حمایت از سگ تازی ایران

sunny جان در جريان باش چون اين سگها هم مثل اسب عرب ميرن تو كتاب اسمشون هم مثل اسب عرب بايد از روي حروف الفباء باشه يعني سال اسامي اين سگها و ساير سگهاي كنل ببورچين كه در سال 89 متولد شده اند بايد با الف شروع بشه
( اگه بدونم اين فكر از كي بوده .. . )

مستغنی

New member
عقیل سر بسر من نزار، اون فکر فکر درستی بوده، تو چرا همیشه باید متفاوت باشی! یدونه از اون گل نرگسهارو جای تازی کادو پیچ میکنم برات میفرستم که حالت جا بیادا:tonguesmiley:

امير جان من يك پيشنهادي دارم
ميگم چطوره توله هاي امسال 89 كه يه جورايي سگهاي پايه حساب ميشن رو هر كسي به ميل خودش نامگذاري كنه و از سال 90 اين طرح اجرا بشه
دليل:
توله هاي امسال تا سال آينده و فصل كشش دوم نميتونن توليد كنند پس سال 90 عملا توليد چنداني وجود نداره
شما ميتونيد مادرها و پدرهاي اين توله ها رو و همچنين ساير توله هايي كه براي سال 90 آماده توليد ميشن رو به عنوان پايه وارد كتاب كنيد اينجوري در سال90 هم توله هاي توليدي خواهيم داشت.
و اينكه نيازي نيست كه صفحه اول و سگهاي پايه اسمشون حتما با الف شروع بشه
.
شما اگه يه مشت از خاك اون باغچه رو هم واسه من بفرستي من رو سرم ميذارم
.
دوست مرا ياد كند . . . . حافظا

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
مخالفم
تولیدات امسال فقط اینها نیستند و بارهم بدنیا میاد و ماده های بالغ دیگری هم داریم آماده کشش.
و بعد هم اگر شما دوست داری اسم دیگری بگذاری میتونی یک اسم دیگر صدا بزنی ولی در شناسنامه و کتاب انساب اسم خودش وجود داره

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
به امید روزهای بهتر ...
امروز روز خاصی در تاریخ تازی ایران خواهد بود
اصفهان, تهران, بروجن, کرج,شیراز, هامبورگ,کالیفرنیا ...

با تشکر از همه همراهیها

از آرمان عزیز تشکر میکنم برای تمام این سختیها

پیوست ها

• IMG_5398 (Small).JPG
    IMG_5398 (Small).JPG
    96.8 کیلوبایت · بازدیدها: 6
سلام امیر حسین جان ... منم یه سگ تازی اصیل میخام باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟ اصلا به من میرسه ؟ :mellowsmiley::mellowsmiley:

بالا