kazemi

kazemi

New member
سیلمی درنا از بهترین شجره و رنگ و تیپبدنی برخوردار میباشد انصافا قابل مقایسه با اسبهای شو خارج میباشد
دوستانی که مایلند قضاوت فرمایند به باشگاه سهند تبریز مراجعه و درنا را از نزدک ارزیابی نمایند
لازم بذکر است که تبلیغ نریان درنا بخاطر مسابقات و کشش و این مسایل نیست بلکه فقط بخاطر اصالت و زیبایی این عرب زیبا میباشد
نهایتا اینکه تعصب بیمورد واعلام نظر بدون دیدن هر اسبی ممکن است درست نباشد من درنا را دیروز از نزدیک و موقع کشش دیدم واقعا زیباست و توصیه میکنم ای نریان را دوستان از نزدیک ببینند
واقعا مرسی ایمان..........چند سالشه؟
یه چند عکس بذار تاهمه ببینیم
عکس یه کره تولیدش با خورشید اصفهان رو دیدم خوب نشده بود
بهتر است خود درنارا از نزدیک مشاهده فرمایید عکس ممکن است دستکاری شده باشد

بجای انقدر تعریف دو تا عکس بگذارید. کسی برای دیدن یک نریان تا تبریز نمیاد !
دوست عزیز اصلا موضوع تعریف نیست در مورد سیلمی اولا شجره مهم است که درنا خون مبارک - حداد و ایجن رنوبا و لتوس را دارد دوما تیپ و پس و پیش اسب که نباید افتاده باشد سوما رنگ و استیل کلی اسب که واقعا در مورد ئرنا همه اش جمع میباشد

ایمان من خودم هنوز عکسی ازش نگرفتم ولی حتما غکس میزارم ، میشه شما هم عکسی اگر دارید بزارید؟
من خودم به شخصه خیلی خوشم میاد از این اسب ، خوش استیل و زیبا و ...
بالاخره منم به اندازه خودم از اسب سر در میارم ، انشا الله سال بعد این موقع عکس یه کره خوشگل میزارم اینجا:dodgy:
آقا وحید تنها خوش استیلی و زیبایی درنا را ذکر کردید این اسب شجره و رنگ و اصالت خاصی دارد که نتیجه آن مشخص خواهد شد پس و پیش و رنگ و نشان این اسب واقعا عالیست

برای ایشان تا آنجاییکه من میشناسم اینموارد اهمیتی ندارد ایشان علی الظاهر برای خودشان این اسبو دارندو بر اساس روایت دوستان تقریبا همیشه اسبهای درجه یک داشتند

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
سیلمی درنا از بهترین شجره و رنگ و تیپبدنی برخوردار میباشد انصافا قابل مقایسه با اسبهای شو خارج میباشد
دوستانی که مایلند قضاوت فرمایند به باشگاه سهند تبریز مراجعه و درنا را از نزدک ارزیابی نمایند
لازم بذکر است که تبلیغ نریان درنا بخاطر مسابقات و کشش و این مسایل نیست بلکه فقط بخاطر اصالت و زیبایی این عرب زیبا میباشد
نهایتا اینکه تعصب بیمورد واعلام نظر بدون دیدن هر اسبی ممکن است درست نباشد من درنا را دیروز از نزدیک و موقع کشش دیدم واقعا زیباست و توصیه میکنم ای نریان را دوستان از نزدیک ببینند

بجای انقدر تعریف دو تا عکس بگذارید. کسی برای دیدن یک نریان تا تبریز نمیاد !

vahid_m63

Member
عکسش رو دیدم زیاد چنگی به دل نمیزنه

ایمان من خودم هنوز عکسی ازش نگرفتم ولی حتما غکس میزارم ، میشه شما هم عکسی اگر دارید بزارید؟
من خودم به شخصه خیلی خوشم میاد از این اسب ، خوش استیل و زیبا و ...
بالاخره منم به اندازه خودم از اسب سر در میارم ، انشا الله سال بعد این موقع عکس یه کره خوشگل میزارم اینجا:dodgy:

kamyab

Member
كاش آقاي مهندس جوانبخت اين اسب زيبا را به مسابقه زيبائي مياوردن تا نظر داورها خيلي چيزارو مشخص ميكرد.

