lord bey shah

Farib

Member
اگر منظورتون اینه که عکسای مجله با عکسای ما منافات داره که باید بگم بیخیال شین . چون اون عکسا کاملا جوری گرفته شده که بر امدگی روی بینی اسب دیده نشه .
تقریبا این برامدگی اخرین چیزیه که توی زیبایی صورت بهش توجه میشه .
از چند نفر هم شنیدم که میفرمودن این عکس توی مجله ماله pianissima است که کاملا بی پایه و اساسه .
اینجا فقط میتونیم به صنعت عکاسیه دوستای خارجکیمون ایمان بیاریم .:ِ:D

عکس جدید از لرد

عکس جدید از بدن لرد بی شاه

لرد بی شاه

پیوست ها

• fg.jpg
    fg.jpg
    105 کیلوبایت · بازدیدها: 40
  • DSC06224.JPG
    DSC06224.JPG
    123.6 کیلوبایت · بازدیدها: 32
  • fg.jpg
    fg.jpg
    105 کیلوبایت · بازدیدها: 38
  • lord 1.jpg
    lord 1.jpg
    72.1 کیلوبایت · بازدیدها: 140
  • DSC06224.JPG
    DSC06224.JPG
    123.6 کیلوبایت · بازدیدها: 30

ایمان

Active member
لرد تاحالا چندتاکشش داشته ؟

دخترهای مبارک وبرفین هم جزءمادیانهای کشش شده با لرد بی شاه بوده اند

Farib

Member
پرواز گفت:
سلام
س) ولی مقام اول زیبایی 2009 پاریس به قیمت 1200000000تومان(1000000یورو) در محل مسابقه فروخته شده حالا نسبت
;كدوم يكيشون اونوخت به اين قيمت فروخته شد؟

نه بابا جان تا اونجا که میدونم مقام های زیبایی پاریس سر جاشون هستن. البته QR MARC رو یه بلزیکی خرید و همینطور تعدادی از خانواده IMPERIAL که BAAREZ و BAAREG هم توشون بودن . PADRON PSYCHE هم 2 ماه پیش فوروخته شد به بلزیک و DA VALENTINO هم به قیمت 5000000$ و فروش SIMION SEHAVI و همینطور KWESTURA هم قبل از این ماجراها بود .

طالقانیها هم دو تا خرید داشتن که یکیش همین ferrer و دیگری تو راهه ایشالا .

s.parizimanesh

Active member
فكر كنم طالقانيها خريدن.

متاسفانه چند روز پيش ماديان اقاي شريف بنام طيبه كه از لرد 10 ماه ابستن بود كره انداخت
شنيدم كه صورت كره خيلي زيبا وقوس دار بوده.

سلام سلام سلام
من یه مدت نبودم و یکی از دوستام ( سعید ) با این id میاد تو سایت
داشتم بحث های مربوط به لرد رو میخوندم که دیدم سهراب عزیز چنتا نقل قول هم از من زده گفتم هم یه سلامی کرده باشم هم نوشته هام رو به تمام اونایی که متوجه نمیشن یا منتظر هستن تا حرف در بیارن تفهیم کنم ( جسارت نشه ها ولی من حرفم رو رک میزنم)
سهراب عزیزم
من هنوز هم با اسبای وارداتی و کلا واردات اسب مخالف هستم .. این یک
2... من اگه توجه کرده باشی صحبتهای من در برابر جبهه گیری بی مورد یک سری از دوستان بود که بدون اطلاع از بسیاری از موارد عیب رو اسب مردم میزارن و مثلا میخوان بگن ما هم بله.
وقتی کسی اسبی رو وارد میکنه اول باید ببینی هدفش چیه؟
سود یا کمک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تا جایی که من دیدم آقای شریف علاوه بر علاقه وافری که به اسب دارن هر کاری هم که از دستشون بر بیاد برای جامعه ی سوارکاری شهرستان سیرجان کردند ...شما هم مطمئن باش و شک نکن که اینطوریه
متاسفانه غرض ورزی شخصی و حسادت همه جا هست حتی تو حرف زدن.....
تو همین قسمت اسبای خارجی من دیدم کسایی که حتی خودشون رو صاحب نظر میدونن الکی یه اسب رو بالا میبرن یا یه اسب رو میکوبن
من به دلیل یه سری مسائل 6 ماه از دنیای اسب دور بودم و نمیدونم تو این مدت چنتا اسب که مقام جهانی دارن وارد کشور شده ولی وقتی لرد توسط آقای شریف وارد شد اولین و تنها سیلمی وارداتی بود که مقام جهانی داشت
و متاسفانه این موضوع خار چشم خیلی از دوستان شده و حتی دیدم دوستی تو تاپیک لرد ازش تعریف و در تاپیک سیلمی دیگه از لرد انتقاد کردن
من باز هم میگم من طرف دار و حامی سفت و سخت اسب اصیل ایرانی kh هستم ولی این دلیل نمیشه که اگه جایی اسب وارداتی دیدم چشمام رو ببندم یا وقتی کسی تو حرفاش حق اسبی رو ضایع میکنه سکوت کنم
شما هم مطمئن باش حتی اگه شما هم یه اسب در سطح جهانی داشتی ( چه خالص چه خون وارداتی ) من از شما هم حمایت میکردم ولی همیشه اولویت اول (من) اسب اصیل خوزستان هست و میمونه
این یه واقعیته که لرد مقام پنجم دنیا رو دارهو اینکه چقدر بابتش پول دادن مهم نیست شاید یکی پیدا بشه و ( بلا نسبت) یه الاغ رو به من بفروشه یک میلیارد ولی این دلیل نمیشه که اون الاغ از همه اسبا بهتره
شما شجره لرد رو بخون خط خونی لرد به خیلی از سیلمی های جهان سر داره اونوقت یکی از دوستان لطف میکنه و میگه کشش از لرد ریسکه.... اینه که مایه خجالته........

