kazemi

kazemi

New member
آقا {خانم}محترم من فقط در رابطه با زیبایی و اصالتا درنا صحبت میکنم وکارشناس هم نیستم بخاطر اصالتا ذرنا الان چندین نفر خواستار کشش هستنذ اگر شما صاحب اسبو میشناسید من 4 ماذیان برای کسس میشناسم ولی مالک درنا قبول نمیکند لطفاوساطت فرمایید که ممنون میشم

MBJ

New member
آقا {خانم}محترم من فقط در رابطه با زیبایی و اصالتا درنا صحبت میکنم وکارشناس هم نیستم بخاطر اصالتا ذرنا الان چندین نفر خواستار کشش هستنذ اگر شما صاحب اسبو میشناسید من 4 ماذیان برای کسس میشناسم ولی مالک درنا قبول نمیکند لطفاوساطت فرمایید که ممنون میشم
عزيز من
به نقل قول بنده توجه نفرموديد
به من ربطي ندارد شما كي هستيد يا چه ارتباطي با مالك اسب داريد.
بنده در مورد توهين شما در مورد دستكاري عكس اسب نوشته بودم
امانتي از آقاي مهندس جوانبخت گرفتم و به همان صورت به موضوع اضافه نمودم.
جناب قاسمي لطفا" تصوير را حذف بفرمائيد.

a.parsa

New member

آقای محترم اسبهای زیادی هست که از درنا با اصالت تر هستن و شجره بهتری دارن. درنا هیچ زیبایی به عنوان یک اسب دارای خون وارداتی نداره. با اینکه کره مبارک هست و خون ایجن روز داره اصلا صورت و گردن خارجی نداره. خیلی از نوه های مبارک هم صورت وگردن زیباتر و بهتر از درنا دارن که چه برسد به کره های خود مبارک. حرفتون در مورد خواستار بودن چندین نفر برای کشش هم خیلی جالب به نظر میاد چون وقتی درنا دست مالک قبلیش بود سالی یک کشش هم نداشت حالا نمیدونم چرا از وقتی اومده دست مهندس اینقدر خواستار داره!!!! که البته اینطور گفته میشه!!. در مورد خود مهندس جوانبخت هم باید عرض کنم که به ایشون نمیشه اسم یک اسبدار یا عاشق اسبرو گذاشت و بیشتر میشه به ایشون یک خرید و فروش کننده اسب گفت چون بنا به گفته خودشون ایشون در عرض این چند سال حدود 75 راس اسب خریده و فروخته اند و آنطوری که ما دیده ایم ایشون هیچ اسبی رو بیشتر از 3و4 ماه نگه نمیدارن و جالب اینجاست که تا یه اسبی مال خودشونه اون اسب بهترینه و هیچ ایرادی نداره ولی بعد از اینکه اسبو فروخت خودش ایراداشو میگه. شما هم منتظر باشید تا بعد اینکه درنا رو فروخت خودش ایراداشو بهتون میگه!! ((البته اکه شما خود مهندس جوانبخت نباشید که با این نام کاربری تشریف میارید)) ولی فعلا" حمایت و اصرارتونو بر زیبایی درنا بکنید تا شاید بقیه هم بگن زیباست.

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
اخطار به kazemi در صورت تکرار تبلیغات بی اساس اکانت شما معلق و پستهای شما پاک خواهد شد.
فعلا پستهای شما هستن تا همه به عمق علم شما پی ببرند.

kazemi

New member
با سلام لطفا تما پستهای منو پاک بفرمایید{ جناب آقای امیر حسین}

kazemi

New member
لوکاس عزیز بنده از دوستداران درنا هستم و میدانم که برای مالک درنا صد راس اسب مثل درنا اهمیت آنچنانی ندارد که بیاید برای کشش بخاطر مسایل مادی تبلیغ نماید چون خود اسب مبلغ خودش میباشد حالا اگر کسی از درنا خوشش نیاد و ناراخت باشد کاری از دست بنده نمیاید

lukas

New member
لوکاس عزیز بنده از دوستداران درنا هستم و میدانم که برای مالک درنا صد راس اسب مثل درنا اهمیت آنچنانی ندارد که بیاید برای کشش بخاطر مسایل مادی تبلیغ نماید چون خود اسب مبلغ خودش میباشد حالا اگر کسی از درنا خوشش نیاد و ناراخت باشد کاری از دست بنده نمیاید
جناب كاظمي(جوانبخت) لطفا" به نوشته هاي قبلي خود دقت بيشتري بفرمائيد
:biggrin::biggrin:

