kazemi

vahid_m63

Member
امیر حسین چرا تذکری ، اخطاری چیزی نمیدی؟بابا خسته شدیم از بس این کل کل و لجبازی رو خوندیم ، یکی میخواد اسب بخره یکی دیگه هم میخواد بخره ، این همه حرف و حدیث نداره

امیر لطفا کل پستهای اضافی رو حذف کن یا اصلا تاپیک رو حذف کن تا همه راحت بشن
ممنون

a.parsa

New member
امیر حسین چرا تذکری ، اخطاری چیزی نمیدی؟بابا خسته شدیم از بس این کل کل و لجبازی رو خوندیم ، یکی میخواد اسب بخره یکی دیگه هم میخواد بخره ، این همه حرف و حدیث نداره

امیر لطفا کل پستهای اضافی رو حذف کن یا اصلا تاپیک رو حذف کن تا همه راحت بشن
ممنون
جناب وحید اگر ناراحت میشید مجبور نیستید اینهارا بخوانید. مگر اینکه این بحث ها به ضرر شما باشد که اینقدر خواستار حذف این مباحث باشید.

adel.saga

Member
والا قباحت داره بسه
عوض اینکه بهم کمک کنیم ودست هم بگریم ببین دارین چیکار مکنین
آبروی تبریز بردین :smile::smile:

vahid_m63

Member
جناب وحید اگر ناراحت میشید مجبور نیستید اینهارا بخوانید. مگر اینکه این بحث ها به ضرر شما باشد که اینقدر خواستار حذف این مباحث باشید.

دوست عزیز من اگر دنبال منافع مادی و ... بودم روی تاپیک اسبهای خودم وقت میزاشتم نه اینجا
میتونید مراجعه کنید به تاپیکهای ببرک ، جهیله ، غزل ،خانم گل تا ملاحظه کنید
این تاپیک رو من شروع کردم و حق طبیعی من هست که بخوام حذف بشه
مشکل اینجاست که شما ها اینجا رو با جاهای دیگه اشتباه گرفتین ، اینجا جای این بحثها نیست ، اینجا جای کینه ورزیو لجاجت و ... نیست
شما هم بهتر هست قبل از اظهار نظر اول مخاطبتون رو خوب بشناسید
یا علی

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
خواستم انتهای وقاحت رو همه با چشم ببینند. حسش کنید. ببینید که کجا زندگی میکنیم.
آبروی نداشته خودشون , تبریز , کل اسب و.... انسانیت بخاطر یک موجود بی گناه فروخته میشه

kamyab

Member
خواستم انتهای وقاحت رو همه با چشم ببینند. حسش کنید. ببینید که کجا زندگی میکنیم.
آبروی نداشته خودشون , تبریز , کل اسب و.... انسانیت بخاطر یک موجود بی گناه فروخته میشه
امير حسين خان
مشكل دو نفر باعث از بين رفتن آبروي تبريز ، كل اسب و .... نميشه
در خيلي از تاپيكها بحث ميشه و خيلي هم بالا ميگيره ولي اين دليل نميشه آبروي يك شهر بره
در همه جا اين اتفاق ميتونه بيافته
تبريز آبروي خودشو با عزت تمام داره و اكثر تبريزي ها به اسبهاي خودشون و دوستانشون عشق ميورزند.
اگر مسائل مادي باعث شده تا دو نفر اين كارو بكنن و عده اي هم (با داشتن دلايل خاص خودشون) به اين مساله دامن زدند دليلي نداشت شما آنرا منتهي به بي آبروئي تبريز بكنيد.
ارادتمند همه دوستداران واقعي اسب

khosro.a

Member
منم با کامیاب موافقم. مسائل و مشکلات دو نفر که معلوم نیست اصلا" خودشون اهل تبریز هستن یا نه نمیتونه باعث بی آبرویی تبریز و اسبدارا و اسبهاش بشه و ربطی به این مساله نداره امیر خان.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
امير حسين خان
مشكل دو نفر باعث از بين رفتن آبروي تبريز ، كل اسب و .... نميشه
اسبش تبریزی بود !
منظور من چیز دیگه ای بود. اگر این دو نفر مال قطب شمال و جنوب هم باشن. دیدن این چیزا آبروی همه ما خدشه دار میکنه. چون من و شما داریم از نزدیک هر روز لمسش میکنیم

vahid_m63

Member
ایمان من خودم هنوز عکسی ازش نگرفتم ولی حتما غکس میزارم ، میشه شما هم عکسی اگر دارید بزارید؟
من خودم به شخصه خیلی خوشم میاد از این اسب ، خوش استیل و زیبا و ...
بالاخره منم به اندازه خودم از اسب سر در میارم ، انشا الله سال بعد این موقع عکس یه کره خوشگل میزارم اینجا:dodgy:

راستی کره غزل * درنا هم متولد شد ، یه کره مادیون زیبا ، واقعا زیبا:dodgy: متاسفانه فرصت نکردم عکس بگیرم ولی طی هفته آتی حتما عکس میزارم

بالا