یافته ( فکه * بازیافته 2 ) ن

یافته

پیوست ها

• yafte (2).jpg
    yafte (2).jpg
    63.4 کیلوبایت · بازدیدها: 87
  • yafte (1).jpg
    yafte (1).jpg
    63.9 کیلوبایت · بازدیدها: 66

ashkann.m

Member
دوستان سیلمی سال چطور انتخاب می شه؟من تو زیبایی اهواز موقعی که شنیدم جام کردم .آخه اونقدر سیلمی هست که لایق اسب سال شدن باشه

ashkann.m

Member
یعنی واقعا شما یافته رو سر تر از .الشجاع/اسد/کهکشان/دماوند/بینظیر/خور.و...می بینید؟؟؟؟؟؟؟؟؟:blinksmiley:الشجاع گیو بردباروشهداد میر یزد و رستم میر یزد و ...تولید کرده....کهکشان دماوند رو داده.یافته همچین قدرتی داره که دو باره یکی مثل شقران رو تولید کنه؟؟چشم هارو رو حقیقت نبندید

یعنی واقعا شما یافته رو سر تر از .الشجاع/اسد/کهکشان/دماوند/بینظیر/خور.و...می بینید؟؟؟؟؟؟؟؟؟:blinksmiley:الشجاع گیو بردباروشهداد میر یزد و رستم میر یزد و ...تولید کرده....کهکشان دماوند رو داده.یافته همچین قدرتی داره که دو باره یکی مثل شقران رو تولید کنه؟؟چشم هارو رو حقیقت نبندید

تمام اينايي كه گفتي كره هاي خوبشونو با ماديون هاي خوب توليد كردن همون كاري كه يافته وقتي با جده جفت شد انجام داد يا با حبابه مجدمي كه شيما رو توليد كرد كه تو شش ماه آبستني تو كورس اول شد با فاصله الشجاع اگه شهداد و رستم رو توليد كرد نقطه مقابلش ماديوني مثله ملوس بود كه صورتش مثله وارداتي هاست بينظيره من يافته رو از نزديك ديدم شما هم بريد از نزديك ببينيد واقعا زيباست و پرخون به دل خيلي ميشينه

ashkann.m

Member
الشجاع خودش بهترین سر و گردن رو داره و هیچ کس هم نمی تونه منکر این باشه...صاحب مادیان دنبال بهترین تولیده. دنبال نریانی که خواسته هاشو بر طرف کنه ...اگه یافته استثنا بود مطمئن باش کشش های زیادی انجام میداد ..عزیز من الشجاع رو هیچ وقت با یافته مقایسه نکن...بعد هم شقران هرچی داره از مادر داره یعنی جده .جده بدن و حرکت کره هاش عالی هستن و یافته حتی نتونست از پس یه سر بر بیاد ... منکر این نمیشم که نریان خوبی نیست اتفاقا خیلی هم خوبه اما در مقابل الشجاع و کهکشان دیگه نمیشه..امیدوارم از عرایض بنده ناراحت نشین من نظر شخصی خودمو گفتم

دوست عزیز یافته کره خوب زیاد داره اکثرا هم شبیه خودش وپر خون اما یافته چون سیلمی شوشتر اکثر کره هاش اطراف شوشتروتو روستاها پراکنده اندو مالکینشون تمایلی برای نشان دادن انها ندارند ایام محرم برید شوشتر حتما چنتاشونو میبینید.

الشجاع خودش بهترین سر و گردن رو داره و هیچ کس هم نمی تونه منکر این باشه...صاحب مادیان دنبال بهترین تولیده. دنبال نریانی که خواسته هاشو بر طرف کنه ...اگه یافته استثنا بود مطمئن باش کشش های زیادی انجام میداد ..عزیز من الشجاع رو هیچ وقت با یافته مقایسه نکن...بعد هم شقران هرچی داره از مادر داره یعنی جده .جده بدن و حرکت کره هاش عالی هستن و یافته حتی نتونست از پس یه سر بر بیاد ... منکر این نمیشم که نریان خوبی نیست اتفاقا خیلی هم خوبه اما در مقابل الشجاع و کهکشان دیگه نمیشه..امیدوارم از عرایض بنده ناراحت نشین من نظر شخصی خودمو گفتم

ملوس كه تو خالص ها صو رتش حرف نداره اينو ديگه همه ميدونن من هم الشجاع رو از نزديك ديدم هم ملوس رو جده هم با سيلمي هاي زيادي كره داده كه هيچكدوم شقران نشدن اتفاقا هم جده و هم يافته هر دو حركته عالي دارن كه تو شقران نمود پيدا كرده سره شقران هم كه ميگي نسبت به بدن خودش وسر پدر و مادرش اتفاقا خيلي كوچيكتره همينطور گوشهاي كوچيك تيپ و دست وپا كمر و كپله قويتر از پدر و مادر اگه از نزديك ببيني كاملا متوجه ميشي كسي هم منكره خوبييه الشجاع نيست ولي اينكه يافته رو اينطور كوچيك ميبينيد از حقيقت خيلي فاصله داره

ashkann.m

Member
شقران که بحثش جداست وبدون شک قابلیت های زیادی داره.من هم یافته رو کوچیک نمی بینم .شقران که استثنا در اومده.و به جز آیتم سر و گردن تقریبا در تمام آیتم ها قویه ده ها بار هم از نزدیک دیدمش.ولی لقب افسانه برای این اسب(یافته) یه مقدار دور از حقیقته..و دوست عزیز آقای نقیب زاده .مگه چون یافته شوشتره و کره هاشم اکثرا توی شوشترن نباید بیان مسابقه؟کار از جای دیگه ای میلنگه..ولی واقعا اگه در حد مسابقه هستن بیارن.چون سطح مسابقات میره بالا تر و افتخاری برای خوزستان میشن.مثل شقران/گیو بردبار و ...

دوستان شقران دارای یک بدن فوق العاده است که توی هیچ خالص ایرانی لنگه اش پیدا نمیشه.
به بدن اسب دقت کنید.کپل وکتف فوق العاده قوی وکمر کوتاه.
سر و گردن یک پنجم امتیازات اسب رو در زیبایی در بر میگیره.
تا به حال چند با قاهره سزار رو با اون سر وگردن منحصر به فرد شکست داده؟؟؟
داره از داورهایی امتیاز میگیره که با همچین تیپ هایی آشنایی ندارند.
مالکین اسب شقران به این نریان خدمت میکنند و شقران هم به زیبایی جواب زحمات آنها را در میادین میدهد.
تبریک به شما که توانسته اید با نگه داری اصولی شقران در گرمای سوزان خوزستان به این زیبایی وشادابی روانه ی میدان کنید این نریان
زیبا را.

یعنی دوست ندارن اسباشونو ببرن مسابقه
میگن خوشمون از مسابقه نمیاد !!!!!!!
یا میگن وقت نداریم !!
بعضیاشونم فقت خودشون مسابقه میان اسباشونو نمیارن.!

این اسب حداقل 150کره داده حکمه جمیلا شقران جامع لنگر شراک وخیلیای دیگه هم زیبا و هم دونده هستند

behzad

Member
سلام دوستان
آقا مهدی گفتن کپی برداری نه دیگه در این حد و اینجوری تابلو
:smile::eek:hno-smiley02::wacsmiley::blinksmiley:

بالا