یابر (غران * چلچله) ن

اینم یابر بختیاری....

پیوست ها

• .yaber2.jpg
    .yaber2.jpg
    491.7 کیلوبایت · بازدیدها: 18
  • .yaber1.jpg
    .yaber1.jpg
    801.7 کیلوبایت · بازدیدها: 49
  • .yaber.jpg
    .yaber.jpg
    837.1 کیلوبایت · بازدیدها: 45
  • ..yaber4.jpg
    ..yaber4.jpg
    776.2 کیلوبایت · بازدیدها: 20
  • .yaber4.jpg
    .yaber4.jpg
    574 کیلوبایت · بازدیدها: 20
یابر بختیاری.....

پیوست ها

• yaber00.jpg
    yaber00.jpg
    734.9 کیلوبایت · بازدیدها: 43
  • yaber12.jpg
    yaber12.jpg
    702.1 کیلوبایت · بازدیدها: 23
  • yaber11.jpg
    yaber11.jpg
    468.9 کیلوبایت · بازدیدها: 15
  • .yaber6.jpg
    .yaber6.jpg
    667.3 کیلوبایت · بازدیدها: 42

asilasil

Member
من دیروز اونجا بودم و با مهمان نوازی اقای حیدری و مدیر باشگاه اقا پویا مواجه شدم , دو مرد عزیز و خیز خواه دنیای اسب و متعهد و کار کشته و با تجربه در رشته خودشون
تو باشگاه سیلمی های فوق العاده زیبا و بی عیب و نقصی دیدم و کره هاای که به نظر اینده دار بودند و این طور که معلوم بود در اینده این کره ها نام این باشگاه رو از اینی که هست درخشان تر میکنند
کره ها مصداق واقعی اصلاح نزاد و بهتر شدن نسل ها بودند که نشانه ی کار بلد بودن این عزیزانه دلسوز و زحمت کش هستند
سیلمی ها فوق العاده با انرژی و پر خون بودن که تبریک میگم به صاحب باشگاه به خاطر این اسب های واقعا خوب و زیبا و پشتکار و کار هدفمندشون
انشا الله که هر روز موفق تر باشند و شاهده درخشش بیشتر این مزرعه در اینده باشیم و انشا الله خداوند به اینچنین افراد دلسوز و زحمت کشی عمر پر خیر و برکت عطا کنه تا بیشتر بتونند به جامعه اسب ایران خدمت کنند

asilasil

Member
اونقدر این سیلمی ها زیبا و با صلابت بودن (خدایار یاور جاوید و دماوند) که انسان خواه و نا خواه دستش میرفت سمت این که تا میتونه عکس از این سیلمی های پز غرور بگیره جاتون خالی چنتا عکس مبتدیانه اما زیبا هم من گرفتم البته از قبل هماهنگ کرده بودم با اقای حیدری

جدیدترین عکس های یابر بختیاری ....

پیوست ها

• yaber bakhtiyari1.jpg
    yaber bakhtiyari1.jpg
    805.5 کیلوبایت · بازدیدها: 22
  • yaberr.jpg
    yaberr.jpg
    468.7 کیلوبایت · بازدیدها: 35

R.sadeghi

Member
یابر ازین چیزی که تو عکس هست هزاربرابر زیباتره!! باید از نزدیک ببینید این سیلمی رو!
به نظر من یکی از بهترین سیلمیهای عرب حال حاضره ایرانه!!! محشره:biggrin:

R.sadeghi

Member
اينم عكس از سواري يابر البته از رو فيلم گرفتم هركاري كردم نتونستم فيلمو آپلود كنم:
MOV00608[(000719)01-10-00].JPGMOV01181[(000754)01-16-59].JPGMOV01181[(000724)01-16-06].JPG

behzad

Member
سلام دوستان
من یابر رو خیلی دوست دارم میشه تولیداتشو توی این 2-3 سال اخیر با عکس معرفی کنید و همچنین کره های جدیدشو.

Farib

Member
دوستان تولیدات زیادی فکر نی کنم تو 2-3 سال اخیر تولید شده باشه. میشهاگر چیزی هست معرفی کنین ؟

دوستان تولیدات زیادی فکر نی کنم تو 2-3 سال اخیر تولید شده باشه. میشهاگر چیزی هست معرفی کنین ؟
یابر نزدیک به 20 کشش توی 2سال گذشته داشته.
شبنم بانو
یه کره از خدایار(کوار)
یه مادیان (وارداتی از عراق)
یه عرب از جهرم
...................

برای این فصل کشش از یابر:
1.برای مادیان های مقامدار تخفیف در نظر گرفته میشود!
2.مادیان هایی که تولیدات موفقی دارند و کره های مقامدار دارند تخفیف شاملون میشه!
3.اگه کسی 4تا مادیان برای برای کشش بیاره مادیان پنجم رایگان کشش میگردد.
برای کشش تماس یا ایمیل یا پیام خصوصی بگذارید.

لطفا جهت کشش تست مشمشه به همراه گواهی سلامت همراه مادیان باشه در غیر اینصورت از ورود مادیان در هر شرایطی جلوگیری میشود!

ashkann.m

Member
واقعا سیلمی زیبا و دوست داشتنیه تبریک..چنین اسبهایی داریم و میریم یابو وارد میکنیم...

بالا