lukas

New member
جناب كاظمي(جوانبخت)
فرمايش شما متين
ولي به نظر شما اسب 13 ميليوني 50 ميليون مي ارزد؟
آقاي كشاورز كه منصرف شدند
فكر ميكنم آقاي شهبازي هم پسند نكرده اند

kazemi

New member
لوکاس عزیز 50 نه ولی ممکنه 45 بیارزه لطفا عجله نفرمایید چند روز تحمل فرمایید لطفا از ذکر اسامی افراد خودداری فرمایید اینمطلب را قبلا هم متذکر شدم بخث بایستی منطقی و بدون غرض و مستدل باشد

lukas

New member
لوکاس عزیز 50 نه ولی ممکنه 45 بیارزه لطفا عجله نفرمایید چند روز تحمل فرمایید لطفا از ذکر اسامی افراد خودداری فرمایید اینمطلب را قبلا هم متذکر شدم بخث بایستی منطقی و بدون غرض و مستدل باشد
مگر اينكه خريدار افراد مذكور بالا نباشند و فقط پول داشته باشند و براي فخر فروشي اسب بخرند
بازم زياده اين قيمتا

kazemi

New member
لوکاس عزیز برای شماچه فرقی میکنه یکنفر این کارومیکنه حتما پول دلشو میده

kazemi

New member
لوکاس عزیز طرف خیلی پولداره میگه برا ش مهم نیس رفقا ناراحت ایشان نباشند به من وشما چه ارتباطی که ناراحت ایشان باشیم صلاح مملکت خویش خسروان دانند ضمنا اگه ایشان ادم واردی نبودند پول دار نمیشداصلا بهما چه که کسی چیو میفروشه و یا چیو میخره مگر از جیب ما هزینه میکه که ما فضولش باشیم

lukas

New member
لوکاس عزیز طرف خیلی پولداره میگه برا ش مهم نیس رفقا ناراحت ایشان نباشند به من وشما چه ارتباطی که ناراحت ایشان باشیم صلاح مملکت خویش خسروان دانند ضمنا اگه ایشان ادم واردی نبودند پول دار نمیشداصلا بهما چه که کسی چیو میفروشه و یا چیو میخره مگر از جیب ما هزینه میکه که ما فضولش باشیم
جناب كاظمي(جوانبخت)
1) كسي كه مياد اسب بخره بعد از مدتها كسب تجربه همچين پولهائي خرج ميكنه برا اسب و حتما" براش مهمه
2) بنده بخاطر ايشان ناراحت نيستم چون ميدانم همچين كاري انجام نميدهند
3) كارشناسي شما در همه جوانب زندگي ميباشد. پس پولدارهاي دنيا كارشناس اسب هستند و همه چيز دان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعيده از شما

kazemi

New member
حالا شما خودتو ناراحت نکن ممکنه که نشه نمیشه صد در صد گفت ولی ناراحت نباش این موارد گذرا هستند

lukas

New member
جناب جوانبخت
ديگه كاظمي بسه ، چون 13 ارسال از 14 ارسالتون در همين تاپيك هست و هيچكس بجز مالك اسب اينهمه انرژي صرف نميكنه
ولي خريدار قبلي به دلال گفته بود بهتر از اينارو كمتر از 20 تومن ميخرم
حالا خودتون قضاوت كنيد.
موفق باشيد.

kazemi

New member
لوکاس عزیز ممنون از اطلاعاتیکه مرقوم فرمودید انصافا شما در تعالی درنا با ما هم سو بودید این آقایان واسطه ها هم حرف خودشونو میرنند که باز نباید ناراحت شد زیبایی زندگی بحاطر تنوع عقاید است که سازنده میباشد گاها هم بهتره به حرف کوچکترها هم گوش داد و من عرض میکنم که مواظب اعصاب و راختی خودت باش و بخاطر این و آن خودتو اذیت نکن چرا که زندگی جاریست و ما قادر به کنترل به نفع خودی نیستیم شما هم موفق باشید

بالا