خون خالص اسب اصیل خوزستان در معرض نابودیست!

یکی از اون مادیونهایی که ما نجاتش دادیم از معروفترین خانواده شیخ خوزستان خریدیم نکنه شیخهای خوزستان هم توانایی مالی خودشون رو تو خوراک دادن به اسبهاشون از دست دادن؟؟؟؟ به قول سعدی عله الرحمه "آنرا زور در بازو ست که زر در ترازوست" زر دادیم مال خریدیم شما هم زر گرفتینو الانم که مال ندارین تاسف بخورین.....

• :biggrin:

آقاي علي ياري.. قابل توجه شما . اونم با خنده و تمسخر! اصلا همچين انتظاري از آقاي چكشي نداشتم.
ضمناً ما كي گفتيم تافته جدا بافته هستيم؟ من گفتم اگر اونجا خوزستانه اينجا هم لرستانه؟شما چند سالته ياسين جان؟ اين حرفها رو از كجا برداشت ميكني؟

آقاي علي ياري.. قابل توجه شما . اونم با خنده و تمسخر! اصلا همچين انتظاري از آقاي چكشي نداشتم.
ضمناً ما كي گفتيم تافته جدا بافته هستيم؟ من گفتم اگر اونجا خوزستانه اينجا هم لرستانه؟شما چند سالته ياسين جان؟ اين حرفها رو از كجا برداشت ميكني؟

1_احسنت شما نبایدازآقای چکشی انتظاربیجا داشته باشی آخه ایشون تا کی وکجا میتونه اسبهای خوزستان رو از بدبختی وفلاکت نجات بده؟!!!
2_من از رو گفته ها و استدلالهای خودتون گفتم که شما ادعایی تافته ی جدا بافته ای میکنید آدم برای تفهیم منظورش که همه حرفی رو نمیزنه(مصداق بارزش بفرما،بشین،و ... هست که همگی یک معنی میدن)
3_اونجا خوزستانه و اینجا لرستان هم در پاسخ به تهدید ی بود که کردین
4_در ضمن من 4_5 سالمه و این حرفها رو هم از گفته ها ،وکردار خودتون برداشت میکنم

بنده خدا ما گوشت رو دادیم دست تو واگر نه تا الان... در مورد بعضی اسب ها هم که شما اسم بردین نا شکسته هستن پس فکر کن وبگو
کاتبه تولید خوزستانه یا دوران1؟؟؟ تو که به قول خودت نخوردی نون گندم آخه کجا به ما گوشت دادی؟؟؟

DSC004681.jpgمادیان خریداری شده از شیخ بن طریف .....تازه این بعد از 1 ماه خوراک خوردنه...... آقای فیصلی و آقای نیکزاد و آقای ابوالعباسی من با شما جنگ و دعوایی ندارم تا حالا دروغی هم علیه خوزستان نگفتم. همه ی حرفامم با دلیل و منطق و عکس به اثبات رسوندم ...... اگر نظر خودتونو راجع به این عکس و طریقه نگهداری این مادیان از تیره کمیاب معنگیه بگین ما هم خوشخال میشیم.... و اما برای زحمات آقای سامان حسینی که فقط خواننده است و در تشکر دادن به اعضا نقش مهمی را ایفا کرده اند 2 تا تخم کفتر کنار گذاشتم که ایشا... زبون باز کنه و تو بخث شرکت کنه.....

از دوستان عزیز خوزستانی درخواست دارم بحث را با اقای چکشی ادامه ندن چون ایشون با غرض ورزی بحث می کنن احتمالا در یکی از معاملات اسب دوستانشون که برای نجات خالص ایرانی از فلاکت بوده با خوزستانیها نقره داغ شدن وگرنه دلیل نداره به این شکل بحث را پیش ببره .بحث کردن ایشون بیشتر شبیه تخلیه یه روحیه اسیب دیدست.

