باشگاه شکی

mahsa

Member
اگر واقعا میخواید سوارکاری کنید به این باشگاه نرید بهتره.این باشگاه دارای هیچگونه برنامه نمیباشد!شما هر وقت بخواید میتونید برید باشگاه با هر معلمی که خواستید:dodgy::dodgy:!در ضمن فقط 1مانژ دارد و نهایتا یک لنژ برفی دارد!مربی های بدی ندارد ولی از لحاظ اسب همیشه ما در مشکل هستیم(یا کمه یا اسب ها مشکل دارن).به طور کلی اسمش رو نمیشه گذاشت باشگاه!یه جاییه که شما برید و سوارکاری یاد بگیرید 1باغ هست که به این صورت دیآوردن که توش مانژ داشته باشه و حتی سردر هم نداره که شما راحت پیداش کنید!
مرسی از همه

من شمارو نمیشناسم فقط چندنکته میخاستم بگم شما چندوقته سواری میکنین و چقدر از سواری میدونین؟
شما درمورد مشکل اسب صحبت کردین خواستم در جریان باشین که همه باشگاه ها همچین مشکلی دارن ختی ازمون و فرمان ارا تا زمانیکه مالک نباشین بهتون سخت میگذره....باشگاه شکی برای شروع سواری بهترین باشگاس وبعدهم اگر مالک باشین قضیعه فرق میکنه لطفا یکم سنجیده تر صحبت کنین

negin13

New member
بنده 2شنبه ها و 4شنبه ا میمومدم با آران کار می کردم واقعا خوبه.البته تعریف آقای خدابنده لو رو هم زیاد شنیدم میگن کارشون خیلی خوبه.
دیروز داشتم با شکیلا کار میکردم که گفت یورتمه برید منم یه مثدار چموشی کردم و چهارنعل رفتم:blushsmiley:آقای شکی و شکیلا هردوشون داشتن داد میزدن که اسبو نگهدار(اسبم کیهان بود)گفتن برو بلکی رو بردار:smile:.برای همینم دیگه این باشگاه نمیام و این تعداد جلسه که تموم بشه دیگه اینجا نمیام خیلی باشگاه خوبی نیست به شما پیشنهاد میکنم اگر 13سالتونه حتما برید پیش خانوم واعظی باشگاه آریاسب ایشون از همه بهتر کار میکنن حتی از علیرضا.
ممنون
آخه چند ماه پیش یکی از دوستام این جارو معرفی کرد منم دیدم خیلی نزدیک خونمون واسه همین اومدم به این باشگاه . من اولش 4شنبه ها میومدم ( اون موقع آران نبود تینا بود ) و چند هفته باهاش کار کردم که یه روز گفت من دیگه تو مانژ درس نمیدم واسه همین اومدم با آقا علیرضا که واقعا عالی درس میده و منم راضی هستم . یه سوال خونتون به باشگاه شکی نزدیکه؟؟؟؟

negin13

New member
آخه چند ماه پیش یکی از دوستام این جارو معرفی کرد منم دیدم خیلی نزدیک خونمون واسه همین اومدم به این باشگاه . من اولش 4شنبه ها میومدم ( اون موقع آران نبود تینا بود ) و چند هفته باهاش کار کردم که یه روز گفت من دیگه تو مانژ درس نمیدم واسه همین اومدم با آقا علیرضا که واقعا عالی درس میده و منم راضی هستم . یه سوال خونتون به باشگاه شکی نزدیکه؟؟؟؟
بعدشم این که اونا سرتون داد زدن دلیل نمیشه که شما از این باشگاه برین .

amir sabzevari

New member
من خونم نزدیکه به باشگاه.بالای اوین.من دلیلم برای رفتن این نیست که سرم داد میزنن!اون که برای ایمنی خودمه منظورم این بود که این باشگاه واقعا باشگاه نیست!شما یه سری به آزمون یا فرمان آرا که بزنید میفهمید باشگاه یعنی چی!داشتن 2مانژ(فقط)و نداشتن برنامه منظم مشکل من هست که میخوام برم!
دلیل اصللبی اینکه خیلی ها این باشگاهو انتخاب میکنن اینه که به خونشون نزدیکه!خودتون بگیر اگر خونتون نزدیک به آزمون یا باشگاه های معروف کرج بود باز هم میومدید شکی؟
ولی اگر برای شروع میخواید کار کنید خیلی خوب میشه.بعد برید باشگاه های بهتر ولی برای شروع بد نیست!

