باشگاه شکی

negin13

New member
با سلام دوستان من حدودا 5 ماهی هست که به این باشگاه می رم . خیلی هم راضیم و پیشنهاد می کنم کسایی که سوارکاری رو دوست دارن حتما به این باشگاه برن . من خودم که این باشگاه رو خیلی دوست دارم به خصوص این که یه معلم هست به اسم آقای علی رضا که واقعا خوب درس میده البته آقای علی رضا فقط توی قسمت مانژ درس میده و توی قسمت لنژ هم تینا از همشون بهتر درس میده.:coolsmiley02:

amir sabzevari

New member
سلام به همگی
من خونم تو اوینه!میخواستم ببینم ارزش اینو داره برم باشگاه شکی؟قبلا تو نزاجا و آریاسب بودم تحت نظر خانم واعظی.
کلاس های خصوصی وضعیتش چطوریه؟
ممنون از همه:dodgy:

amir sabzevari

New member
اوین - خ سعادت آباد - نبش ک یاس - پ 23و25
این آدرسی که شما دادی درست نیست.
اوین خ دشت بهشت نبش ک یاس پ33و35
من خودم رفتم ثبت نام کردم باشگاه بدی نیست اگر تا حالا سوارکاری نکردید جای خوبیه و لنژ برقی هم داره:coolsmiley02::smilingsmiley:

negin13

New member
این آدرسی که شما دادی درست نیست.
اوین خ دشت بهشت نبش ک یاس پ33و35
من خودم رفتم ثبت نام کردم باشگاه بدی نیست اگر تا حالا سوارکاری نکردید جای خوبیه و لنژ برقی هم داره:coolsmiley02::smilingsmiley:[/QUOTE

البته من خودم چند ماهی هست که به این باشگاه میام

mahsa

Member
مطلبی که من گذاشتم برای زمانی که هنوز کادر عوض نشده بود خداروشکر کلا باشگاه شکی روشش عوض کرده و بچه ها خیلی بهتر ازقبل هستن :happysmiley: در ضمن اقای علیرضا خدابنده لو کار پرش با بچه ها شروع کردن که بهترین اتفاق شکی

negin13

New member
مطلبی که من گذاشتم برای زمانی که هنوز کادر عوض نشده بود خداروشکر کلا باشگاه شکی روشش عوض کرده و بچه ها خیلی بهتر ازقبل هستن :happysmiley: در ضمن اقای علیرضا خدابنده لو کار پرش با بچه ها شروع کردن که بهترین اتفاق شکی

شما هنوز به این باشگاه میاین؟؟؟

amir sabzevari

New member
اگر واقعا میخواید سوارکاری کنید به این باشگاه نرید بهتره.این باشگاه دارای هیچگونه برنامه نمیباشد!شما هر وقت بخواید میتونید برید باشگاه با هر معلمی که خواستید:dodgy::dodgy:!در ضمن فقط 1مانژ دارد و نهایتا یک لنژ برفی دارد!مربی های بدی ندارد ولی از لحاظ اسب همیشه ما در مشکل هستیم(یا کمه یا اسب ها مشکل دارن).به طور کلی اسمش رو نمیشه گذاشت باشگاه!یه جاییه که شما برید و سوارکاری یاد بگیرید 1باغ هست که به این صورت دیآوردن که توش مانژ داشته باشه و حتی سردر هم نداره که شما راحت پیداش کنید!
مرسی از همه

negin13

New member
اگر واقعا میخواید سوارکاری کنید به این باشگاه نرید بهتره.این باشگاه دارای هیچگونه برنامه نمیباشد!شما هر وقت بخواید میتونید برید باشگاه با هر معلمی که خواستید:dodgy::dodgy:!در ضمن فقط 1مانژ دارد و نهایتا یک لنژ برفی دارد!مربی های بدی ندارد ولی از لحاظ اسب همیشه ما در مشکل هستیم(یا کمه یا اسب ها مشکل دارن).به طور کلی اسمش رو نمیشه گذاشت باشگاه!یه جاییه که شما برید و سوارکاری یاد بگیرید 1باغ هست که به این صورت دیآوردن که توش مانژ داشته باشه و حتی سردر هم نداره که شما راحت پیداش کنید!
مرسی از همه

شما درست میگید حتی قیمت ثبت نامش هم گرونه و تعداد اسب ها کمن ولی به نظر من مهمتر از همه معلمه ! آقای علیرضا ( یکی از معلم های باشگاه ) نسبت به بقیه واقعا خوب درس میدن یعنی خیلی بهتر از بقیه درس میده من خودم جمعه ها میرم چون ایشون فقط جمعه ها میان . شما هم اگه خواستید میتونید این روز بیاین . میتونم یه سوال بپرسم؟؟ شما چند شنبه ها میرین؟؟؟

amir sabzevari

New member
شما درست میگید حتی قیمت ثبت نامش هم گرونه و تعداد اسب ها کمن ولی به نظر من مهمتر از همه معلمه ! آقای علیرضا ( یکی از معلم های باشگاه ) نسبت به بقیه واقعا خوب درس میدن یعنی خیلی بهتر از بقیه درس میده من خودم جمعه ها میرم چون ایشون فقط جمعه ها میان . شما هم اگه خواستید میتونید این روز بیاین . میتونم یه سوال بپرسم؟؟ شما چند شنبه ها میرین؟؟؟
بنده 2شنبه ها و 4شنبه ا میمومدم با آران کار می کردم واقعا خوبه.البته تعریف آقای خدابنده لو رو هم زیاد شنیدم میگن کارشون خیلی خوبه.
دیروز داشتم با شکیلا کار میکردم که گفت یورتمه برید منم یه مثدار چموشی کردم و چهارنعل رفتم:blushsmiley:آقای شکی و شکیلا هردوشون داشتن داد میزدن که اسبو نگهدار(اسبم کیهان بود)گفتن برو بلکی رو بردار:smile:.برای همینم دیگه این باشگاه نمیام و این تعداد جلسه که تموم بشه دیگه اینجا نمیام خیلی باشگاه خوبی نیست به شما پیشنهاد میکنم اگر 13سالتونه حتما برید پیش خانوم واعظی باشگاه آریاسب ایشون از همه بهتر کار میکنن حتی از علیرضا.
ممنون

بالا