یابر (غران * چلچله) ن

فقط به خاطر پسوند (وارداتی) بعضی هاشون کشش میشه ازشون وگرنه باور کنید اصلا اسب حساب نمیشن چه برسه به سیلمی!
سیلمی بودن لیاقت میخواد تولید خوب میخواد شجره عالی میخواد نجابت و اخلاق عالی میخواد چندتاشون دارن آخه؟
بعضی هاشون جای اسم اسب باید بهشون دوبرمن گفت!
اخلاق که ندارن تازه ادعای تولید خوب هم دارن حالا سیلمی پیشکش!

بله درسته زمانی که وارد ایران شد به دلیل اینکه عین معبودشون ازش مراقبت میکردند و فقط از باکس برای کشش خارج میشد بی اخلاقترش کردند وگرنه قجری هم سیلمی نبود آقای امید زمانی!
من دنبال لصلاح سر بودم که قجری بهترین نحو اصلاح کرد حالا شانس بوده یا اصلاح پذیری مادیان من از کره بسیار راضی هستم.
ماهان خان 65میلیون مشتری پرو پا قرص داره اینم تایید حرفم.
ولی بازم میگم قجری سیلمی نبود یک نریان بسیار بسیار زیبا بود.

به نامردی تمام افراد دروغگو و شایع ساز به دنبال خراب کردن نام سیلمی مثل یابر هستن و میگن کشش نمیگیره و پیر شده و ......اینا همش دروغ محض هست و آخرین کشش یابر بختیاری 2روز پیش با دختر مبارک بود و من هرجمعه باهاش 2-3ساعت گشت میرم و خداروشکر سالم و قوی هستش واقعا برازنده نام سیلمی هستش.به این دروغ ها و شایعات بی پایه و اساس توجه نکنید

R.sadeghi

Member
به نامردی تمام افراد دروغگو و شایع ساز به دنبال خراب کردن نام سیلمی مثل یابر هستن و میگن کشش نمیگیره و پیر شده و ......اینا همش دروغ محض هست و آخرین کشش یابر بختیاری 2روز پیش با دختر مبارک بود و من هرجمعه باهاش 2-3ساعت گشت میرم و خداروشکر سالم و قوی هستش واقعا برازنده نام سیلمی هستش.به این دروغ ها و شایعات بی پایه و اساس توجه نکنید
2تا از ماديان هاي آقاي رياحي (شهركرد )هم از يابر پر هستن

یابر سیلمی بسیار دوست داشتنی الان شهرستان میبد (یزد) و تحت مالکیت بنده هست ....
این سیلمی تنها بازمنده نزدیک ایجن رز است که از هر دو طرف پدر (نتیجه) و مادر (نوه) دارای خون ایجن رز و تاثیرگذار اسکرونیک می باشد و همچنین با داشتن خون حداد می توان از یابر بعنوان سیلمی کاربردی چند منظوره هم برای زیبایی و هم کورس استفاده کرد ... داشتن کره هایی همچون خورشید میر یزد و جمیل طغیان که هردو به ملکه زیبایی ایران معروفند و جرن که قهرمان کورس می باشد گواهی بر این ادعاست. ساختار فنوتیپی، سر، گردن و اتصال سر و گردن، حرکت و تیپ زیبای این اسب را در کمتر اسبی در ایران میتوان دید. میکس خون ایرانی(حداد) و خارجی( ایجن رز) باعث بوجود آمدن این سیلمی زیبا و پر خون، در کنار بدنی قوی و دست و پایی محکم شده است.

IMG_2111.jpg
Untitled.png

aman_tsr

Member
تبریک میگم جناب دهقانی به خاطر مالکیت این سیلمیه زیبا، انشااله کما فی السابق شاهد تولیدات خوبی از این سیلمی باشیم.
برادر یابر نیز با خط خونیه بسیار نزدیک به یابر در حال حاضر در گلپایگان میباشد.

نمونه (غران & جهرمی)

تبریک میگم جناب دهقانی به خاطر مالکیت این سیلمیه زیبا، انشااله کما فی السابق شاهد تولیدات خوبی از این سیلمی باشیم.
برادر یابر نیز با خط خونیه بسیار نزدیک به یابر در حال حاضر در گلپایگان میباشد.

نمونه (غران & جهرمی)

ممنونم دوست عزیزم .. انشالا بیش از پیش قدر تولیدات با کیفیت و زیرخاکیمون رو بدونیم

بالا