دست ماها بلند شید چون هنوز داریم حرف اول رو میزنیم چه بو خالص ایرانی خون وارداتی و وارداتی بهتر چشماتون رو بیشتر باز کنید شما ها هنوز به ما واسته هستید
اسم مادیان+کسی که از خارج از خوزستان اومده چک سفید داده رو معرفی کنین تا ازش بپرسیم بینم حرفات راسته یا ...... اگه اونهایی که من گفتم بیان مسابقه زیبایی که عمرا بیان اونوقت میبینی که رو دست خوردین.....

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
غزیز باغچه ما بیل خورده امدیم مال شما هم بیل بزنیم؟ درسته نخوردیم نون گندم ولی دیدیم دست مردم! تو برو یابوها تو جم کن نیازی نیست که به ما خوزستانی ها کمک کنی چون اگه ما ها اسب به شما نمیدایم حالا یکی مثله تو چاک دهنشو باز نمیکرد بگه درجه1 تو تو عمر کمت درجه 3 هم ندیدی. بچه 5 ساله خوزستانی سواد اسبیش از تو و امسال تو بیشتر چون با اسب بزرک میشن. مزن بر درم تا مزنم بر درت

لحن نوشتنتون درست نیست.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞

اون مادیونی که چک سفید امضا میدن کدومه؟!

اون مادیونی که چک سفید امضا میدن کدومه؟!
همون مادیونهایی که سرساختمان نیمه کاره نگه داری میکنن!به جا کاه ویونجه سیمان وگچ میخورن!به جای آب،دوغ آب توحلقشون میریزن!!!...
آقای قاسمی مگه خودت یه نمونش رو ندیدی؟!

با اینکه همه ما میدونیم بازهم بد نیست یاد اوری بشه که هر جا هر خالص ایرانی و جود داره متعلق به خوزستانه وافتخار مالکش به خط خونی هست که به خوزستان می رسه دعوا هم نداره خوزستان در اثر اشتباه ویا هر جیز ی که شما دوست دارین اسمش رو بگذارین بهترین مالهاش رو فرستاد بیرون از استان و اون بیرون استانیها هم خالص ایران رو به این وضع کشوندن بد نیست نگاه اجمالی به وضعیت کشش مادیانهایی که اسم بردین ودر خارج از خوزستان هستند بندازین.در ضمن ببرک رو بیش از حد گندش کردین فکر نمی کنم برای مادیانهایی که دوستمون از خوزستان اسم برد سیلمی تراز اول توی استان خوزستان کم باشه وعلاوه بر اون ما هر سال چند تا مهمون که واقعا سیلمی هستن در خوزستان داریم

بالا