خورشاسپ(خوراک ویژه اسبهای ایران)

Soheil Sanati

Active member
سلام دوستان.چند وقتی بود در فکر تهیه یک کنستانتره عالی مخصوص اسبهایی که در ایران پرورش داده میشوند بودم تا اینکه با محصول خورشاسپ اشنا شدم.این محصول تحت نظارت دکتر ویلیامسون یکی از معروفتین دامپزشکان جهان تهیه میشود.چون پایه غذایی ما در ایران اکثرا جو و یونجه است اسبها در ایران کمبودهایی دارند که باعث خوردن خاک و پهن میشود.این محصول که یک غذای کامل برای اسب میباشد با توجه به اب و هوای ایران و پایه غذایی ایران درست شده است.
کنستانتره های خارجی با توجه به اب و هوا و پایه غذایی کشورهای اروپایی ساخته میشود و در ضمن تولید تقریبا بین ۶ ماه تا یک سال گذشته میباشد و در حال حاضر بسیار گران قیمت است اما این محصول تولید روز و مخصوص اسب های ایران است و با توجه به قیمت مناسب جایگزین مناسبی برای مشابه خارجی میباشد.

Soheil Sanati

Active member
مواد تشکیل دهنده این محصول.ذرت.گندم.جو.کنجاله سویا.ملاس.سبوس گندم .پودر یونجه.روغن خوراکی.نمک.جوش شیرین.فسفات.کربنات کلسیم.لیزین.متیونین.ژلاتین.ویتامینهای محلول در چربی k3.E.D3"A ویتامینهای محلول در اب شامل کلسیم پانتوتنات .نیاسین.بیوتین.B1.B2.B6.B12 .مینرالها شاملمنیزیم.گوگرد.منگنز.روی.ید.و مس میباشدd

Soheil Sanati

Active member
بعد از استفاده ۱۵ روزه رنگ اسبها تغییر میکند .این محصول کمک به باروری مادیانها و قدرت اسپرم در نریانها میکند.همچنین به جدا شدن جفت تنها بعد از ۱۵ دقیقه بعد از زایمان میشود

سلام
من اسب كورسي دارم ..يعني الان زير تمرين كورس هست و امسال اولين كورسشه
مقدار مصرف اين كنسانتره در روز چقدر بايد باشه و قيمت كورسيش! چقدره؟
ضمناً چطور ميتونم تهيه كنم؟يعني طريقه ارسالش چطوريه؟

منم برای کره تازه متولد شده میخوام توضیح بدید لطفا میزان خوراک به کره و به مادیان؟
به مادیان 10 ماهه آبستن هم میشه داد لطفا توضیح بدید

Soheil Sanati

Active member
سلام دوستان.کارخانه ما در هشتگرد کرج هست.قیمتی که من به دوست عزیزمون دادم قیمت درب کارخانه بود.قیمت در همه ایران پرورشی 50/000 تومان هر بسته و 52/500 واسه کورسی هست

Soheil Sanati

Active member
این محصول باید به مقدار کم مثلا از روزی ۲۰۰ گرم شروع و تا ۲ کیلو ادامه یابد . البته به همین میزان مصرف جو باید کم شود

Soheil Sanati

Active member
منم برای کره تازه متولد شده میخوام توضیح بدید لطفا میزان خوراک به کره و به مادیان؟
به مادیان 10 ماهه آبستن هم میشه داد لطفا توضیح بدید
بسیار عالی هست برای مادیانهای ابستن چون هم کره درشتتر و هم جفت زودتر میاد و هم شیر دهی مادیان ۲ برابر میشود

Soheil Sanati

Active member
سلام
دوست عزیز با من تماس بگیرید تا راهنماییتون کنم

Soheil Sanati

Active member
سلام
این محصول رو باید از مقدار کم شروع کرد.برای اسبهای کورسی تا روزی ۲ کیلو میشه استفاده کرد البته برای این مقدار ۱ ماه زمان لازم هست نمیشه روز اول ۲ کیلو به اسب داد.با زیاد کردن این محصول مقدار جو رو باید کم کرد.

بالا