شرمنده سهراب جان ولی اینجوری که معلومه شما هم در مورد لرد بی غرض نیستی
اون جمله رئیس جمهور آمریکایی که اومدی خیلی بد بود
اگه اینجوری باشه در مورد قیمت کشش imperial baarez و navarrone و ekstern چی می خوای بگی ؟؟؟؟
که هرکدوم چند ده برابر لرد تعیین کردن؟
دلتون رو از این حسادتها پاک کنید.
به ما چه که کی اسبش رو چند خریده یا چند میکشه ....
پاینده باشید

جناب معین
اگر صادرات باز بشه
بنظر شما ما میتونیم محصول دست دوم و سومی را که از خودشان گرفتیم دوباره بهشون برگردانیم؟
بنظر شما آنها اصلا اسبهای مولدشان را به ما میدهند؟
حتی اگر پول هم بدهیم؟
میتوانیم مگنوم را در ایران داشته باشیم؟

ظاهرا فراموش کردید؟
اینجا سرزمین مد ها و تبهای گذراست
همه چیزمون همینه

مدتی عرب وارداتی مد میشه, مدتی...
فعلا پولم توش هست برای عده ای, خوب داغترم شده

راحت ترین راه هم واردات از اماراته, اسبهای دست چندم که خیلی بدتر از آشغالهای ما هستند
فقط بینی قوص داره

با این توهمات نمیشه پیش رفت

انقدر این بحثهای صدتا یه غاز کردیم
که از چیزی که ما داشتیم همه سود بردن

ترکیه شده تولید کننده و صادر کننده کاسپین, دیگه تو دنیا کسی نمیدونه کاسپین مال ایرانه
ترکمن رو هم که روسیه 30 ساله به اسم خودش کرده

چی مونده؟
میدانید با این پولی که برای خرید این اسبها میشه میشه چندتا اسب هالص تولید کرد؟
.................................................
1... اگه صادرات باز بشه نمیتونیم محصول دست دو وسه رو به خودشون بفروشیم ولی اگه یکم فکرمون باز بشه میتونیم همین محصول رو اصلاح کنیم و با قیمت بهتری به خودشون بفروشیم
2....ما نیاز به اسب مولد نداریم .خودمون اسب پایه داریم( اسب های خالصی که از نظر صفات برجسته به معیار های جهانی نزدیک هستن و اسبهای وارداتی مثل مبارک و لرد و ....) ولی اسب وارداتی میتونه از رفتن بی مورد یه مسیر که کسای دیگه رفتن جلو گیری کنه ( با اسب وارداتی دیگه نیاز نیست 150 سال وقت هدر بدیم . میتونیم ی سری صفات رو از اونا بگیریم)
3...هنوزم طرفدار پر و پا قرص اسب اصیل هستم

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
.................................................
اگه یکم فکرمون باز بشه میتونیم همین محصول رو اصلاح کنیم و با قیمت بهتری به خودشون بفروشیم
اگر یک درصد اصلاح پذیر بود و میتوانست صفاتش رو منتقل کنه. اصلا فروخته نمیشد که بیاد اینجا و ما بتونیم باهاش بهترشو درست کنیم.
واقع بین باشید ! و این حرفهای بیهوده را هی تکرار نکنید.