amir sabzevari

New member
من شمارو نمیشناسم فقط چندنکته میخاستم بگم شما چندوقته سواری میکنین و چقدر از سواری میدونین؟
شما درمورد مشکل اسب صحبت کردین خواستم در جریان باشین که همه باشگاه ها همچین مشکلی دارن ختی ازمون و فرمان ارا تا زمانیکه مالک نباشین بهتون سخت میگذره....باشگاه شکی برای شروع سواری بهترین باشگاس وبعدهم اگر مالک باشین قضیعه فرق میکنه لطفا یکم سنجیده تر صحبت کنین
بنده با تناسب به حرف هایی که زدید میگم.بنده توی باشگاه آریاسب سروارکاری کردم و باشگاه نزاجا هم بودم و باشگاه های مختلفی رو دیدم.سطح سوارکاری خودم هم نمیگم خیلی پیشرفتست ولی در سطح عمومی و تا پرش بلد هستم.اسب های باشگاه شکی اسب های بدی نیستن ولی 2-3تا اسب داره که بعضی مواقع اذیت میکنن و در بسیاری از موارد با کمبود اسب مواجه میشیم!البته نمیدونم گه شما با بی برنامه بودن باشگاه موافق هستید یا نه ولی وقتی یه باشگاه میرید یه کارت بهتون نمیدن که هر وقت خواستید پاشید بیاید!!!!:coolsmiley02:مربی مخصوصا باهاتون کار میکنه و بهتون میگه که فلان روز پاشو بیا!در مرحله بعدی هم با کمبود مکان برای سوارکاری مواجه هستیم!1مانژ+1لنژ بعید میدونم بشه یه باشگاه حسابش کرد.شما خوتون فکر کنم سوارکار خوبی باشید و حتما باشگاه های بهتری رو هم دیدید.پس میشه گفت باشگاه هایی که توی کرج هستند و معروفاش رو خودتون اسم بردید شاید 6یا7برابر این باشگاه باشن!بنده داشتم درباره کلاس ها صحبت میکردم که با اسب باشگاه هستن اگر خودتون مالک باشید که داستان یه چیز دیگست.البته دلیل اینکه شما از این باشگاه دفاع میگنید اینه که خودتون توی این باشگاه سوارکاری میکنید.بنده نظر شخصیم رو گفتم و انتخاب با خود شماست.

mahsa

Member
بنده با تناسب به حرف هایی که زدید میگم.بنده توی باشگاه آریاسب سروارکاری کردم و باشگاه نزاجا هم بودم و باشگاه های مختلفی رو دیدم.سطح سوارکاری خودم هم نمیگم خیلی پیشرفتست ولی در سطح عمومی و تا پرش بلد هستم.اسب های باشگاه شکی اسب های بدی نیستن ولی 2-3تا اسب داره که بعضی مواقع اذیت میکنن و در بسیاری از موارد با کمبود اسب مواجه میشیم!البته نمیدونم گه شما با بی برنامه بودن باشگاه موافق هستید یا نه ولی وقتی یه باشگاه میرید یه کارت بهتون نمیدن که هر وقت خواستید پاشید بیاید!!!!:coolsmiley02:مربی مخصوصا باهاتون کار میکنه و بهتون میگه که فلان روز پاشو بیا!در مرحله بعدی هم با کمبود مکان برای سوارکاری مواجه هستیم!1مانژ+1لنژ بعید میدونم بشه یه باشگاه حسابش کرد.شما خوتون فکر کنم سوارکار خوبی باشید و حتما باشگاه های بهتری رو هم دیدید.پس میشه گفت باشگاه هایی که توی کرج هستند و معروفاش رو خودتون اسم بردید شاید 6یا7برابر این باشگاه باشن!بنده داشتم درباره کلاس ها صحبت میکردم که با اسب باشگاه هستن اگر خودتون مالک باشید که داستان یه چیز دیگست.البته دلیل اینکه شما از این باشگاه دفاع میگنید اینه که خودتون توی این باشگاه سوارکاری میکنید.بنده نظر شخصیم رو گفتم و انتخاب با خود شماست.

