یافته ( فکه * بازیافته 2 ) ن

مرضیه

Member
بد اخلاق و خوش اخلاق و با کلاس و بد کلاس و 12 چرخ حمدانی و غیره را ولش کن!!:dodgy:
بگو اسب زیر زین چی کار میکنه؟؟؟
آیا سر و دم گیری عالی داره؟؟ آیا خوش قدم هست آیا توی چهار نعل اسب جدی هست؟؟
اینها مهمه بقیه حرفه:dodgy:
یکی از کره های یافته که من میشناسم زیر زین (به قول شما!) فوق العاده است.
سواری فوق العاده روان و زیبایی داره .البته نمیدونم با معیار های شما پرخون محسوب میشه یا نه ولی خوش قدم هست و چهارنعل زیبایی هم میره.

vatan

Member
وطن حتی اگر اخلاق و تیره و ...برات اهمیتی نداره (با توجه به اینکه جایی با اسب سروکار داشتی که کاربرد عمده اش تعزیه و نمایش و بعضا فخر فروشی و خود نمایی بوده) دلیل نمیشه که دیگه کسی درباره هیچ چیز بجز سر و دم گیری و پرخونی اظهار نظر نکنه.اینها را برای این گفتم که میدونم با توجه به زمینه تحصیلیت حرف بدرد بخور برای زدن زیاد داری ولی خساست بخرج میدی!
اول یه مقاله بزارم اون هم مقاله کاملا علمی و پولی که نگی من خصیصم!! مقاله هم در رابطه با بررسی تیره های اسب عرب در اسب های عرب لهستان هست که گفتم چون علاقه به تیره داری شاید به دردت بخوره.

پیوست ها

• Pedigree analysis of Polish Arabian horses based on founder contributions.pdf
    150.7 کیلوبایت · بازدیدها: 167

vatan

Member
دو تا مقاله دیگه میزارم که هر دو باز هم مربوط هست به اسب عرب لهستان که یکی مربوط هست به مطالعه بر روی ژنتیک مولولی و دیگری مربوط هست به انتخاب بالانس در اسب عرب لهستان.

پیوست ها

• Balancing selection in Polish Arabian horses.pdf
    157.6 کیلوبایت · بازدیدها: 94
  • Speculations on the origin of the Arabian horse.pdf
    452.6 کیلوبایت · بازدیدها: 80

vatan

Member
یکی از کره های یافته که من میشناسم زیر زین (به قول شما!) فوق العاده است.
سواری فوق العاده روان و زیبایی داره .البته نمیدونم با معیار های شما پرخون محسوب میشه یا نه ولی خوش قدم هست و چهارنعل زیبایی هم میره.
خوب چهار تا عکس ازش بزارید مخصوصا عکس زیر زین.

behzad

Member
سلام دوستان
این رو ناقابل تقدیم میکنم

پیوست ها

• 01.JPG
    01.JPG
    73.5 کیلوبایت · بازدیدها: 108

ایمان

Active member
بهزاد جون از عکرهای یافته عکس نداری ؟؟
کره کم داده درسته ؟؟
تو کتاب 7 تا کره ازش ثبت شده

يافته يكي از اصيلترين خطوط خوني خوزستان رو دار سيلمي بسيارزيبا با كره هاي خوش بدن وعالي سواريش هم ميگن فوق العاده زيباست تو شوشتر و دزفول به يافته افسانه اي معروفه!

در شو اهواز به عنوان بهترين سيلمي سال ايران شناخته شد و لوحي نيز از طرف سازمان واهو دريافت نمود

دوست عزيزم بحث نبود سيلمي هاي ديگر نبوده است چون سيلمي هاي سرتري از يافته در خوزستان موجود است بخاطر تعداد كرهاي بالاش و توليد يكسري كرهاي خوب و موفق ازجمله شقران شناخته شد

نفرماييد دوست عزيزم البته من هم اشتباهي كردم كه بايد توضيح دومي دادم رو ادامه متن اولم مينوشتم

بالا