جانشين خانم قره گوزلو كيست؟

vatan

Member
نظرتون بابت اين افراد چيه
1-از يزد اقاي وكيل الساداتي
2-از كرمان عبدا.. خان ابراهيمي و بهزاد خان بهزاد پور..
3-از تهران خانم امير اصلاني و خانم قلاوند
4-از خوزستان خانواده شهابي و خانم غمخوار
جانشین نه بلکه یه مجمع یا هیئتی که مشکلات را بررسی کنه و راهکار ارائه بده شاید بتونه مفید باشه جالبه تو این لیست اسمی از عابدین نورالدینی نیست که ایشون از بهترین تولیدکنندگان اسب عرب هستند از استان لرستان و دیگری اینکه اسمی از مهندس بیک از یزد نیست و همچنین اسمی از محمد پور محمدضیاء از تبریز و دیگران!!

Soheil Sanati

Active member
جانشین نه بلکه یه مجمع یا هیئتی که مشکلات را بررسی کنه و راهکار ارائه بده شاید بتونه مفید باشه جالبه تو این لیست اسمی از عابدین نورالدینی نیست که ایشون از بهترین تولیدکنندگان اسب عرب هستند از استان لرستان و دیگری اینکه اسمی از مهندس بیک از یزد نیست و همچنین اسمی از محمد پور محمدضیاء از تبریز و دیگران!!

اينهايي كه من گفتم هم اسبي هستن هم مدير

معذرت میخوام اما فکر میکنم شما اگربخواهید کاری انجام بدید یک مجمع درست کنید در ضمن حتما افرادی معرفی و رای گیری کنید ولی افرادی با تبحر ومدیر و مدبری خوب نه..........

Soheil Sanati

Active member
معذرت میخوام اما فکر میکنم شما اگربخواهید کاری انجام بدید یک مجمع درست کنید در ضمن حتما افرادی معرفی و رای گیری کنید ولی افرادی با تبحر ومدیر و مدبری خوب نه..........

البته اگه خون خارجي پرورش بدن بايد بركنار بشن:biggrin::dodgy::laughingsmiley:

اینو مطمن باش همین کار را اول میکننداما بعدا شرمنده میشند....اما بین خودمون بمونه آخه الان میگن ما بهترین داریم اما بعدش....

sohrab

Active member
بله ایرانی جان! مراسم تاجگذاری هم برگزار میکنیم برای ریاست مطلقه اسب عرب!
هدف مشخص نیست فقط دنبال رییس میگردیم! جانشین خانم در چه سمتی؟ نماینده ایران در واهو که مشخص است (این که صلاحیت دارد یا نه بحث دیگریست) مری خانم دیگه چه سمتی داشتند؟ موسس موسسه ی حامیان اسبهای بومی ایران؟ خوب میشه دوباره این موسسه را احیا کرد و عضو جدید گرفت و سمت ها را هم با رای گیری اعضا مشخص کرد

جناب صنعتی خود شما از طرفداران این خانم هستید .تا تعصب و سودجویی و از خود متشکر بودن را کنار نگذارید فایده ندارد.

عزیز منظورم کوثری بود نه مری خانم من از کوچکی به خاطر آشنایی که پدرم با ایشان داشتند همش با خانم بودیم از زمان مجید خان تا آخر زندگیشان.

Soheil Sanati

Active member
خدا رو شکر یزد جایگاهشو داره.بجز خوزستان کدام استان نزدیک به 800 تا اسب داره.زیبا ترین تولیدات در یزد هست.تازه اگه شما میگید زرافه تروبرد قاطی داره کره هاش رو تو یزد زدیم .روهام میر یزد شارلاتان رو زد .خاقان هم زرافه خان رو زد.

خدا رو شکر یزد جایگاهشو داره.بجز خوزستان کدام استان نزدیک به 800 تا اسب داره.زیبا ترین تولیدات در یزد هست.تازه اگه شما میگید زرافه تروبرد قاطی داره کره هاش رو تو یزد زدیم .روهام میر یزد شارلاتان رو زد .خاقان هم زرافه خان رو زد.
اين بحثها چه ربطي به خانم و جانشينيه ايشون داره مهندس جان؟
زياد بودن دليل بر كيفيت بالا نيست
البته اگه تعدد باشه با كيفيت هم توش پيدا ميشه:rolleyessmileyanim:

gorg

Member
حدود 2 سال قبل از فوت خانم با ایشان نشسته بودم که نمیدونم چرا صحبت از همین مسئله شده بود . شاید خانم خودشون بحث را شروع کردن ولی از اینجاش را کاملا یادمه :

