lord bey shah

امید زمانی

Active member
مهر شاد گفت:
امید بدن لرد حرف نداره سرش هم نسبت به برفین خداییش خوشکل تره !باید کره هاش روی کار بیان معلوم میشه!ولی کره برفینا اکثرا هم خونی دارن .نریون باید اشکالاته مادیون رو اصلاح کنه!تا اینجا من لرد رو بیشتر میپسندم!نه واسه اینکه با مالکش دوستم یا اینکه اسب شهرمونه! امید تا از نزدیک نبینی خودشو (حرکتش)نمیفهمی!
من هم با مالک هیچکدام نسبتی ندارم فقط می خواستم نظرتو بدونم من لرد رو از نزدیک ندیدم اما فیلم و عکسهاشو دیدم .

Farib

Member
اقا کی می
امید زمانی گفت:
مثل این که به زور فقط باید از همون مزرعه خریداری می کردند ! شاید لرد بهترین اسبشون بوده هم از لحاظ مقام هم خط خونی اما به هر حال یه سیلمی درجه چند محسوب میشه ! قرار نیست این سیلمی با مادیونهای ما اسب خیلی زیبا بده که بعد اونها بیان دنبال اسبهای ما . یه قانونه تو پرورش اسب که همه جای دنیا که پرورش اصولی دارند رعایت میشه اسب درجه 2 باید رد بشه 1 بمونه .
اگه منظورت اینه که هر 3 از یه agent خرید شدن که توفیق داره.

Farib

Member
امید زمانی گفت:
مثل این که به زور فقط باید از همون مزرعه خریداری می کردند ! شاید لرد بهترین اسبشون بوده هم از لحاظ مقام هم خط خونی اما به هر حال یه سیلمی درجه چند محسوب میشه ! قرار نیست این سیلمی با مادیونهای ما اسب خیلی زیبا بده که بعد اونها بیان دنبال اسبهای ما . یه قانونه تو پرورش اسب که همه جای دنیا که پرورش اصولی دارند رعایت میشه اسب درجه 2 باید رد بشه 1 بمونه .
مگه چنتا اسب در حد درچه 2 یا 3 جهان تو ایران هست؟
بدشم هرچی پول میدی آش میخوری. قرار نیست با زیر 150000000 سیلمی درجه یک بگیریم که!
البته من هنوزم از کسی که این اسب رو وارد کرده ممنونم .

امید زمانی

Active member
6 7 تا اسب هست !با 100میلیون میشه یه چیز عالی آورد . ممنون بودن شما دردی از واردات غلط دوا نمیکنه

Farib

Member
khoda kone in dafe biad

پیوست ها

• lord of bey shah3.jpg
    lord of bey shah3.jpg
    187.8 کیلوبایت · بازدیدها: 37

fatima

Member
امید زمانی گفت:
ایشون ادعا کردند که حفظ خون خالص ایرانی واسشون مهمه !
به قول یکی از کاندیدای ریاست جمهوری: آقا من به شما علاقه مندم! بگم چه جوری اینا فقط ادعا می کنن؟؟!!! بگم؟؟ بگم؟؟ ;D ;D ;D ;D ;) ;)

vatan

Member
moien گفت:
ما نميتونيم بگيم چرا اقاي شريف قبول كردن !
قبلا هم گفتم كشش و كارهاي توليد كننده ها هيچ ضمانتي براي حفظ خون خالص ايراني ندارن
و تنها راه حل اين تشكيل محل هايي براي پرورش خون خالص است
این کار باید متولی داشته باشه ولی چون تو کشور ما هیچ چیز متولی نداره!!! باید خود بچه های روشن فکر!!! اسبی سیرجان و کلا کرمان دست به کار بشند برای آگاه سازی مالکین مادیونهای خون خالص و همچنین آگاهی بیشتر دارندگان انریون عرب خارجی از جلوگیری از کشش با مادیان های خالص ایرانی.

خيلي از پرورش دهندگان اسب استان كرمان يا حد اقل سيرجان با مشكلات مالي روبرو هستند و
من فكر نميكنم در اين چنين شرايطي بتونن به اين روشن فكري كه شما ميفرماييد قدم در راه توليد خالص بردارن

vatan

Member
چون مشکل مالی دارند پول کشش 2 میلیونی میدند؟؟!!!
خدایا چرا ما این مشکلات را نداریم!!!
کرمانی ها خیلی هزینه کردند ولی هنوز نمیدونند از اسب چی میخواهند و این مشکل اسب دار های کرمانی هست.
عاشق اسب پرخون هستند میرند دنبال عرب!!!
بعد از خود عرب هم میرند دنبال اسب عرب خارجی !!!
بعد یه کرد که میبینند خیلی قبطه میخورند و میاند توی کرد بعد دره شور را با کرد میکشند و.....

