باشگاه شکی

mahsa

Member
سلام
من حدود 2 سال تو باشگاه شکی سواری میکردم باشگاه خیلی خوبیه اگر تا حالا انجا نرفتین یه سری حتما" بزنید ضرر نمیکنید باشگاه شکی محیط خیلی خوبی داره همه با هم راحتن و کارها با همکاری همه اعضا انجام میشه جناب بابک شکی روی کار زمینی حساسیت دارن و از این نظر همه باید کار زمینی یاد بگیرن به لطف مربیای خوبشون همه درساژ مقدماتی اموزش میبینن در ضمن باشگاه شکی سر پوشیده شده و مشکلات باشگاهای دیگر تو زمستان نداره
ولی متاسانه مشکلاتی هم وجود داره اسبها اموزشی خوبی ندارن تعداد سوارکارا زیاد و کار زیادی نمیشه کرد و مشکل بزرگتر متاسانه نمیتونن با سوارکاری که اسب ندارن کار مسابقه انجام بدن این از همه بدتره

shaghayegh

New member
مطمئنا اگر مدیر سایت لطف می کردن و تاپیکی با این موضوع که هر کس معایب و مزایای باشگاهی رو که میره مطرح کنه،ایجاد می کردند این برداشت پیش نمیومد
منم وقتی این ارسال رو خوندم تعجب کردم که چطور مثل سایر موضوع ها که اگر تعریف از کسی یا جایی بود برخورد نشده
شاید به خاطر همین بوده که آقای امین این برداشت رو کردن
در هر صورت ممنون مهسا جان بابت اطلاعات مفیدی که دادید منم به شخصه دوست داشتم بیشتر راجع به این باشگاه بدونم

اگر تصاویری هم از این باشگاه گذاشته میشد بد نبود !
کسی تصویر از قسمت های مختلف باشگاه نداره؟!
ضمنآ پیشنهاد میکنم برای شناسایی اعضا نسبت به باشگاه های هر استان یک بخشی به نام معرفی باشگاه‌ها در تاپیک هر استان گذاشته بشه تا با شناسایی هرچه بهتر بشه به تکامل بیشتر دیگر باشگاه ها و همچنین روند پیشرفت باشگاه‌ها پی برد
و همچنین باعث رابطه و رقابت خوبی بین باشگاه‌های سطح کشور بشه
البته طبیعی هست که این بخش قوانینی رو هم می‌طلبه که در آینده دچار مشکل نشه

mahsa

Member
اگر تصاویری هم از این باشگاه گذاشته میشد بد نبود !
کسی تصویر از قسمت های مختلف باشگاه نداره؟!
ضمنآ پیشنهاد میکنم برای شناسایی اعضا نسبت به باشگاه های هر استان یک بخشی به نام معرفی باشگاه‌ها در تاپیک هر استان گذاشته بشه تا با شناسایی هرچه بهتر بشه به تکامل بیشتر دیگر باشگاه ها و همچنین روند پیشرفت باشگاه‌ها پی برد
و همچنین باعث رابطه و رقابت خوبی بین باشگاه‌های سطح کشور بشه
البته طبیعی هست که این بخش قوانینی رو هم می‌طلبه که در آینده دچار مشکل نشه

سعی میکنم تا چند وقت دیگه عکس از قسمتهای مختلف باشگاه بذارم:smilingsmiley:

mahsa

Member
مدیریت باشگاه:
جناب اقای بابک شکی

محل جغرافیای:
اوین

امکانات و تجهیزات باشگاه:
1مانژبرقی و 1مانژسرپوشیده امکانات در حد معمول

محیط باشگاه:
عالی

شکل رفتاری پرسنل:
خوب

اسامی مربیان:
محمدرضا کرمی
کارن شکی
شریسا غفاری

مهارت و تخصص مربیان:
اقای کرمی و خانم غفاری تخصص اصلیشون درساژ و اقای کارن شکی پرش کار میکنن البته برای اموزش عادی هیچ فرقی وجود نداره

شکل رفتاری مربیان:
از نظر اخلاقی خانم غفاری و اقای کرمی با حوصله تر هستند ولی مشکلاتی هم وجود داره متاسفانه یکی از مربیان به مسائل حاشیه ی اهمیت میدن مثلا" اگر بدونن شما با یه اسب مشکل دارین و اگر خدای نکرده از دستور ایشون مبنی بر سوار همان اسب شدن سر پیچی بشه تا چند ماه به اجبار سوار همان اسب باید بشیدتا زمانی که ایشون احساس کنن دیگر از دستورشون سر پیچی نمیشه البته تا حدودی ایشون حق دارن تعداد اسبها کم و توجه به خواسته سوارکارا صبر و حوصله زیادی میطلبه و واقعا" اسب زیادی وجود نداره که بشه جایگزین کرد البته در بعضی موارد