ای کاش بحث به اینجا نمیرسید که عکس این مادیون رو اینجا توی این وضعیت ببینیم...ای کاش اسمی از شیوخ خوزستان برده نمیشد ای کاش وای کاش و ای کاش...
ولی مقصر خود شما خوزستانی ها هستید که کار به اینجا کشیده شد شما که میدونستید خوزستان چه خبره! شما که میدونستید شرایط اسب عرب ایرانی اونجا چه طوره!و... ولی به هرحال دیگه پیش اومده و خواهش میکنم دیگه ادامه ندید وگرنه مجبورمیشیم مسایل دیگری از این قبیل هم مطرح کنیم که به صلاح هیچ کس نیست و بیشتر به صلاح خوزستان و اسباش نخواهد بود

مثل کبک سرتون رو کردین زیر برف.متن تحریک کننده و کذب محض می نویسی بعد میگی ادامه ندیم! بهتره بله بهتر ه که گفته نشه چه میکنید با خالص خوزستان فکر نکنم بلایی که شما سر شون میارید مغول تو حملش به ایران اورده باشه .این مادیان بیست سالست بیاین اگه توانایی دارین این رو بخرین ولی بعید میدونم با این طیف خریداتون بتونین یه تار دمش رو با خودتون ببرین .از اینها زیاد هست اینجا ..چشم بد دورalmas.JPG

سامان حسینی

Active member
مشاهده پیوست 46069مادیان خریداری شده از شیخ بن طریف .....تازه این بعد از 1 ماه خوراک خوردنه...... آقای فیصلی و آقای نیکزاد و آقای ابوالعباسی من با شما جنگ و دعوایی ندارم تا حالا دروغی هم علیه خوزستان نگفتم. همه ی حرفامم با دلیل و منطق و عکس به اثبات رسوندم ...... اگر نظر خودتونو راجع به این عکس و طریقه نگهداری این مادیان از تیره کمیاب معنگیه بگین ما هم خوشخال میشیم.... و اما برای زحمات آقای سامان حسینی که فقط خواننده است و در تشکر دادن به اعضا نقش مهمی را ایفا کرده اند 2 تا تخم کفتر کنار گذاشتم که ایشا... زبون باز کنه و تو بخث شرکت کنه.....
سلام جناب چکشی من انقدری پخته هستم که با اشخاصی مانند شما وبا این لحن بی ادبانه بحث نکنم.فرمودید من لال هستم وتخم کفتر برام گذاشتید خوب این دیگه نظرلطفتون هست. بهترنیس به جای دخالت درپرورش اسب خوزستان به کفترتتون بیشتر برسید وهمونارو پرورش دهید؟ ممنون میشن دیگه اسم من رو نیارید چون من یک بارهم از شما نامی نبردم. توصیه میکنم پستهاتون رو به یک روانپزشک نشان بدید. ودرپایان اگر تشکر من از دیگران ناراحتتون میکنه من دیگه تشکر نمیکنم موفق باشید

آقای چکشی عزیز این مادیان رو فقط محض رضا خدا و نجاتش از دست ایشون خریدید دیگه؟ بحث قیمت و اینا که نبوده!
این رو انکار نمیکنم که همچین نگهداری یک فاجعست اما شما هم اگر توی یک شهری رفتی و دو نفر کور دیدی این برداشت رو نداشته باش که اونجا شهر کورهاست. اگر یک بار تشریف بیاری اینور و مهمان ما بشی شخصا در خدمتت خواهم بود که چند جا رو که سنتی نگه میدارن ببینی و چند تا باشگاه رو هم.. بلاخره همه جا خوب و بد هست.
بماند باز هم عرض میکنم این نوع بحث کردن بیشتر گره میزنه تا گره باز کنه. چون لحن ها معلوم نیست! انشاالله از نزدیک همدیگه رو میبینیم و هم گشتی توی اسبها میزنیم و هم صحبت میکنیم.

سامان حسینی

Active member
جناب حسینی این مادیان متعلق به مزرعه شهاب پورهست امارش رو میگیرم اگر قصد فروش داشتن اطلاع میدم
مرسی لطف میکنید. کلا اگه مادیان خالص با سن بالا سراغ داشتید که قیمتشم مناسب باشه اگرمحبت کنید و اطلاع بدید ممنون میشم

سامان حسینی

Active member
سلام جناب چکشی من انقدری پخته هستم که با اشخاصی مانند شما وبا این لحن بی ادبانه بحث نکنم.فرمودید من لال هستم وتخم کفتر برام گذاشتید خوب این دیگه نظرلطفتون هست. بهترنیس به جای دخالت درپرورش اسب خوزستان به کفترتتون بیشتر برسید وهمونارو پرورش دهید؟ ممنون میشن دیگه اسم من رو نیارید چون من یک بارهم از شما نامی نبردم. توصیه میکنم پستهاتون رو به یک روانپزشک نشان بدید. ودرپایان اگر تشکر من از دیگران ناراحتتون میکنه من دیگه تشکر نمیکنم موفق باشید
اقای چکشی من از شما رسما عذر خواهی میکنم تندروی کردم اخه نمیدونم چرایکدفعه عصبانی شدم وقتی راجع به من نوشتید امیدوارم منو ببخشید موفق باشید

