حمایت از سگ تازی ایران

roham

Member
بجاست که از زحمات امیرحسین و دوست عزیزم:winksmiley02:تشکر کنم بخاطر فرستادن این دو خشکل:smilingsmiley:

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
به لطف یزدان پاک امروز همهی تولهها در خانههای گرم و دستانی امن هستند. و این برای ما مایهی خوشحالی است. کاملاً مطمئن نیستم ولی گمان میکنم کارمان را خوب انجام دادیم. امروز در چهار قاره تازیهای ایرانی تولید شده در کنل بورچین وجود دارند. و همچنین قراردادهایی داریم که تضمین میکنند که حداقل یک دوره تازی ایرانی از آنها تولید شود و البته حتماً در کتب انساب به نام تازی ایرانی ثبت شوند. موضوعی که بسیار پر اهمیت خواهد بود. امیدوارم با تلاش دیگر تولیدکنندگان داخلی در آیندهای نزدیک این تکاپوی ایجاد شده برای داشتن تازی ایرانی را پاسخ دهیم و گامی در راستای اعتلای کشاورزی و حفظ تازی ایرانی برداشته باشیم و فراموش نکنیم که با کمک هم توانستیم کار بزرگی را به نتیجه برسانیم.

دیروز 3 تا از تولیدات به آمریکا رسیدند با پاسپورت ایرانی. و در دستان شخص رئیس انساب تازی آمریکا نگهداری میشوند. تا مثل تازیهای قدیم ایران در میادین کورس و شکار و زیبائی مثل همیشه بدرخشند.

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    482 کیلوبایت · بازدیدها: 10

♘امیرحسین♞

در یزد 5 عدد پخش شد. امیدوارم آمار تولید و نگهداری به سرعت افزایش پیدا کند. و در سال آینده هم کورس برگزار کنیم.

از کرمان و خوزستان هم اگر کسی علاقمنده بگه.

انوشه

New member
من هم شخصي رو سراغ دارم كه دو تا سالوكي اصيل داره كه به تازگي جفت خوردن و هفت تا توله باهوش خوشگل دنيا اومدن و اونارو تو يك باشگاه سواركاري نگهداري مي كنه

در یزد 5 عدد پخش شد. امیدوارم آمار تولید و نگهداری به سرعت افزایش پیدا کند. و در سال آینده هم کورس برگزار کنیم.

از کرمان و خوزستان هم اگر کسی علاقمنده بگه.

سلام امير حسين جان
آقا من هم اگر بخوام داشته باشم بايد چكار كنم؟
در حال حاضر يه توله پوينتر دارم كه بايد براي شكار پرنده آموزش داده بشه.
اما نگهداري تازي يه چيز ديگس.
من مايلم !

♘امیرحسین♞

این طرح اجرا شد و تمام شد.
6 تازی باقیمانده که در حال گذراندن قرنطینه و رفتن به اروپا هستند.

در سری بعدی به شما خبر میدهم

امیر حسین جان ما هم استان اردبیل مشگین شهر در همون محل که اسب نگهداری میکنیم سگ هم داریم ولی از نوع قفقازی وسرابی اگه تونستی استان ماروهم در نظر بگیر

فربود

Active member
این ماده سگ رو من تو تبریز دیدم صاحبش میگفت سرابیه

پیوست ها

• IMG_4830.jpg
    IMG_4830.jpg
    449.7 کیلوبایت · بازدیدها: 3
  • IMG_4833.jpg
    IMG_4833.jpg
    437.4 کیلوبایت · بازدیدها: 3
بالا