صحبتهای شما قبول دارم این مشکلات تو همه باشگاهها هست اینکه میگین باشگاهای دیگه بزرگترن درست ولی شما اجازه سواری از همه مانزها ندارین من 2سال فرمان ارام و بعضی وقتها انقدر شلوغه که واقعا نمیشه کار کرد وتو باشگاه نزاجا هم اسب دارم جو انجا هم میدونم .....به نظر منم اسبهای شکی مخصوصا بلکی دیگه نمیتونن سواری زیادی بدن ولی بازهم بابک خان از نظر اسب بهای زیادی به بچها میدن در صورتیکه واقعا باشگاههای دیگه اینکار نمیکنن تا زمانی که پرش و سطح سواری بالا نرفته خبری از اسب خارجی و خوب نیس البته باشگاهی به بزرگی فرمان ارا یا ازمون تعداد اسب بیشتری دارن ولی بازهم شما برای پیشرفت کردن باید اسب داشته باشین....تا جای که من میدونم اقا علیرضا با برنامه جلو میره وبرای شاگرداش زمان و روز تعیین میکنه ولی شکیلا....لازم نیس بگم:coolsmiley02:

amir sabzevari

New member
صحبتهای شما قبول دارم این مشکلات تو همه باشگاهها هست اینکه میگین باشگاهای دیگه بزرگترن درست ولی شما اجازه سواری از همه مانزها ندارین من 2سال فرمان ارام و بعضی وقتها انقدر شلوغه که واقعا نمیشه کار کرد وتو باشگاه نزاجا هم اسب دارم جو انجا هم میدونم .....به نظر منم اسبهای شکی مخصوصا بلکی دیگه نمیتونن سواری زیادی بدن ولی بازهم بابک خان از نظر اسب بهای زیادی به بچها میدن در صورتیکه واقعا باشگاههای دیگه اینکار نمیکنن تا زمانی که پرش و سطح سواری بالا نرفته خبری از اسب خارجی و خوب نیس البته باشگاهی به بزرگی فرمان ارا یا ازمون تعداد اسب بیشتری دارن ولی بازهم شما برای پیشرفت کردن باید اسب داشته باشین....تا جای که من میدونم اقا علیرضا با برنامه جلو میره وبرای شاگرداش زمان و روز تعیین میکنه ولی شکیلا....لازم نیس بگم:coolsmiley02:
حق با شماست من خودم هم خیلی با شکیلا حال نکردم ولی آران و ملیحه هم خوبن

negin13

New member
امروز بالاخره آقا علیرضا بعد از چند هفته اومدن باشگاه !!!!!!! خیلی خوشحال بودم . رفتم باشگاه اما بازم طبق معمول به من گفت برو بلکی رو سوار شو !!:hmmsmiley02: وای خسته شدم از بس بلکی رو سوار شدم !!:wacsmiley: آقا علیرضا همش بلکی رو به من میده . اما امروز بلکی خیلی خوب بود اما بعضی اوقات هم واقعا دلت میخواد .... اه .....

amir sabzevari

New member
امروز بالاخره آقا علیرضا بعد از چند هفته اومدن باشگاه !!!!!!! خیلی خوشحال بودم . رفتم باشگاه اما بازم طبق معمول به من گفت برو بلکی رو سوار شو !!:hmmsmiley02: وای خسته شدم از بس بلکی رو سوار شدم !!:wacsmiley: آقا علیرضا همش بلکی رو به من میده . اما امروز بلکی خیلی خوب بود اما بعضی اوقات هم واقعا دلت میخواد .... اه .....
بلکی اسب خوبیه درسته که یه چشمش کره ولی واقعا اسبیه که میفهمه چی میخوای ازش.ولی کیهان یه چیز دیگست مخصوصا وقتی قاطی میکنه که بیسته بیسته!:laughingsmiley:

مهدیه

New member
سلام
من خونمون نزدیک باشگاس و بخاطر همین تازه دارم میرم اینجا
یه حس خیلی غریب بودن رو دارم:dodgy:... انقدر که میگید هزینه اینجا زیاده، مگه هزینه جاهای دیگه چقدره؟ میشه لطف کنید بگید. من اینجا دارم الان جلسه ای 40 تومن میدم...جلساتش هم یک ساعتس...:blinksmiley:

negin13

New member
سلام
من خونمون نزدیک باشگاس و بخاطر همین تازه دارم میرم اینجا
یه حس خیلی غریب بودن رو دارم:dodgy:... انقدر که میگید هزینه اینجا زیاده، مگه هزینه جاهای دیگه چقدره؟ میشه لطف کنید بگید. من اینجا دارم الان جلسه ای 40 تومن میدم...جلساتش هم یک ساعتس...:blinksmiley:[/QUOTE

خیلی خوب حالا چرا اینقد شلوغش می کنین !!!

مهدیه

New member
شلوغش نکردیم :p

کیا موافقن که یه پیج درست کنم توی فیسبوک به اسم باشگاه که بچه ها راحتتر باهم در تماس باشن؟ :)

مهدیه

New member
با چیستا چهارنعل رفتن کاری نداره که! میخوای خیلی هنر کنی باید بلکی یا یاسمن رو به چهارنعل بندازی که یورتمشون هم به زور میرن!! :laughingsmiley:

بالا