شما 2 ميليون را در نظر نگيريد نزنيد اين حرفا رو . دقت داشته باشيد
بحث ما بحث 30 يا 40 ميليوني است كه كره ي توليدي از لرد قيمت مي خورد
و به اين راحتي تلاش و زحمات كرماني هاي عزيز را زير سوال نبريد من مدرك دارم كه اين چنين نيست

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
moien گفت:
شما 2 ميليون را در نظر نگيريد نزنيد اين حرفا رو . دقت داشته باشيد
بحث ما بحث 30 يا 40 ميليوني است كه كره ي توليدي از لرد قيمت مي خورد
و به اين راحتي تلاش و زحمات كرماني هاي عزيز را زير سوال نبريد من مدرك دارم كه اين چنين نيست
مطمئن هستید؟ 30-40؟
هنوز کره نداده تا معلوم بشه چند مرده حلاجه

احسان

Active member
پاسخ : lord bey shah

10 نسل قبل از جد پدری لرد بی شاه
SAKLAWI I 1886
ARABIAN
کهکشان پازن پاسارگاد از اين سر تر هست

پیوست ها

• SAKLAWI I.JPG
    SAKLAWI I.JPG
    17 کیلوبایت · بازدیدها: 117

احسان

Active member
10 نسل قبل از جد مادری لرد بی شاه

GAZELLA II
b 14.1 1914
ARABIAN

مثل همين شهربانو مير اسد هست

پیوست ها

• Gazella II.JPG
    Gazella II.JPG
    17.3 کیلوبایت · بازدیدها: 104

احسان

Active member
ببينيد مثل ماديون ها و نريان های خودمان هستند تازه با اين تفاوت که تو شجره عرب لهستانی عرب روسی و عرب بيابانی هم هست

ولی اسب های خدمان همه اصيل هستند و ديگه اينکه برخی دوستان هم يک تيره خاص رو توليد ميکنند

اينها خودش دوتا مزيت ما هم اگه بخواهيم با کشش های درست و کارشناسانه بعد از 3 يا 5 نسل ديگه از اين لرد بهتر رو توليد ميکنيم با خصوصيات بهتر استقامتی و شجره اصيل و حتی تيره مشخص حتی الان هم ما توليد کرديم درخشان (بدخشان*رساله) يا دماوند و يا خيلی های ديگه

ولی ما چيکار مکنيم نميدونم سود اين کار در دراز مدت هيچی نيست و همش از دست دادن سرمايه و کلی چيزه ديگست

راستی کاری ندارما به لرد بی شاه هر کسی پول ميده حالشو ميبره کاری هم به مالکش نداريم از يک لحاظ خوبه چون بالاخره ما خون وارداتی هم داريم و اين برای اونجا خوبه کاری هم به درجه 1 يا 2 بودنش نداريم

ولی اگه به فکر توليد هستيد برای آينده اين راه اشتباه هست چرا چون که بهتره يک سری از توليدات آن ور آب رو ببينيم نه مگنوم و نه مروان يک چندتا ديگه

من زياد وارد نيستم به قوانين اسب تاروبرد ولی تا اونجا که شنديم خود سوارکاران و توليد کنندگان اين اسب انجمن تشکيل دادند و قوانين گذاشتند وه طبق اين قوانين الان اسب ها سرعتی خوبی توليد ميکنند دولت يا جهاد سازندگی يا هيچ جای دولتی ديگه هيچ کاری انجام نميده ما خودمان ايران رو ميسازيم ويا نا بود ميکنيم

پس بهتره بهانه نياريم
دوستان با توجه به مطالب بالا نظر بديد شايد من اشتباه فکر ميکنم

احسان

Active member
پاسخ : lord bey shah

فريب جون من هم طرفدار اسب خالص هستم هم طرفدار عرب مصری ولی هر کدام جدا اين ها هم که نوشتم با عکس ها گذاشتم دوستان ببينند فکر نکنند که اسب عرب مصری امروزی از اول اينطوری بوده کار شده روش الان هم به خود عرب ها حوضه خليج فارس ميفروشند به ما هم ميفروشند خوب بازاری هم دارند چون روی همينش هم کار کردن اما ما چی

البته ديگه بهتر شعار نديم همه اينهارو ميدونيم بهتره پيشنهاد بديد برای حفظ خالص ايرانی

بالا