kazemi

New member
دوست عزیز شنیدن کی بود مانند دیدن اسبها را ما خودمان هم میتوانیم مقایسه کنیم من در این مورد زیبایی و پس و پیش و شجره و رنگ و نشان درنا راواقعا عالی میدانم و تعصبی هم ندارم

khosro.a

Member
درنا اسب زیبایی هست . شجره خوبی هم داره ولی نمیتونه سیلمی باشه چون خوب کره نمیده. کرش با خورشید اصفهانی که به اون خشگلیه زیاد جالب نشد!!!!

Farib

Member
برای ایشان تا آنجاییکه من میشناسم اینموارد اهمیتی ندارد ایشان علی الظاهر برای خودشان این اسبو دارندو بر اساس روایت دوستان تقریبا همیشه اسبهای درجه یک داشتند
سلام. جناب کاظمی . البته با اسم مهندس جوانبخت با شما اشنایی داریم . بد نیسات اجازه دین دوستان در مورد اسب نظر بدن و خوذشون قضاوت کنن. از طرفی هم امید وارم دوستان مقایسه رو کنار بزارن و در مورد خود اسب و تولیدش که از خودشم مهمتره قضاوت کنن.

lukas

New member
سلام. جناب کاظمی . البته با اسم مهندس جوانبخت با شما اشنایی داریم . بد نیسات اجازه دین دوستان در مورد اسب نظر بدن و خوذشون قضاوت کنن. از طرفی هم امید وارم دوستان مقایسه رو کنار بزارن و در مورد خود اسب و تولیدش که از خودشم مهمتره قضاوت کنن.
ما كه حتي خود اسب را نديديم چه برسه به توليد؟؟؟
فرمايش شما كاملا" متين هست دوست عزيز
مهمترين عامل براي اينكه بگوئيم يك اسب سيلمي خوبي هست كره دهي آن ميباشد و براي ماديان هم شكم

بسيار ديديم اسبهاي زيبا و شجره داري كه كره خوب نميدن

vahid_m63

Member
آقا وحید تنها خوش استیلی و زیبایی درنا را ذکر کردید این اسب شجره و رنگ و اصالت خاصی دارد که نتیجه آن مشخص خواهد شد پس و پیش و رنگ و نشان این اسب واقعا عالیست

جناب کاظمی دوستان همه استاد شجره و جد و آباد اسب هستند برا همین اشاره ای به شجره نکردم هرچند که اشاره کردن به این مورد هم به نظر آب در هاون کوبیدن میاد ، چون اینجا وقتی از یه اسبی خوششون نیاد دیگه شجره و رنگ و اینجور چیزا فایده ای نداره..... بالاخره این مورد سلیقه ای هست

كاش آقاي مهندس جوانبخت اين اسب زيبا را به مسابقه زيبائي مياوردن تا نظر داورها خيلي چيزارو مشخص ميكرد.
این مورد هم به نظر من فایده ای نداره ... رجوع به تاپیک دژ

درنا اسب زیبایی هست . شجره خوبی هم داره ولی نمیتونه سیلمی باشه چون خوب کره نمیده. کرش با خورشید اصفهانی که به اون خشگلیه زیاد جالب نشد!!!!

خسرو جان به نظر من یک کره نباید ملاک خوبی برای قضاوت باشه ، امیدوارم سال بعد کره خوبی داشته باشم تا ثمره اعتماد به کارم رو بگیرم

مقایسه به نظر من هم زیاد جالب نیست ، چون ما که ماشا الله تو این کار با علم بیگانه هستیم و با سلیقه و حدس و گمان کار میکنیم
نمیدونم چرا اینجا همه چیز زود به حاشیه کشیده و میشه ، جنجال کردن چه فایده ای میتونه داشته باشه . همون که صاحب یک اسب با اون اسب کلی حال میکنه و ادعایی هم نداره کافیه
من هم به خاطر اینکه امیر ازم خواست این اسب رو معرفی کردم و دلیل دیگه ای نداشت

khosro.a

Member
جناب کاظمی دوستان همه استاد شجره و جد و آباد اسب هستند برا همین اشاره ای به شجره نکردم هرچند که اشاره کردن به این مورد هم به نظر آب در هاون کوبیدن میاد ، چون اینجا وقتی از یه اسبی خوششون نیاد دیگه شجره و رنگ و اینجور چیزا فایده ای نداره..... بالاخره این مورد سلیقه ای هست