کیفیت اسبهای اموزشی:
اگر از دارو برای ارام کردن استفاده نشه اسبها برای کار عادی خوب هستند البته برای کار درساژ و پرش حرفه ی حتما" باید اسب تهیه کنید

محاسن و معایب:
محیط خیلی خوبی به لطف جناب شکی برای خانمها داره محیط خیلی صمیمی و همه کارها با همکاری انجام میشه
قبلا" هم گفتم همه کار زمینی و درساژ پایه را اموزش میبینن به همین دلیل برای کار حرفه ی تو هر شاخه ی راحت هستید یورتمه و 4 نعل خیلی اصولی اموزش داده میشه
ولی مشکلاتی هم وجود داره تعداد سوارکارها زیاده و مانژ خیلی شلوغ میشه به طوریکه بعضی وقتها کارهای عادی هم نمیشه درست انجام داد روی کار پایه زمان زیادی گذاشته میشه که به نظر من درست نیست کسی که 4 سال سواری کرده بازم ورزشهای اولیه انجام بده
برای سواری حرفه ی حتما" باید مالک اسب باشید البته طبق اخرین صحبتی که با جناب شکی داشتم ایشون فرمودند حداقل باید 300 ساعت سواری داشته باشیم تا اسب خوب در اختیار سوارکارها گذاشته بشه احتمالا" قوانین باشگاه داره عوض میشه:smilingsmiley:

mahsa

Member
ببخشید دیر شد :smilingsmiley:

پیوست ها

• 06012007046.jpg
    06012007046.jpg
    63.7 کیلوبایت · بازدیدها: 47
  • 23052018058.jpg
    23052018058.jpg
    51.7 کیلوبایت · بازدیدها: 45
  • 27052018070.jpg
    27052018070.jpg
    46.9 کیلوبایت · بازدیدها: 43

FAEZEH

Member
منم مدت زیادی هست که تو این باشگاه سواری میکنم باشگاه عالیه هم محیط خیلی صمیمی و دوستانه ای داره که باعث میشه سوارکار احساس ارامش کنه وهم مدیریت با تجربه ومربیان خیلی عالی داره از مزایایه دیگه این باشگاه داخل شهر بودن ودسترسی اسان
از انجا که این باشگاه در منطقه خوش اب و هوای اوین قرار داره منظره ی زیبایی خصوصا در فصل تابستان داره
.در مورد اینکه مهسا جان گفت اسبای خوبی نداره باید بگم اسبای بسیار خوبی داره که متناسب با سطح سوارکار در اختیارش گزاشته میشه (این دیگه به استعداد سوارکار بستگی داره) و همین طور باید بگم افرادی که اسب ندارن هم می تونن تو مسابقه شرکت کنن فقط بابک خان (مدیریت باشگاه ) باید سواریشون رو تایید کنه و بعد باید مقداری هزیته کنند در قبال اسبی که باشگاه در اختیارشون قرار میده
پیشنهاد میکنم یه بار هم که شده به این باشگاه سربزنین حتما نمک گیر میشین

mahsa

Member
منم مدت زیادی هست که تو این باشگاه سواری میکنم باشگاه عالیه هم محیط خیلی صمیمی و دوستانه ای داره که باعث میشه سوارکار احساس ارامش کنه وهم مدیریت با تجربه ومربیان خیلی عالی داره از مزایایه دیگه این باشگاه داخل شهر بودن ودسترسی اسان
از انجا که این باشگاه در منطقه خوش اب و هوای اوین قرار داره منظره ی زیبایی خصوصا در فصل تابستان داره
.در مورد اینکه مهسا جان گفت اسبای خوبی نداره باید بگم اسبای بسیار خوبی داره که متناسب با سطح سوارکار در اختیارش گزاشته میشه (این دیگه به استعداد سوارکار بستگی داره) و همین طور باید بگم افرادی که اسب ندارن هم می تونن تو مسابقه شرکت کنن فقط بابک خان (مدیریت باشگاه ) باید سواریشون رو تایید کنه و بعد باید مقداری هزیته کنند در قبال اسبی که باشگاه در اختیارشون قرار میده
پیشنهاد میکنم یه بار هم که شده به این باشگاه سربزنین حتما نمک گیر میشین