خانم گفتند :

کامبیز (کامبیز آتابای مسئول اسبهای سلطنتی یا همان اسبهای مجید خان دررژیم شاه بود یعنی 01 ها)
به من میگفت تو باید یه دنباله (یعنی جانشین) داشته باشی و جانشینت را معرفی کن .
من هم با خیلیا ودر خیلی استانها کار کردم.
(من الان اسم فامیلها و خانواده هایی را که گفتن نمیگم چون سو تفاهم میشه و خوب نیست)
ادامه نقل قول:
وهیچکس را کاملا مناسب ندیدم تا وقتی که "رضاقلی" را برای اینکار انتخاب کردم .(ولی اعلام نکرده بودن)
ادامه نقل قول:
ولی رضاقلی متاسفانه ازبین ما رفت !
(فوت دکتررضاقلی نظام مافی با اینکه مسن نبودند چند سالی قبل ازخانم بود.)
ادامه نقل قول :
والان می بینم تنها راه حل اینکار تشکیل کانونه .
(کانون میبایست وظیفه خانم را انجام دهد یعنی جمع آوری و کنترل و ثبت و چاپ تبارنامه وارتباط با واهو و سایر کشورها و ...)

منظورم اینه که هیچکدام از کسانی که در زمان حیات خانم بودندبغیر از دکترنظام مافی ازنظر ایشان بتنهایی شایستگی نداشتند ! والبته در صورتی که همه با هم همبسته و تشکیل کانون را میدادند نتیجه می توانست قابل قبول باشد .
فرموده شما درست اما افرادی که در راس کانون قرار میگیرن چطوری انتخاب میشن

Farib

Member
این که کسی باشه که فعالیت های خانم رو پیگیری کنه خیلی خوبه ولی متاسفانه همچین کسی پیرا نمیشه پس اصلا لغت جانشین اشتباهه. چون خان از عشق و علاقه این فعالیت هارو میکرد . یه روز خوزستان بود یه روز یزد یه روز کرمان یه روز تهران . خدا بیامرزدش. هنوز اکثر قدیمی های waho ازش به خوبی یاد میکنن. افتخار ایران بود.
امروز هیچ کس نمی تونه جای ایشون رو بگیره. قطعا نمی تونه .
ولی مسیله کانون یا هییت یا هر اسمی که براش میزاریم چیزیه که الان دوای درد جامعه اسبه عربه . اگه تو تاپیک مشکلات اسب عرب هم دقت کنین همین موضوع در حال پیگیریه . یه گروه کارشناس و دلسوز باید باشه تا به مسیولیت ها در قبال اسب عرب رسیدگی کنه . از جمله مسیله تبارنامه. مسابقات و جشنواره ها . اصلاح نزاد و خیلی چیزای دیگه . ولی این که این گروه چه طور باید انتخاب شه .نیاز به کار بسیار زیاد داره.

joojoo جان فکر میکنم شما هم خوت خوب میتونی نظر بدی اما عملکردهر کسی نشون میده که میتونه چه کاری را انجام بده مهندس فکر نمیکنم چیزی کم کسر داشته باشه برای یک همچین کاری و کارنامه موفق او هست که همیشه در همه جا حرفی برای سخن داشته...

Farib

Member
خیلی جالبه.
علی رضا جان . اقای صنعتی با تمام خصایلی شما در پست های متفاوت ازش ذکر کردین . یه نفر هستن . یه نفر برای یه نفر میتونه تصمیم بگیره نه یه جامعه مگر این که از سمت اون جامعه برای این تصمیم کیری لایق شمرده شه و انتخاب بشه . در حال حاضر ایشون برای شما مطمینا میتونه تصمیم گیری کنه چون شما ایشون رو از همه جهت تایید می کنین ولی وقتی میتونه برای من. joojoo و بقیه افراد جامعه اسب تصمیم گیری کنه که همه ما برای این جار ایشون رو صلاح بدونیم. پس اول باید صلاحیت یه سری افراد برای تصمیم گیری برای اسب عرب ایران مشخص شه و برای یه مدت این افراد مدیریت رو به دست بگیرن و گروه های مختلف رو مدیریت کنن.

بالا