وحید جان مساله این نیست که کسی از این اسب خوشش میاد یا نه. اتقاقا" من خودم درنارو دوست دارم ولی نه برای شرکت دادنش تو شو و نه برای کشش بلکه برای سواری چون درنا سواری خوبی داره و بدنشم خوبه.

kamyab

Member
این مورد هم به نظر من فایده ای نداره ... رجوع به تاپیک دژ

وحيد جان حق با شماست
در تاپيك دژ هم بحث هست ولي سوالات بي پاسخ نيست و آن هم بدليل نتيجه روشن قضاوت داوران بيطرف در مورد اين اسب هست.

kazemi

New member
دوستان محترم تبلیغات در مورد درنا بخاطر استفاده برای کشش نیست همین که زیبایی و شجره این اسب مورد تاییید همگان است کافیست اتفاقا صاحب درنا بنذرت اجازه کشش میده و حتما باید مادیان مورد تایید خود ایشان هم باشه و نه هر مادیانی

د وست محترم سلیقه اسبی مالک درنا بسیار مهم است ایشان حتی اگر یکروز هم اسبی را داشته باشند بایستی بپسندند و خودشان تا حدودی اسب شناسند تعصبی هم ندارند اگر مایل باشید با ایشان تبادل نظر میشه کرد

دوست عزیز اسب خودش هم مهمه و شکل و شمایلش بایستی عامه پسند باشه

khosro.a

Member
دوستان محترم تبلیغات در مورد درنا بخاطر استفاده برای کشش نیست همین که زیبایی و شجره این اسب مورد تاییید همگان است کافیست اتفاقا صاحب درنا بنذرت اجازه کشش میده و حتما باید مادیان مورد تایید خود ایشان هم باشه و نه هر مادیانی

مالک درنا فعلا" حدود 2 ماه هست که درنارو خریده!!:winksmiley02:

د وست محترم سلیقه اسبی مالک درنا بسیار مهم است ایشان حتی اگر یکروز هم اسبی را داشته باشند بایستی بپسندند و خودشان تا حدودی اسب شناسند تعصبی هم ندارند اگر مایل باشید با ایشان تبادل نظر میشه کرد

جناب کاظمی مهندس جوانبخت و سلیقشون برای همه ما محترمه. ایشون از اسبدارهای قدیمی شهر ما هستن. بحث ما سر درنا و کره دهیش هست نه سلایق ایشون.

kamyab

Member
دوست عزیز اسب خودش هم مهمه و شکل و شمایلش بایستی عامه پسند باشه
جناب كاظمي من هم مثل شما تازه واردم و در ابتدا تيپ و قيافه اسب نظر مرا هم جلب ميكند ولي اين انجمن يك انجمن تخصصي است بحث بر سر اصلاح عيوب موجود و بهبود بخشيدن ساير آيتمهاي لازم براي اسب قابل عرضه در مسابقات زيبائي است

kamyab

Member
ايمان جان اين همون درنا(مبارك*لتوس) هست كه در باشگاه سهند تبريز نگهداري ميشه
داغ هم داره:dodgy:

kazemi

New member
دوستان محترم لطفا یک عکس دستکاری نشذه برای یادگیری بنده و امثال من برای بحث بزارید تا کارشناسی بشه

MBJ

New member
دوستان محترم لطفا یک عکس دستکاری نشذه برای یادگیری بنده و امثال من برای بحث بزارید تا کارشناسی بشه
جناب كارشناس
آقا(خانم ) به اصطلاح محترم كه كاسه داغتر از آش شده ايد
من اين عكس(امانت) را از آقاي مهندس جوانبخت گرفته ام و فقط با كم كردن ظرفيت و نوشتن horse.ir به موضوع اضافه نموده ام.
جناب قاسمي لطفا" عكسي را كه بنده اضافه كرده ام را حذف نمائيد.

بالا