خورشاسپ(خوراک ویژه اسبهای ایران)

امید زمانی

Active member
این جدا شدن جفت و 2 برابر شدن شیر مادیان رو از کجا آوردید؟؟؟
این تفاوت کورسی و پرورشی که 2500 تومان هست دلیلش چیه؟؟2500!:rolleyessmileyanim:

Soheil Sanati

Active member
این جدا شدن جفت و 2 برابر شدن شیر مادیان رو از کجا آوردید؟؟؟
این تفاوت کورسی و پرورشی که 2500 تومان هست دلیلش چیه؟؟2500!:rolleyessmileyanim:
امید جان من تقریبا ۳ ماه هستش که دارم روزی ۱ کیلو به مادیانها و کره هام از این کنستانتره میدم.یه ۱ ماهی هست که ۵ تا از مادیانهام زایمان داشتن.من در باشگاهم در هنگام زایمان در ۲ سال قبل هر سال مشکل امدن جفت رو داشتیم که بعضی از مادیانهام تا ۱۴ ساعت هم طول میکشید ولی امسال فقط ۱۰ دقیقه بعد از زایمان جفت از بدن جدا میشود.در مورد تفاوت قیمت در پرورشی میزان پروتیین مصرفی بالا تر از انرژیست ولی در کورسی میزان انرژی این محصول بسیار بالاتر است

Soheil Sanati

Active member
من تقریبا دوهفته دارم میدهم تغییر خاصی هم در اسب ندیدم......حالا تا چند روز دیگه ببینیم چی میشه؟؟/
جناب پور بهزاد عزیز ۱۵ روز زمان کمی برای یک کنستانتره هست حداقل ۱ ماه مصرف کنید و نتیجه را ببینید.البته در یزد اقای مهندس بیک ۲۰ روز پس از مصرف تغییرات خوبی در اسبهاشون دیدن و حالا هر روز از این محصول هم کورسی و هم پرورشی استفاده میکنند

جناب صنعتی من برای این گفتم که شما گفتین بعد15 روز رنگ اسب تغییر میکند.......بله هر روز البته کمتر از یک کیلو.....راستی شما به آقای امیر حسین مهاجری از این کنستانتره دادین؟

Soheil Sanati

Active member
جناب صنعتی من برای این گفتم که شما گفتین بعد15 روز رنگ اسب تغییر میکند.......بله هر روز البته کمتر از یک کیلو.....راستی شما به آقای امیر حسین مهاجری از این کنستانتره دادین؟
جناب پور بهزاد عزیز شما میتونید تا روزی بالای یک کیلو هم به اسبها از این غذا بدهید.بله برای امیر حسین هم فرستادم.

Soheil Sanati

Active member
جالبه این موضوع رو هم بدانید که در باشگاه آقای انتظاری در یزد جو حذف شده و فقط از این کنستانتره استفاده میشود

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
جالبه این موضوع رو هم بدانید که در باشگاه آقای انتظاری در یزد جو حذف شده و فقط از این کنستانتره استفاده میشود

تو تغییر خوراک همیشه گفت میشه بتدریج انجام بشه
تغییر ناگهانی از جو که بدن اسب بهش باعث مرگ بقیه اسبا نشه؟

Soheil Sanati

Active member
دوستان با توجه به نزدیک بودن کورس یزد از کنستانتره کورسی خورشاسپ غافل نشید

حامد

Member
سهیل جان با عرض ارادت . انصافا اگه ده تا ........ کور داشته باشی همه رو یه روزه رد میکنی :winksmiley02: ای ول ایشالا موفق باشی

Soheil Sanati

Active member
سهیل جان با عرض ارادت . انصافا اگه ده تا ........ کور داشته باشی همه رو یه روزه رد میکنی :winksmiley02: ای ول ایشالا موفق باشی
حامد عزیز مهمترین تبلیغ برای من اینه که خودم هم به اسبهای اصطبلم از این کنستانتره میدم و دارم نتیجه میگیرم.یک روز من بابت جوی جوانه زده مطلب نوشتم کسی توجهی نکرد و امروز هم برای خورشاسپ میگم.من راه خودمو ادامه میدم و امید وارم همه موفق باشن

Soheil Sanati

Active member
دوستانی که در زیبایی خوزستان از خورشاسپ جایزه گرفتن و از این کنستانتره استفاده کردن نتیجه رو به ما بگن

Soheil Sanati

Active member
این محصول همکنون در استانهای یزد .کرمان.اصفهان.اذربایجان شرقی ۰کرمانشاه.اصفهان۰خوزستان۰البرز۰فارس۰گلستان مورد استفاده قرار گرفته است.

من هم از این مکمل استفاده کردم دوستان برای اسبهای خودم و فوق العاده جواب داده به نظر من هم قیمتش مناسب هست و هم بسیار تغذیه خوبی هست برای اسبها ما که راضی هستیم...از همه لحاظ اسب بهتر شده.....باور نمی کنید.....

Soheil Sanati

Active member
من هم از این مکمل استفاده کردم دوستان برای اسبهای خودم و فوق العاده جواب داده به نظر من هم قیمتش مناسب هست و هم بسیار تغذیه خوبی هست برای اسبها ما که راضی هستیم...از همه لحاظ اسب بهتر شده.....باور نمی کنید.....
علی جان روزی چند کیلو از این کنستانتره به اسبات میدی

بالا