جدیدترین ارسال های پروفایل

اگه منظورش عرب عراقی بود مال عراق نژادی مثله عرب ایرانی ولی نسبت به عربا درشت هستند پدر باربد عرب عراقی بود اسمشم ارصلا بود
اگه منظورش عرب عراقی بود مال عراق مثلا میگن خالص ایرانی اونم مال عراق نسبتا هیکل های درشتی دارند نسبت به عرب خودمون پدر باربد عراقی بود
چندتا مادیان واسب ترکمن برای فروش سراغ دارم خواستید تماس بگیرید09365431313اگرهم بهدردخودتون نخورد کسی خواست معرفی کنید ممنون
عرفان جان به چندتايی مشتری که ازتوسايت پيگيرشدن قيمت روپنج ميليون گفتم ولی واسه شما فرق ميکنه.
آقای وادیپور لطفا به ایمیل باکس یاهو تون سر بزنین
عرفان جان اگه واسه خودت ميخوای تلفنی يا حضوری قيمت روبهت ميگم چون واسه بچه های بيجاريه چيزديگست وواسه شماهم يه قيمت ديگه.
البته عرفان جان اگه واسه خودته پيشکش قابل نداره خودت صاحب مالی ،ولی اگه واسه کسی که راسته کارش اسب باشه بياد رومال قيمت بهش ميدم البته با عرض معذرت ،چون همون جورکه خودت ميدونی يه تعداد افراد ودلال هستن حتی ارزش ندارن که قيمت مال روبهش بگی چه برسه بياد ببينه.
سلام عرفان جان شرمنده من ديرديربه پيغامام سرميزنم.بله اگه مشتری خوب باشه ميفروشيم چون انشاله ميخوام چندتا ماديون سرتررجايگزين کنم تا باکولاک کشش کنم.خاطره 6 ماهه ازشوان پره قيمتش هم جداست وکورهان هم قيمتش جداگونه است مادرخدمتيم.
سلام اقا هادی ببخشید مادیان خاطره رو میفروشین با کره یا کره جداست میشه اگه کرهان فروشیه قیمت بدین ممنون
بالا