آقای چکشی عزیز این مادیان رو فقط محض رضا خدا و نجاتش از دست ایشون خریدید دیگه؟ بحث قیمت و اینا که نبوده!
این رو انکار نمیکنم که همچین نگهداری یک فاجعست اما شما هم اگر توی یک شهری رفتی و دو نفر کور دیدی این برداشت رو نداشته باش که اونجا شهر کورهاست. اگر یک بار تشریف بیاری اینور و مهمان ما بشی شخصا در خدمتت خواهم بود که چند جا رو که سنتی نگه میدارن ببینی و چند تا باشگاه رو هم.. بلاخره همه جا خوب و بد هست.
بماند باز هم عرض میکنم این نوع بحث کردن بیشتر گره میزنه تا گره باز کنه. چون لحن ها معلوم نیست! انشاالله از نزدیک همدیگه رو میبینیم و هم گشتی توی اسبها میزنیم و هم صحبت میکنیم.
ما مخلص بچه های خوزستانیم.....شاید این تاپیک تلنگری باشد برای همه ما که از اطراف خود غافل نشویم و همه تلاش خودمان را برای حفظ نه تنها عرب ایرانی بلکه همه نژادهای ایرانی بکنیم......

عارضم که بنده یه مقدار دارم برعکس مسیر حرکت میکنم تا ببینم چقدر توانشو دارم و چه میتونم بکنم... همه مادیان جمع میکنند و من نریان! یک کره دارم نوه اسد _(کهیلان). یکی نوه غرور (کهیلان)..یعنی نوه پازن البته و یکی دیگه کره خاطف (معنگی) نوه حبیب و اگر خدا بخواد یکی دیگه میاد که کره طوفان نسیان هست.. یعنی دوتا از اسم و رسم دارها که کم ازشون نیست و دو تا از کم اسم و رسم ها که برای عدم هم خونی لازم هستند و کره هاشون هم کورسی بودند. حالا تا ببینم چقدر جوابگو میتونم باشم. ببینم میتونم یه مجموعه سیلمی جمع کنم؟

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
عارضم که بنده یه مقدار دارم برعکس مسیر حرکت میکنم تا ببینم چقدر توانشو دارم و چه میتونم بکنم... همه مادیان جمع میکنند و من نریان! یک کره دارم نوه اسد _(کهیلان). یکی نوه غرور (کهیلان)..یعنی نوه پازن البته و یکی دیگه کره خاطف (معنگی) نوه حبیب و اگر خدا بخواد یکی دیگه میاد که کره طوفان نسیان هست.. یعنی دوتا از اسم و رسم دارها که کم ازشون نیست و دو تا از کم اسم و رسم ها که برای عدم هم خونی لازم هستند و کره هاشون هم کورسی بودند. حالا تا ببینم چقدر جوابگو میتونم باشم. ببینم میتونم یه مجموعه سیلمی جمع کنم؟
این فعالیت را من هم انجام دادم قبل
پیشنهاد میکنم تا جایی که ممکن است از قدیمیهای با ارزش جمع کنید تا بتونید خونهای قدیمی را سریع تر زنده کنید و روروشن کار کنید. چون تولیدات جدید به دو - سه سیلمی میخورن. و به دلیل عدم وجود مادیانهای خوب کیفیت تولیدات هم پائین رفته/

انشاالله. دقيقا قصدم همين هست. اما خوب بايد ببينم با اين اوضاع و احوال و مخارج تا چقدر ميتونم پيش برم و البته دوستان ماديان دار تا چقدر براي كشش رغبت نشون ميدن.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
انشاالله. دقيقا قصدم همين هست. اما خوب بايد ببينم با اين اوضاع و احوال و مخارج تا چقدر ميتونم پيش برم و البته دوستان ماديان دار تا چقدر براي كشش رغبت نشون ميدن.

به دو موضوع دقت فرمائید
1- از سنهای پائین کمتر کشش میشه
2-شجره هایی رو ببرید که آنجا نبوده قبل

بالا