EL Amin

من این وضعیت رو دیدم.به عکس و زیر دست وپای سیلمی توجه کنین....فریبرز جان به نظر شما این شرایط برای این سیلمی ارزنده مناسبه؟؟
300120121711.jpg

reza eslahi

Member
آقاي چكشي يه سوال.
شما مالك اين ماديون هستي يا اين سيلمي كه اينقدر شور مي زني واسشون ؟
وضعيت نگهداري هر اسبي هم به مالكش ربط داره.پولش از جيب كس ديگه اي بيرون نيومده.
به نظر من كارتون اصلا درست نيست كه بدون اجازه از اسب ديگران عكس بگيري و بخواي تبليغات منفي كني.

Farib

Member
جناب چکشی. نگفتم این مادیان لاغر اومده پیش ما. ولی شما در جریان هیچ کدوم از شرایط این مادیان نیستی. دیروز قرار بود مالک مادیون با شما تماس بگیره تا سو تفاهمی که براتون پیش اومده حل شه. ولی مثل اینکه همچنان ادامه داره. شرایط نگه داری یه سیلمی رو هم من که تمام سرمایه خانوادگیم رو براش گزاشتم باید مد نظر قرار بدم. این عکسی که گزاشتی عکس همون باکسیه که تمام اسب های نری که به عنوان سیلمی استفاده میشدن و هنوز هم مورد تبلیغ دوستانتون هستن توش نگه داری میشدن و تو چله زمستون و زمانی که یه بنده خدا که کارش حتی به اندازه کاریای شما برام اذیت کننده نبوده رو تمام پهن خشکامون اب گرفته . وضعیت باکس بهتر ازین نمیشه. این در حالیه که تو همین شرایط پهن خشکها رو به مادیونهای دیگران اختصاص دادیم نه سیلمی و نه مادیونهای خودمون. تو این مدت یه کره در خال مرگ . چنتا مادیون که از شدت ضعف راه تمیتونستن برن هم از پیش سیلمی های دیگه پیش ما اومدن و با شرایط خوب و ابسنن از پیش ما رفتن.
اقای چکشی . خانواده من چند ساله هر چی دارن و ندارن برای اسب اصیل گزاشتن . مادیونایی که تو داری براشون دلشوره میزنی تا نیمه شب مورد مراقبت من یا فرزاد یا پدرم هستن. ما تو سایه ننشستیم تا پول درو کنیم. بهتره از کسایی که مادیوناشون رو واسه کشش پیش سیلمی های نقاط مختلف فرستادن بپرسی چه جوری مادیون تحویل گرفتن. تا به حال و تو پاییز و زمستون بیش از ۲۰ مادیون مردم پیش ما بوده . همه مالکین رضایت کامل دارن جز شما که هیچ گونه اطلاعی از شرایط مادونی که داری ازش حرف میزنی نداری. در ضمن دکتر رییسی به دلیل مشکل رحمی مادیون توصیه به جابجایی اسب کرد و قبل از جابجایی مادیون این شکلی نبود و مطمینا مادیونی که ساعتها پشت نیسان از کردان تا شهر شما بیاد ازین بهتر نمیشه. لطفا این حرفا رو بس کن .
خیلی از بزرگان اسب اصیل ایران از همه جای ایران باما کار میکنن و مرتب برای دیدن وضعیت اسبها و کمک و توصیه بهمون لطف میکنن . نمیدونم چرا اونا از ما راضین و شما نه.
همین الان مادیونهای خوزستان . شیراز . شهر کرد . کاشان و منطقه خودمون پیش مان و همه راضین . شمام در مورد مادیون خودتون مختارین . ایشالا از یه سیلمی خوب . با شرایط نگه داری خوب کشش کنین و باز هم امید وارم کره های خوبی از مادیونتون تولید کنین.
بازم ممنونم که انتقادت رو بهمون گفتی و شرایط رو برای همه توضیح دادی و امید وارم من هم شرایط رو توضیح داده باشم. مطمین باش که نگه داری ادیون تو باشگاهی که مال من نیست سودی برای من نخواهد داشت وگرنه اگه به فکر مادیون دوست زمان تیله بازیتون نبودم همون اول کشش میکردیم و مادیون دوستتون با مشکلات شدید رحمی که به خاطر کشش چند برابر میشد با سلام و صلوات از پیش ما میرفت . پول کشش رو میگرفتم و این همه حرف رو هم نمیخریدم. :winksmiley02:

اقا فریبرز اول بهتون تبریک میگم بابت خرید ال امین و دوم از شما و همه ی کسانی که در وارد کردن ال امین نقش داشتین تشکر میکنم چون شما با بصیرت کافی بهترین کمک رو به تولید کنندگان اسب های خون خارجی کردید و یک سیلمی واقعی رو برای استفاده ی مالکین مادیان ها وارد کردید.

امید زمانی

Active member
فریبرز جان واقعا خسته نباشی بابت همه زحمت ها و مشکلاتی که تا حدودی در جریانم واسه خرید و وارد کردن و نگهداری سیلمی با ارزش ال امین. امیدوارم که همونطور که تا اینجای کار از پس سختی ها و مشکلات براومدی تا آخر با اقتدار راه درستی که آغاز کردی رو ادامه بدی ... حق یارت

آقاي چكشي يه سوال.
شما مالك اين ماديون هستي يا اين سيلمي كه اينقدر شور مي زني واسشون ؟
وضعيت نگهداري هر اسبي هم به مالكش ربط داره.پولش از جيب كس ديگه اي بيرون نيومده.
به نظر من كارتون اصلا درست نيست كه بدون اجازه از اسب ديگران عكس بگيري و بخواي تبليغات منفي كني.
به جهت اطلاع شما که معمولا کاسه داغ تر از آشی میگم مالکیت این مادیون من هستم.....وضعیت نگهداری مادیون هم به من که مالکم ربط داره شما مالک این مادیونی یا سیلمی که شدی نخود آش؟؟؟من از افراد اونجا اجازه گرفتم و بعد عکس گرفتم شما از عکس گرفتن من ناراحتی میتونی مهتر ال امین بشی و شبانه روز نذاری کسی بهش نزدیک بشه.....

