یافته ( فکه * بازیافته 2 ) ن

کره هاش هم مثل خودش زیبان فقط خیلی بد اخلاقن خود یافته هم بد اخلاقه؟ شقران پیش ماست و کسی جرات رویارویی با اونو نداره:blushsmiley:

شرمنده اشتباهی اسم کره یافته که دست ماست شقران نوشتم ببخشید غرش دست ماست به اسب چهار قلم سفید کرنگ گردن کلفته............................
:winksmiley02::winksmiley02::winksmiley02:

آره چند روز پیش از منار کشش شد این مادیون یک خواهر دار بازم کره یافته است واقعا زیبا است از گلیتا خیلی قشنگتر به اسم مروارید

مادر گلیتا غزاله شیخ(تاراج- اشواق) اینا گوهر باید از نزدیک دیده بشن ولی متاسفانه مالکشون جای نمی برتشون حتی غزاله رو سواریش نکرده خیلی دوستشون داره

amirhosin

Member
آره چند روز پیش از منار کشش شد این مادیون یک خواهر دار بازم کره یافته است واقعا زیبا است از گلیتا خیلی قشنگتر به اسم مروارید
مهدي جان حتما مرواريد رو هم معرفي كن من خيلي سليقه اسبيت رو قبول دارم.اسباي تاپي معرفي مي كني.

یافته سیلمی بسیار خوبیه و شجره خیلی خوبی داره ولی سیلمی های بهتر از یافته هم هست"اگر هم تعداد کشش ازش بالاست به خاطر تعصب روی یافته اس"اگر 100 دفعه دیگه جدهه از یافته کشش یشه میتونه یه شقران دیگه بده؟

Ali kiamarzi

New member
آقا مهدی اگه شما شناخت کامل از اسبها داشته باشی باید اینو بدونی که 80درصد تیپ اسبها چه مادیان چه نریان به مادر کره بستگى داره تا الآن هم هرچی کره از یافته دیدم همه خوب بودن نمونش فریاد قاسمی،نمرود پور،لنگر و غیره که حضور ذهن ندارم ایم اسبارو اگه تو انجمن سرچ کنی هست

من کره زیاد دیدم خداییش یافته سیلمی استثنایی هر کس میگه نه نگاهی به کرهاش بکنه بیاد شوشتر کره نشونش بدم شقران رو هم خاک کنه

من کره زیاد دیدم خداییش یافته سیلمی استثنایی هر کس میگه نه نگاهی به کرهاش بکنه بیاد شوشتر کره نشونش بدم شقران رو هم خاک کنه

یافته سیلمییه عالی با خط خونیه خونیه خوبه ولی شقران استخوانبندی و حرکت رو کاملا از مادر داره هر کس از نزدیک هر دو رو ببینه براحتی میتونه قضاوت کنه.

با سلام خدمت دوستان کسی عکسی از جدهه مادر شقران داره اگه میشه عکسی از اون تهیه کنین ممنون میشم در ضمن الان کجا و به مالکیت چه کسی هست و با این سن هنوز هم آبستن میشه یا نه
شنیدم بدن شش دانگی داره

جدهه با یافته یه کره دیگه هم داشت که میگن از شقران زیباتر بود .یکم تحقیق کن بعد نظر بده...بعد از اونم چند بار خواستن جدهه رو با یافته بکشن که مالک یافته قیمت خیلی بالایی گفت .چون هرجا رفتن گفتن شقران سر رو از یافته داره .درصورتی که اینجور نبود

بالا