جانشين خانم قره گوزلو كيست؟

Soheil Sanati

Active member
هميشه اين سوال واسم بي جواب مونده كه چرا مري خانم براي خودش جانشين معين نكرد؟

mahsa

Member
اگر یه نظر به اطرافتون بندازید متوجه خیلی چیزها میشید ایشون اطرافیانشون بهتر از من و شما میشناختن البته سو تفاهم نشه احتمالا" ایشون میدونستن کسی دلسوز تر از خودشون وجود نداره بعد از مرگ ایشون شاهد تغییرات زیادی بودیم که اگر یه نفر همت میکرد این میراث که ایشون زحمت زیادی براش کشیده بودند اینطور از دست نمی رفت هنوزم برای من جای سواله که چرا با وجود اسبچه خزر تعداد زیادی پونی وارد کشور میکنن؟ به نظر شما با این کار این نژاد از بین نمیره؟( البته این نظر کاملا" شخصیه)

اگر یه نظر به اطرافتون بندازید متوجه خیلی چیزها میشید ایشون اطرافیانشون بهتر از من و شما میشناختن البته سو تفاهم نشه احتمالا" ایشون میدونستن کسی دلسوز تر از خودشون وجود نداره بعد از مرگ ایشون شاهد تغییرات زیادی بودیم که اگر یه نفر همت میکرد این میراث که ایشون زحمت زیادی براش کشیده بودند اینطور از دست نمی رفت هنوزم برای من جای سواله که چرا با وجود اسبچه خزر تعداد زیادی پونی وارد کشور میکنن؟ به نظر شما با این کار این نژاد از بین نمیره؟( البته این نظر کاملا" شخصیه)

هنوز امثال خانم زیادن! اما بیچاره ها دل و دماغو انگیزه و قدرت ندران
فعلا نجات دادن خودشون در اولویته تا اسب خالص!!

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
البته فکر میکنیم شما خانم قره گوزلو را با خانم فیروز اشتباه گرفتید

کاسپین هم در ایران از بین رفته ! سالهاست
تو هیچ باشگاهی نگه نمیدارن

Soheil Sanati

Active member
هدف اصلي مري خانم بعد از كتاب درست كردن كانون بود.اگه كانون تشكيل ميشد شايد همه از روي رييس كانون جانشين رو هم ميشناختن

mahsa

Member
البته فکر میکنیم شما خانم قره گوزلو را با خانم فیروز اشتباه گرفتید

کاسپین هم در ایران از بین رفته ! سالهاست
تو هیچ باشگاهی نگه نمیدارن

منظورم در مورد وارد کردن پونی از بین رفتن همه میراث حتی اسبچه خزر و اسبهای اصیل هم متاسفانه تعدادشون روز به روز کمتر میشه

sohrab

Active member
(نمیدونم کیه! ولی میدونم خیلی ها دوست دارند باشند، این که چه کار بکنند مهم نیست فقط پدرخوانده یا مادرخوانده اسب عرب باشند!)
جانشین برای کدام مقام؟ اول عنوانی که خانم قراگوزلو در اون فعالیت میکردند مشخص کنید
تا وقتی سیستم تعریف نشده، وجود جانشین چه اهمیتی داره؟

سیستم مشکل داره، هدف مشخص نیست، انتظارات معلوم نیست، نمیدونیم قراره به کجا بریم...

sohrab

Active member
هميشه اين سوال واسم بي جواب مونده كه چرا مري خانم براي خودش جانشين معين نكرد؟

چون سطحی نگر نبوده، چون کوته فکر نبوده، چون ادعای مادرخواندگی اسب عرب را نداشته، چون دنبال قدرت و مال اندوزی نبوده، چون امیدوار بوده سیستم و ساز و کار درستی که بوجود میاد، صنعت اسب را هدایت کنه نه نظرات یک شخص. چون دیکتاتور نبوده!

بحث جرات نیست،مساله اینه که جواب سوالتون حتما نباید به فرد منتهی بشه.
لزوما نباید جانشینی(بصورت یک شخص و آنچه در تصور شماست) تعیین بشود.
شاید ایشان در اندیشه یک انقلاب همگانی بودند نه یک نهضت فردی...

آخرین ویرایش:

لادن

Member
شخص يا گروه مهم نيست مهم يك سيستم است كه همه از ان تابعيت كنند

كاملاً با نظر جناب صنعتي موافقم؛‌ اگه نظر ايشونو درارتباط با مشكلات همه‌ي اسبهاي ايران بتونيم عملي كنيم كه عاليه

البته به شرطي كه يك سيستم درست و دلسوز و كارآمد داشته باشيم كه همه‌ي فكر و ذكرش فقط درآمدزايي نباشه و براي وظيفه‌اي كه داره دل بسوزونه

شخص يا گروه مهم نيست مهم يك سيستم است كه همه از ان تابعيت كنند

پیشنهاد میکنم در ارسالهاتون کمی ثبات داشته باشید.
پس هدفتون از اینکه پرسیدید جانشین خانم گره قوزلو کیست؟چیه؟؟؟!!!!
البته این حرفی که زدید درسته اما با حرفای قبلیتون جور در نمیاد:blushsmiley:

مشکل اساسی اینه که هیچ کس کس دیگری را قبول ندارد و بعضیها باند درست کرده و گروه جمع کردن و برای خود هر جا داد جانشینی خانم می زنند و یا یکی دیگه دنبال ریاست و .......

دوستان نظر شخصيتون رو در مورد يك فرد يا يك تيم بديد تا استفاده كنيم

دوست خوبم اینجا در ایران همه مدعی اند! بنظ من این وضع اصلاً خوب نیست! با توجه به حضور دوستان دلسوز و با عذر خواهی از همه با این سیستم موجود هیچ کس و هیچ تیمی خوب نیستند و اگر هم باشند یا خراب می شن و یا نمی تونن کار کنن!
در ضمن اینجا همه جانشین و وارث اسب هستند! وقتی با دو جلسه سوارکاری می شن مربی وپو عاشق اسب و ... وای به حال کسایی که عمری رو در این راه گذروندن! وقتی کسی که 3 سال پانسیون نداده و اسب هاشو ول کرده رفته یکدفعه مدعی می شه که من دوستدار اسب هستم و عاشق و زندگیم اسبام هستن و میاد در مورد صنعت سوارکاری در اذعان عمومی اظهار فضل می کنه! باید بگم با این همه مدعی واقعاً سخته بردم نام یک نفر بعنوان جانشین و یا فرد مورد نظر! منکه تو انتخابش موندم!