جناب چکشی. نگفتم این مادیان لاغر اومده پیش ما. ولی شما در جریان هیچ کدوم از شرایط این مادیان نیستی. دیروز قرار بود مالک مادیون با شما تماس بگیره تا سو تفاهمی که براتون پیش اومده حل شه. ولی مثل اینکه همچنان ادامه داره. شرایط نگه داری یه سیلمی رو هم من که تمام سرمایه خانوادگیم رو براش گزاشتم باید مد نظر قرار بدم. این عکسی که گزاشتی عکس همون باکسیه که تمام اسب های نری که به عنوان سیلمی استفاده میشدن و هنوز هم مورد تبلیغ دوستانتون هستن توش نگه داری میشدن و تو چله زمستون و زمانی که یه بنده خدا که کارش حتی به اندازه کاریای شما برام اذیت کننده نبوده رو تمام پهن خشکامون اب گرفته . وضعیت باکس بهتر ازین نمیشه. این در حالیه که تو همین شرایط پهن خشکها رو به مادیونهای دیگران اختصاص دادیم نه سیلمی و نه مادیونهای خودمون. تو این مدت یه کره در خال مرگ . چنتا مادیون که از شدت ضعف راه تمیتونستن برن هم از پیش سیلمی های دیگه پیش ما اومدن و با شرایط خوب و ابسنن از پیش ما رفتن.
اقای چکشی . خانواده من چند ساله هر چی دارن و ندارن برای اسب اصیل گزاشتن . مادیونایی که تو داری براشون دلشوره میزنی تا نیمه شب مورد مراقبت من یا فرزاد یا پدرم هستن. ما تو سایه ننشستیم تا پول درو کنیم. بهتره از کسایی که مادیوناشون رو واسه کشش پیش سیلمی های نقاط مختلف فرستادن بپرسی چه جوری مادیون تحویل گرفتن. تا به حال و تو پاییز و زمستون بیش از ۲۰ مادیون مردم پیش ما بوده . همه مالکین رضایت کامل دارن جز شما که هیچ گونه اطلاعی از شرایط مادونی که داری ازش حرف میزنی نداری. در ضمن دکتر رییسی به دلیل مشکل رحمی مادیون توصیه به جابجایی اسب کرد و قبل از جابجایی مادیون این شکلی نبود و مطمینا مادیونی که ساعتها پشت نیسان از کردان تا شهر شما بیاد ازین بهتر نمیشه. لطفا این حرفا رو بس کن .
خیلی از بزرگان اسب اصیل ایران از همه جای ایران باما کار میکنن و مرتب برای دیدن وضعیت اسبها و کمک و توصیه بهمون لطف میکنن . نمیدونم چرا اونا از ما راضین و شما نه.
همین الان مادیونهای خوزستان . شیراز . شهر کرد . کاشان و منطقه خودمون پیش مان و همه راضین . شمام در مورد مادیون خودتون مختارین . ایشالا از یه سیلمی خوب . با شرایط نگه داری خوب کشش کنین و باز هم امید وارم کره های خوبی از مادیونتون تولید کنین.
بازم ممنونم که انتقادت رو بهمون گفتی و شرایط رو برای همه توضیح دادی و امید وارم من هم شرایط رو توضیح داده باشم. مطمین باش که نگه داری ادیون تو باشگاهی که مال من نیست سودی برای من نخواهد داشت وگرنه اگه به فکر مادیون دوست زمان تیله بازیتون نبودم همون اول کشش میکردیم و مادیون دوستتون با مشکلات شدید رحمی که به خاطر کشش چند برابر میشد با سلام و صلوات از پیش ما میرفت . پول کشش رو میگرفتم و این همه حرف رو هم نمیخریدم. :winksmiley02:
من به عنوان مالک از تمامی شرایط این مادیون اطلاع دارم.دوستم به من گفت شما باهاش تماس گرفتین ویه سری حرفا زدین که در شان شما نیست ....در جواب اون حرفا فقط سکوت میکنم ....من نه به ال امین نه به شما و نه به خانوادتون توهینی نکردم.این شمایی که فکر میکنی هرکی اومد اینجا 2 خط انتقاد نوشت میخواد ال امین و شما و خانوادتون رو تخریب کنه.(احترام همتون واجب و همتون دوست داشتنی)....شما اگه آمار مادیونهای منو میخوای از خودم بپرس نه از کس دیگه ای....من لاین کاریم با شما متفاوته خوشم از خون خارجی نمیاد و حتی حاضر نیستم فکرمو بهش مشغول کنم چه برسه به اینکه بیام تخریب کنم....دیگه هم لطف کنین ادامه ندین ....

Farib

Member
امیر جان البته باید تموم شه ولی نمیدونم چرا اقای نیک نژاد مالک مادیون هیچکدوم از حرفهای دوستمون رو تصدیق نمیکنن و خیلی هم ناراحتن که ایشون اینطور صحبت کردن. خیلی حرفها هم گفتنش درست نیست و نمیتونم.
ولی برای اینکه همه بدونیم رضا کجای این پیازه .
رضا اصلاحی 3 تامادیون پیش ما داره که هر 3 الان از ال امین ابستنن . 2 تا مادیون هم در بهار برا کشش میاره. در کل هم یه گروه خیلی بزرگ تشکیل شده که همه دلسوزانه برای اینده اسب اصیلمون زحمت میکشن و همه کنار هم کار میکنیم. :smilingsmiley:
مهرزاد جان مرسی از لطفت . ال امین سیلمی بزرگی در اروپا و جهان بوده و همه جای دنیا هم شناخته شدس. امید وارم در ایران هم شناخته شده و بزرگ بشه و در ایران هم کمک به اینده کارمون کنه.
امید جان شکرانه و جنوب هم کارشون شروع شده. خدارو شکر تو شرایط خیلی خوبی هستن. ماشالله شکرانه چقدر عوض شده.

Farib

Member
در سايت youtube خيلي از ويديو هاي كره هاي el amin رو ميتونين ببينين.
Memphis
cereta
melambo
artic el jasmina
همين كره اي كه عكسش رو گزاشتين به اسم grenbola
و ....

بالا