مرسی فائزه جان از نظرت بله بابک خان باید سواری تایید کنن فقط یک سوال به جز یک نفر که مربی نیست که هردومون میشناسیمش کدام یکی از اعضای باشگاه مسابقه رفتن(البته بدون داشتن اسب)؟؟؟؟؟؟؟؟ در مورد اسبها هم قطعا" همینطوره اسب بدی تو باشگاه نداریم مسئله ی که من بهش اشاره کردم اسبهای اموزشی بود که تا چند وقت پیش تو باشگاه ازشون استفاده میشد که خداروشکر با صلاحدید جناب شکی اسبهای جدیدی جایگزین شدن و الان باشگاه از نظر داشتن اسب تو موقعیت خوبیه و یک چیز دیگه هیچ وقت اموزش کلاس خصوصی با کلاس عادی مقایسه نکن بحث من در مورد کلاسهای عادی بود نه خصوصی باشگاه
با ارزوی موفقیت برای شما

FAEZEH

Member
من خودم در حال حاضر اسب ندارم ولی بابک خان من و تایید کردن و تا چند وقته دیگه در رشته ی درساژ می رم مسابقه

FAEZEH

Member
مرسی فائزه جان از نظرت بله بابک خان باید سواری تایید کنن فقط یک سوال به جز یک نفر که مربی نیست که هردومون میشناسیمش کدام یکی از اعضای باشگاه مسابقه رفتن(البته بدون داشتن اسب)؟؟؟؟؟؟؟؟ در مورد اسبها هم قطعا" همینطوره اسب بدی تو باشگاه نداریم مسئله ی که من بهش اشاره کردم اسبهای اموزشی بود که تا چند وقت پیش تو باشگاه ازشون استفاده میشد که خداروشکر با صلاحدید جناب شکی اسبهای جدیدی جایگزین شدن و الان باشگاه از نظر داشتن اسب تو موقعیت خوبیه و یک چیز دیگه هیچ وقت اموزش کلاس خصوصی با کلاس عادی مقایسه نکن بحث من در مورد کلاسهای عادی بود نه خصوصی باشگاه
با ارزوی موفقیت برای شما
من هم اصلا منظورم کلاس ها ی خصوصی نبود

mahsa

Member
فقط سه جلسه
که فکر نکنم زیاد تاثیری داشته باشه

فائزه جان من بهت تبریک میگم موافقی ادامه بحث تو باشگاه ادامه بدیم ؟ به نظر من این تاپیک جنبه معرفی باشگاه داشت نه مسائل دیگه منم تو نوشته هام گفتم که جناب شکی فرمودند 300 ساعت به بالا اسب میدن البته خوب ان هم طبق شرایطی هست وگرنه بچه های هستن که سالها انجا کار کردن ولی به خاطر نداشتن اسب نتونستن تو مسابقه شرکت کنن امیدوارم متوجه منظور من بشی قصد من فقط و فقط معرفی باشگاه بوده و هست موفقیت بچه های شکی ارزوی منم هست و واقعا" بخاطر پیشرفتی که داشتی بهت تبریک میگم

FAEZEH

Member
منم امیدوارم همیشه موفق باشی مهسا جان
منم منظور خاصی نداشتم :laughingsmiley::blushsmiley:

hormoz

Member
یه سئوال داشتم
باشگاه شکی برای یه شوار کارمبتدی که 105 کیلو وزن داشته باشه اسب داره و کلا به من آموزش میدن

mahsa

Member
یه سئوال داشتم
باشگاه شکی برای یه شوار کارمبتدی که 105 کیلو وزن داشته باشه اسب داره و کلا به من آموزش میدن

من با مدیریت صحبت کردم شما باید اسب تهیه کنید که به نظر من خیلی بهتره موفق باشید:smilingsmiley:

hormoz

Member
من با مدیریت صحبت کردم شما باید اسب تهیه کنید که به نظر من خیلی بهتره موفق باشید:smilingsmiley:

مهسا خانم ممنون از ارسال جوابتون
به خدمتتان باید عارض باشم که ما کارمند جماعت هیچ وقت نمیتونیم اسب بخریم
اما ارزان تر از اسب خریدن فکر میکنم لاغر بشم بهتره:winksmiley02:

mahsa

Member
مهسا خانم ممنون از ارسال جوابتون
به خدمتتان باید عارض باشم که ما کارمند جماعت هیچ وقت نمیتونیم اسب بخریم
اما ارزان تر از اسب خریدن فکر میکنم لاغر بشم بهتره:winksmiley02:

به نظر من بهتره یک سر به باشگاه بزنید و حضوری صحبت کنید تغییرات زیادی تو باشگاه داده شده و تعداد اسبهای اموزشی زیاد شده :rolleyessmileyanim: شاید اسب در اختیارتون گذاشتن

hormoz

Member
به نظر من بهتره یک سر به باشگاه بزنید و حضوری صحبت کنید تغییرات زیادی تو باشگاه داده شده و تعداد اسبهای اموزشی زیاد شده :rolleyessmileyanim: شاید اسب در اختیارتون گذاشتن

با سلام
رفتم و وقتي منو ديدن گفتن : نه

بالا