حمایت از سگ تازی ایران

سرابی مو کوتاه قفقازی هم فکر کنم ترکیه باشه چون اینجا نزدیکه از اونجا میارن

پیوست ها

• DSC01566.jpg
    DSC01566.jpg
    116.2 کیلوبایت · بازدیدها: 4
سلام امیرحسین جان من هم می تونم برای نگهداری اقدام کنم.درکرمان آقای سیفی هم چند قلاده از تازی ها رو داره که منتظرم سگ ماده زایمان بکنه.ممنون

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
طرح تازیهای من به پایان رسیده. سری بعدی در خدمت شما خواهم بود.
اگر جایی برای دویدن تازیها دارید از تازی نگهداری کنید و گرنه نابود خواهند شد.

مواطب باشید هر تازی اصیل نیست !

خوب آقا جان مشكل ما هم همينه كه نميخوايم سگ نا خالص نگهداري كنيم وگرنه كه به اسم تازي سگ زياد هست!
من فعلاً باشگاه دماوند اهواز رو در اختيار دارم... فكر كنم 5هكتار زمين براي دويدن تازي زياد باشه!!!

sajad

Member
خرید یا بودن در لیست برای سری بعد
برای خرید هم باید شرایط زیر را داشته باشیم؟
- فضای باز حداقل 40 متر مربع ( مانند حیاط، باغ و ...)
- حداقل سن ۲۰ سال برای آقایان و ۱۸ سال برای خانم ها!
- در صورتی که سن شما پایینتر است رضایت یکی از والدین الزامی است، شاید به نظر سختگیرانه بیاد ولی باور کنید لازمه.
- ارایه حداقل دو صفحه a4 نوشته در مورد دلیل علاقهی شما به داشتن سگ و برنامهی شما برای تربیت و نگهداری سگتان.
- ارایه یک برگ a4 دست نویس با دستخط خودتان حاوی نام بیماریهای مشترک بین انسان و حیوان و توضیح آن بیماری بهطور خلاصه اما گویا
- امضای یک برگ توافقنامه بین طرفین (شما و کنل) که در آن شما داشتن شرایط بالا رو تایید میکنید.
- حق فروش توله ها وجود ندارد و مدیر کنل در هر زمان میتواند برای مطمئن شدن از سلامت به توله ها به انها سر بزند.
- هزینه های واکسیناسیون و شناسنامه و باکس و نگهداری تا 2 ماهگی بعهده داوطلب است.

sajad

Member
البته ما فضای حدود 4یا 5 هزار متر مربع را داریم
من سگ دوست دارم ولی هیچ چیز از آنها نی دانم امیدوارم راهنمایی ام کنید.
اگر بخواهیم این سگ هارو خریداری کنیم قیمتش چه قدر میشه؟(برای توله هاش)

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
اگر فضای کافی برای دویدن تازی ندارید تازی نگهداری ننمائید

و بهتره تجربه نگهاداری اولین سگ رو روی چیزای دیگه انجام بدهید. و بعد بیائید سراغ تازی

بالا