امید زمانی
امتیاز کسب شده
0

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

• سلام اقا امید از بالیتا خبر دارید ؟مالکش فروشندست برای یکی از دوستان پرسیدم
    سلام آقای زمانی؛امکانش هست صفحهی ۲۱۱ کتاب انساب اسب عرب رو برای من اسکن کنین؟ایمیل من a_good_per[at]yahoo هست.ممنون
    سلام جناب زمانی

نمیدونم شما می تونین احساس ی تازه وارد به دنیای اسب که فقط علاقه داره ، رو حس کنین یا خیر؟

ولی ی چیز خیلی خیلی مهم در این رابطه هست که متاسفانه کسی اطلاعات درستی درموردش نمیده

و اونم قیمت اسبه - من اگه بخوام اسبی شبیه به سپه سالار (http://www.horse.ir/forum/thread13230.html) داشته باشم چقد باید پول داشته باشم و از چجور جایی می تونم بخرم؟ این برای امثال من خیلی مهمه و البته خیلی ها با جواب های مبهم بیشتر مثل من رو گیج می کنن؟

ممنون می شم اگه راهنمایی بفرمائین :
    لطف می کنی اگه اطلاعاتی درباره ی نوروزآبادو مربیاشو اسبا وغیره داری بدی ممنون:laughingsmiley:
    سلام
    شما سيلمي به نام هالتوشان مي شناسيد؟
    اگر ميشناسيد تيره اش چيست ؟
    ممنون اگر جواب بدهيد
    سلام آقای زمانی
    ببخشید یه سوال کوچیک داشتم
    ما یه گروه طبیعت گرد هستیم که برای فروردین برنامه ای برای بازدید از منطقه ترکمن نشین استان گلستان داریم
    به دنبال اطلاعاتی از مزرعه خانوم لویز فیروز میگشتم تا ببینم امکانش هست که تو شهر کلاله از اونجا بازدید کنیم
    اما چیزی پیدا نکردم و نهایتآ رسیدم به این انجمن و پستهای شما رو در همین رابطه خوندم
    آیا شما آدرس یا شماره تلفنی از اونجا دارید ؟
    به نظرتون سایت جالبی برای بازدید یک گروه توریستی هست ؟
    ما از شهر گنبد کاووس و میدان اسب دوانیش هم گذر خواهیم کرد، اما اطلاعاتی از اونجا هم ندارم که آیا امکان بازدید برای عوام وجود داره یا مسابقاتی تو ایام نوروز برگزار میشه یا نه
    ممنون میشم اگه کمکی تو این ضمینه به بنده بکنید
    با احترام فراوان
    سینا
    سلام امید جان
    با شماره قبلی تماس گرفتم خاموش بود
    شماره من رو از امیرحسین بگیر یا از طریق ایمان با من تماس بگیر ممنون
    سلام ایمان جان
    در مورد این اسب قیامت(پازن*ملوس) می خواستم ازتون بپرسم این اسب هم مثل خیلی از بقیه کره های سمرقند تو دستاش مشکل داره؟
    اگه راهنمایی کنید ممنون می شم
    راستی این اسب کجاست؟سنش چقدره؟
    امید جان تولدت مبارک ایشا الله صد سال زنده و سلامت باشی داداش:winksmiley02:
    امید جان امید وارم همیشه سر حال باشی چون تو بااسب ترکمن بیشتر سروکار داشتی یک سوال داشتم
    ایا حجم سم ترکمنها کلا نسبت به عربها کمتر است؟ چون میخواهم یک ترکمن بخرم کره لاچین خان سم خیلی کم داره.بعضی ها هم گفته اند البته وارد به ترکمن نبودند.من خودم عاشق اخال ومخصوصا (سیلمی سمند) هستم ولی باترکمن کار نکردم واز آلبومهایت خیلی لذت بدم.لطفا جوابو پیغام خصوصی بفرمایید
    سلام ممنون . من از ابهر هستم . اسم این اسب آلپای هست و یموت خالصه . امسال می برمش مسابقات تهران . سال پیش 1 بار بردمش تهران 110 بی خطا در اومد. اگه بازم اطلاعاتی می خواید در خدمتم
    سلام:
    دوست عزیز من متوجه منظور اصلی شما نشدم !
    1 من در رابطه با نژاد اسپ های شناخته شده و مطرح دنیا اطلاعاتی را می توانم به شما بدهم.

2 اما اگر منظورتان در رابطه با تصویر فوق می باشد باید اضافه کنم که: این تصویری از صحرای کاراکوم در ترکمنستان است که مسابقه تراکمه را با اسپ های ترکمن ( آخال تکه ) نشان می دهد.
  • بارگذاری…
  • بارگذاری…
  • بارگذاری…
بالا