EL Amin

حامد جان تولیدات تو ایران ملاک اصلیه نه اینکه خارجی مهم نیست
ولی برای مادیان داران امثال من مهمتره
لطفا به تاپیک شبنم بانو برید ببینید و نظر بدید
هم راجب به خودش هم راجب به انتخاب قجری نسبت به اقدام برای ایرادات مادیان و خود مادیان

چشم عزیزم.ممنونم از برخورد آروم و منطقی دوستانی مثل تو که میذارین تو یه محیط آروم و دوستانه به تبادل نظر پرداخت.واقعا ممنونم

Farib

Member
پویا جان به نظر من هم استفاده از سیلمی هایی مثل برفین و دژ بسیار کار درستیه.
برفین فنوتیپ خیلی خوبی داره و تولیدات و فنوتیپشون رو هم همه میشناسیم.
دژ هم بسیار اسب زیبا و به نطرم سیلمی خوبیه که متاسفانه تولیداتش کمتر از 10 تاست. من خیلی دوسش دارم و امثال هم یکی از مادیونای خارجی مهرگان رو ازش میکشیم.

البته من فکر میکنم ورود من به عرصه مسابقات زیبایی و تولیدات زیبایی اشتباه باشه
چون من 2تا مادیان با فنوتیب و استایل کاملا کورسی دارم
امسال انشاالله میرم کشش واسه کورس البته بعدش یه مادیان زیبایی میخرم
لطفا همگی به تاپیک شبنم بانو بیاید و با توجه به عکساش و خط خونی یه اشب کورسی که واقعا سیلمی کورسی باشه معرفی و پیشهاد بدید مرسی از همه:winksmiley02:

kamyab

Member
سلام به فريبرز عزيزم
خريد el amin زيبا رو بهت تبريك ميگم
اميدوارم موفق باشي

حدود 1 ماه پیش برای دیدن این سیلمی به محل نگهداری رفتم.متاسفانه سیلمی در شرایط مطلوبی به لحاظ نگهداری نبود....بعد از حدود 3 ماه یه مشت استخون دادن اومد اینجا گفتن این مادیان شماست ..... مادیون با یه کره از لجند که هنوز زیرشه رفت واسه کشش اما با شکم خالی برگشت....در پادوک مادیانها چندین مادیان دیگر هم دیدم که اونها هم در شرایط خوبی نبودن....نا خودآگاه یاد مبارک افتادم و شرایط نگهداری او و مهتر بسیار خوبش.....زیر لب با خودم گفتم مبارک هرگز جانشینی نخواهد داشت.....

41760-1-jpg
خودتون قضاوت کنین .مادیون پر که نشده هیچ ..... شده 4 تا استخون تازه 650.000 تومان هم گرفتن......

پیوست ها

• 1.jpg
    1.jpg
    423.3 کیلوبایت · بازدیدها: 186

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
این مادیان اگر سالم هم باشه انقدر لاغره آبستن نمیشه
احتمالا کره زیر هم شیرسوز شده باشه؟

Farib

Member
جناب چکشی مرسی از دلسوزی شما برای مادیون و مرسی از امیر حسین برای کره مادیون.
من که شما رو نمیشناسم ولی امروز که این رو نوشتی و وقتی از مالک مادیون سوال کردم بیشتر شناختمتون. ایکاش اول با مالک مادیون صحبت میکردی و بعد میومدی اینجا و با کمک دوستان. من و تیم کاری که باهاش کار میکنم رو زیر سوال میبردی. مالکین مادیون خودشوت مادیان رو به ما تحویل دادن و خودشوت هم تحویل گرفتن . مادیان به توصیه دکتر رییسی به دلیل مشکل رحمی که داشت و برای جلوگیری از خرج اضافه مالکینش به اونها واگذار شد. مطمینا اگر باهاشون صحبت کنی و اگر تجربه اسبداری اونها رو به یک سال کم وبیش تجربه اسب داریت اضافه کنی میبینی کارت کمی نسنجیده بوده.
در مورد مالهایی که تو ÷ادوک دیدی مطمینا مال من نبوده چون تروبرد های سید مرتضی تو اون ÷ادوکن. در مورد مادیونها و نوع نگه داری من میتونی از بچه هایی که اینجا چیزی نوشتن و بعضی هنوز هم مادیونشون با ماست یا مثل مهندس کریمی مادیونشون رو بردن بیشتر سوال کنی.
امیر حسین جان شما هم کاش به جای کمک به تخریب من چه با این چیزی که نوشتی و چه از طریق صحبت هایی که میدونم به من و بقیه دوستات کمک کنی که یه کاری انجام بدبم. مطمینا من هم به همین هدف دارم کار میکنم. امید وارم تو هم کمک حال من و افرادی مثل من باشی.
علت شرایط بدنی مادیون رو هم میتونی از مالکینش ب÷رسی. به هر حال مالکین این مادیون از دوستان صمیمی من هستن و مطمینا میتونن بیشتر برات توضیح بدن. :smilingsmiley:

من هم مادیانی را برای کشش فرستادم پیش الامین خدا رو شکر راضی هستم و روز به روز هم مدتی که تهران بود بهتر شد.فریبرز جان ممنون از لطفتون جا داره از فرزاد خان هم تشکر کنم.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
امیر حسین جان شما هم کاش به جای کمک به تخریب من چه با این چیزی که نوشتی و چه از طریق صحبت هایی که میدونم به من و بقیه دوستات کمک کنی که یه کاری انجام بدبم. مطمینا من هم به همین هدف دارم کار میکنم. امید وارم تو هم کمک حال من و افرادی مثل من باشی.

من نه شما نه هیچ سیلمی دیگری را تخریب نکردم و نمیکنم.
و همه بخوبی نقش انجمن رو در کل اسب ایرانی بخوبی درک میکنند, و این فضای تبلیغاتی مجانی را در اختیار شما و دیگران قرار دادم تا با تعامل به نتیجه برسیم. اهداف ما متفاوته و حتی در یک خط نیستم. از دید من اون مادیان لاغره و براحتی آبستن نمیشه. نه ربط به ال امین داشت نه چیز دیگه. خوب خوراک نخورده.

جناب چکشی مرسی از دلسوزی شما برای مادیون و مرسی از امیر حسین برای کره مادیون.
من که شما رو نمیشناسم ولی امروز که این رو نوشتی و وقتی از مالک مادیون سوال کردم بیشتر شناختمتون. ایکاش اول با مالک مادیون صحبت میکردی و بعد میومدی اینجا و با کمک دوستان. من و تیم کاری که باهاش کار میکنم رو زیر سوال میبردی. مالکین مادیون خودشوت مادیان رو به ما تحویل دادن و خودشوت هم تحویل گرفتن . مادیان به توصیه دکتر رییسی به دلیل مشکل رحمی که داشت و برای جلوگیری از خرج اضافه مالکینش به اونها واگذار شد. مطمینا اگر باهاشون صحبت کنی و اگر تجربه اسبداری اونها رو به یک سال کم وبیش تجربه اسب داریت اضافه کنی میبینی کارت کمی نسنجیده بوده.
در مورد مالهایی که تو ÷ادوک دیدی مطمینا مال من نبوده چون تروبرد های سید مرتضی تو اون ÷ادوکن. در مورد مادیونها و نوع نگه داری من میتونی از بچه هایی که اینجا چیزی نوشتن و بعضی هنوز هم مادیونشون با ماست یا مثل مهندس کریمی مادیونشون رو بردن بیشتر سوال کنی.
علت شرایط بدنی مادیون رو هم میتونی از مالکینش ب÷رسی. به هر حال مالکین این مادیون از دوستان صمیمی من هستن و مطمینا میتونن بیشتر برات توضیح بدن. :smilingsmiley:
با سلام مجدد.میشه بگی من چیو تخریب کردم؟؟شما میگی مادیون از روز اول لاغر بود منم میگم خب روز اول نمیکشیدی چرا 3 ماه نگه داشتی؟؟؟مالکین تحویل گرفتن چون دکتر رییسی گفته بود در شرایط موجود خطر مرگ کره هم هست....والا من چند تا مال تو پادوک دیدم یکیش کره از میجر زیرش بود یکی کره از لجند بقیه هم یادم نیست ولی میدونم که همگی عرب بودن و منتظر کشش ال امین.... مالکین محترم این مادیون اگه با شما دوستی چند ماهه دارن با من تو کوچه تیله بازی میکردن....در آخر اینکه قصد من خراب کردن چیزی نیست .من میخواستم مادیان بیارم واسه کشش با شرایط موجود فعلا منصرف شدم...

بالا