خورشاسپ(خوراک ویژه اسبهای ایران)

سهیل جان من کلا جو را حذف کردم و روزی 1.5 تا 2 کیلو میدم هم اسبها خدایش سر حال تر شدند و هم ازنظر اقتصادی خیلی به صرفه هستش به دوستان هم سفارش میکنم حتما این کار را انجام بدهند من که خیلی راضی شدم.....

Soheil Sanati

Active member
دوستان یک خبر خوب بهتون بدم . از تاریخ 20 فروردین 91 کارخانه ما کنستانتره جدیدی تولید میکند که دیگر هیچ احتیاجی به دادن جو به اسبها نیست و همین کنستانتره کفایت میکند

Soheil Sanati

Active member
دوستان کنستانتره جو خورشاسپ تولید شده و شما میتونید به جای جوی خام فقط روزی ۲ کیلو از این کنستانتره به اسباتون بدین

جناب صنعتي لطفا مواد تشكيل دهنده اين اكنسانتره و همچنين كنسانتره قبلي رو بفرماييد .
و دوم اينكه بنده براي محصول قبلي شما با چند نفر از كساني كه اسب دارند صحبت كردم و در صورتي كه ممكن باشه براي نمونه هم كه شده 3-4 كيسه از هر محصول رو بتونم خريداري كنم كه چيزي براي نشون دادن به مشتري داشته باشيم. البته با برشور مواد تشكيل دهنده.
فكر ميكنم زحمت فرستادن به يك باربري رو براتون داشته باشم. درصورتي كه اشكالي نداشته باشه تلفني باهاتون هماهنگ ميكنم.

Soheil Sanati

Active member
قیمت این محصول هر بسته ۴۰ کیلویی ۴۴/۰۰۰ تومان میباشد.لازم به ذکر است که باید با صبر و تحمل اسب خود را از جوی خام بگیرید و به کنستانتره جو عادت دهید

Soheil Sanati

Active member
مزایای استفاده از کنستانره جو
۱. جوی خام به تنهایی برای مفاصل و استخوانها و تاندونهای اسب ضرر دارد و این کنستانتره سبب میشود موادی در کنار جوی بخار پز شده باشد که به تقویت انها بپردازد
۲.جوی خام مقداری خاک به همراه خود دارد که عامل اصلی دلدرد میباشد در صورتی که در این محصول جو تمیز و بخار پز میشود در نتیجه حضم کردنش برای اسب راحتتر میباشد
۳.شما در کنار جو نزدیک به ۴۰ رقم مواد مورد نیاز بدن اسب را به او میرسانید
۴.فقط در ایران از جوی خام استفاده میشود ودر تمام دنیا از انواع کنستانتره ها استفاده میشود

Soheil Sanati

Active member
سلام دوستان .کنستانتره خورشاسب در بسته بندی جدید و ۲۵ کیلویی با فرمول جدید و بروز به بازار ایران عرضه شد . شما هم اگر تمایل دارید از این محصول به اسبهای خود بدهید و نتیجه ان رو ببینید

Soheil Sanati

Active member
از دوستان عزیز دعوت میکنم تا از غرفه خورشاسپ در مسابقه زیبایی تهران دیدن فرمایید

aman_tsr

Member
جناب سهیل خان
لطفا راهنمایی کنید برای کره های در حال رشد مثلاً بنده یک کره به سن 1 سال و سه ماهه دارم و تغذیه اون هم فقط یونجه تازه هستش آیا کنسانتره ای برای رشد بیشتر اون هست ؟؟؟

Soheil Sanati

Active member
جناب سهیل خان
لطفا راهنمایی کنید برای کره های در حال رشد مثلاً بنده یک کره به سن 1 سال و سه ماهه دارم و تغذیه اون هم فقط یونجه تازه هستش آیا کنسانتره ای برای رشد بیشتر اون هست ؟؟؟
دوست عزیز همون طور که میدونید تمام نیازهای اسب داخل یونجه نیست پس شما باید به اسبتون کنستانتره بدین.من نمیدونم نژاد اسبتون چیه ولی من برای کره یک سال و نیم خودم یک کیلو روزانه خورشاسپ میدم

Soheil Sanati

Active member
دوستان این یک کنستانتره رو باید همیشه به اسبهاتون بدین چون این محصول برطرف کننده نیاز بدن اسب هستش۰اکثر ما فکر میکنیم با جو و یونجه همه نیازهای بدن اسب رفع میشه ولی اینگونه نیست.خورشاسب دارای ویتامینها و مواد معدنی بدن اسب میباشد که باید به اسب برسد۰
من ۱ سال هست که فرمول جدید خورشاسپ رو مصرف میکنم ۰قره قوش ندارم دیر امدن جفت ندارم کره ها درشت تر دنیا میان و رشد سم اسبهام زیاد تر شده.مادیانهای شیر ده سر حال تر و بدن اسبهام عضلانی تر شده

بالا