s.parizimanesh

Active member
اگر یک درصد اصلاح پذیر بود و میتوانست صفاتش رو منتقل کنه. اصلا فروخته نمیشد که بیاد اینجا و ما بتونیم باهاش بهترشو درست کنیم.
واقع بین باشید ! و این حرفهای بیهوده را هی تکرار نکنید.[/quote

نمی دونم شما از کجای اسبی که کشش نشده و کره نداده میفهمید که میتونه صفاتش رو منتقل کنه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه راهی بلدید حتما حتما حتما شروع کنید به اصلاه نژاد چون اینجوری میتونی ظرف 15 سال راه 150 ساله ی اروپایی ها و امریکاییها رو طی کنی شاید شما چشمی داری که هیچ پرورش دهنده ای و پیش کسوتی نداره و میتونید این مورد رو تشخیص بدی

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
واقع بین باشید ! و این حرفهای بیهوده را هی تکرار نکنید.[/quote

نمی دونم شما از کجای اسبی که کشش نشده و کره نداده میفهمید که میتونه صفاتش رو منتقل کنه یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگه راهی بلدید حتما حتما حتما شروع کنید به اصلاه نژاد چون اینجوری میتونی ظرف 15 سال راه 150 ساله ی اروپایی ها و امریکاییها رو طی کنی شاید شما چشمی داری که هیچ پرورش دهنده ای و پیش کسوتی نداره و میتونید این مورد رو تشخیص بدی
1- منظور شما از پیش کسوت کیست؟
2-شما نوشته من رو از اول بخوانید !
ولی بطور کل پروسه به این شکل است: هر نریانی که به سن کشش میرسه و از پدر و مادر مقامدار و با ارزشی بوده ازش چند کشش میشه با مادیانهای مختلف. اگر با ارزش بود به جمع نریانهای رزرو فارم تبدیل میشود و گرنه دو حالت پیش میاد 1: به قیمت پائین فروش میره با اولین مشتری ها 2: اگر زیبا باشه ولی بدرد کشش نخوره میره مسابقات زیبایی تا مقام بیاره و به قیمت بالا فروش بره.
تمام نریانهای وارداتی به ایران از دسته اول و تعداد کمی از دسته دوم هستند.
هیچ سیلمی تا بحال وارد نشده.

اگر منظورتون اینه که عکسای مجله با عکسای ما منافات داره که باید بگم بیخیال شین . چون اون عکسا کاملا جوری گرفته شده که بر امدگی روی بینی اسب دیده نشه .
تقریبا این برامدگی اخرین چیزیه که توی زیبایی صورت بهش توجه میشه .
از چند نفر هم شنیدم که میفرمودن این عکس توی مجله ماله pianissima است که کاملا بی پایه و اساسه .
اینجا فقط میتونیم به صنعت عکاسیه دوستای خارجکیمون ایمان بیاریم .:ِ:D

Polish National Champion Mare
Pianissima (Gazal Al Shaqab - Pianosa/Eukaliptus), bred and owned by Janów Podlaski Stud

Polish National Champion Mare
Pianissima (Gazal Al Shaqab - Pianosa/Eukaliptus), bred and owned by Janów Podlaski Stud
2008 Polish Nationals Show Results | Arabian Horses, Stallions, Farms, Arabians, for sale - Arabian Horse Network, www.arabhorse.com

Farib

Member
دوستان برامدگی روی بینی در بسیاری از اسبهای عرب دیده میشه . اگر در عکسهای اسبهایی که این بر امدگی رو دارن و تو عکس دیده نمیشه شک میکنین دو علت داره.
1. زاویه عکس.
2. عکس گرفتن زمانی که اسب به قول خودمون داره فر و فر میکنه و منخرینش برامده میشه.

سلام
2شب پیش اولین کره های لرد( 2 کره در یک ساعت) متولد شدن ....
عکس ها رو هم به زودی بچه ها میذارن

s.parizimanesh

Active member
لرد بی شاه
یزد نمایش وارداتی ها

پیوست ها

• لرد1.jpg
    لرد1.jpg
    46.7 کیلوبایت · بازدیدها: 37
  • لرد3.jpg
    لرد3.jpg
    45.6 کیلوبایت · بازدیدها: 51
  • لرد6.jpg
    لرد6.jpg
    49.6 کیلوبایت · بازدیدها: 35

s.parizimanesh

Active member
گردنش را خیلی عالی جلو میکشه این هم باید مدیون خارجی ها بود
امیدوارم ما هم بتوانیم روی اسبهامون این کارها را به خوبی انجام بدهیم تا مسابقات زیبایی جذابتر بشه.

Farib

Member
این که گردنش رو خوب جلو میکشه به خاطر اینه که گردنی داره که جلو بکشه وگر نه یه وجب گردن که جلوکشیدن نداره.

بالا