یافته ( فکه * بازیافته 2 ) ن

اقا بهزاد میدونم یافته مال تو یعنی چی من اینو زدم برا اونای که به یافته اعتراض میکردند حالا اگه بخاطر کپی برداری چیزی باید بدیم در خدمتیم

این نوشتم برا اونای که کرهای یافته رو با کرهای الشجاع مقایسه میکنن مثلا مادر گیو و مادر شهداد کجا ومادر فریاد و... کجا اینا رو شما میشناسید نه بقیه بعد چنتا عکس گرفتی رسیدن به دست ما نمی دونستم شما گرفتی خوب بود کاشکی اسمتو رو عکسا میزدی یا به کسی نمیدادیشون اگه میدونستم مال شما هستن نگاشونم نمیکردم

کره هاش هم مثل خودش زیبان فقط خیلی بد اخلاقن خود یافته هم بد اخلاقه؟ شقران پیش ماست و کسی جرات رویارویی با اونو نداره:blushsmiley:

کره هاش هم مثل خودش زیبان فقط خیلی بد اخلاقن خود یافته هم بد اخلاقه؟ شقران پیش ماست و کسی جرات رویارویی با اونو نداره:blushsmiley:

توی عکسهای قبلی که نشون میده خیلی آرومه.همون عکسی که با یه نریان نیله صورت به صورتن!!!خیلی زیباست ماشاالله

بیشتر کره های یافته تک شناسن
یعنی فقط به اون کسی که دور اسبه و بهش غذا میده اجازه نزدیک شدن میدن
که خیلی ها از این اخلاق (تک شناسی) خوششون میاد

اسب باید نجابت داشته باشه تک شناسی مال اسب نیست.ببخشید مربوط به دوبرمن میشه.
البته یافته وشقران اسبهای آنچنان بداخلاقی نیستند.
نریان هستند ,خصوصیات اخلاقی خاص نریان رو دارند.
نریان وسیلمی اگر پر شور نباشه باید بسته بشه به گاری.

اسب باید نجابت داشته باشه تک شناسی مال اسب نیست.ببخشید مربوط به دوبرمن میشه.
البته یافته وشقران اسبهای آنچنان بداخلاقی نیستند.
نریان هستند ,خصوصیات اخلاقی خاص نریان رو دارند.
نریان وسیلمی اگر پر شور نباشه باید بسته بشه به گاری.
سلام.داود جان ببخشید ولی اسبهای خودتون هم تک شناسن......به نظر من اسبهای خوزستان اخلاق خاصی دارن که با محیط جدید وافراد جدید سریع کنار نمیان....عیدتون مبارک یاعلی

mohammadd

Member
طی پرس و جویی که کردم یافته این رفتار رو از پدرش فکه به ارث برده حتی فکه یک آدم روبا دندوناش بلند کرده!!!!!!!!!!:wacsmiley::wacsmiley::wacsmiley:

بالا