کلاس سوارکاری اقای غلامی

narges

Member
♘ امیرحسین ♞ گفت:
چی شد پس؟
منتظر گزارش کلاس هستیم نرگس خانم
سلام به همه دوستان راستش مدتی من مریض بودم ونتونستم هیچ کاری اینجام بدم امشب هم که فرصت نیست چون اگه خدا بخواد فردا صبح زود عازم کرمانشاه هستم ایشالله برگردم چشم

سلام اين باشگاه همون باشگاه سمنده؟ جاده قمصر؟ اگه نه لطف كنين ادرس و شرايط ثبت نام رو هم بگين ممنون

narges

Member
mohammad_em گفت:
سلام اين باشگاه همون باشگاه سمنده؟ جاده قمصر؟ اگه نه لطف كنين ادرس و شرايط ثبت نام رو هم بگين ممنون
سلام دوست عزیز, بله همون مینی باشگاه هست .
شما از کاشان هستید ؟

بله البته من خودم تا حالا اونجا نرفتم و سواري رو تازه شروع كردم ومبتدي هستم ::) براي سواري يه جا ديگه ميرم كه كلاس ومربي رسمي نداره

درسته اقا اميد
من ميرم اران وبيدگل پيش اقاي شفايي مقدم كه ايشون ازجمله افراد با تجربه در اران و بيدگل و حتي كاشان هستش
اسب هاي خوبي هم مياره (ايشون كار خريد و فروش هم انجام ميدن)

امید زمانی

Active member
بله میشناسم ایشون رو و اسبهاشون رو هم دیدم .تجربشون زیاده و تخصصشون تو درمان سنتی مشکلات دست و پا هم همینطور اما همه اسبهاشون اسبهای تعزیه اند یعنی اکثرشون و یه سریشون هم اصلا هیچ استفاده ای ندارند

حالا به نظر شما من ميتونم اونجا و با اين اسبا سواري ياد بگيرم
البته براي من بيشتر محيط اونجا و ازادي عملي كه دارم وراحت تر ميتونم كار كنم مهم بود
بعدم اگه ميشه فرق بين اسباي تعزيه رو با بقيه بگين لطفا ممنون

امید زمانی

Active member
اولا باید بفهمی که چه سواری دوست داری یعنی دوست داری سواری آزاد کار کنی یا به طور تخصصی وارد یکی از شاخه های سوارکاری( کورس و پرش و درساژ و استقامت ) بشی! و با توجه به اون اسب و باشگاه و مربی رو انتخاب کنی ! اسبهای تعزیه اسبهای به اصطلاح رقاص و بازیکن و جفت زن هستند که استفاده ورزشی ازشون نمیشه !

0440

New member
در جواب آن اشخاص كه در مورد آقاي آرش غلامي اظهار نظرمي كنند بايد گفت كه چطور هيچگونه شناختي نسبت به ايشان ندارند و اكاذيب خود را در سايت ثبت ميكنند؟ و نيز ميتوانند به لوحهايه داوري كه در بايگاني موجود مي باشند رجوع كرده و متوجه ميشوند كه آقاي آرش غلامي چه تعداد مسابقه را در رفته يا اصلا" نرفته و يا چطور طي مدت 3 سال ليگ كشوري و استان تهران مقام اول را داشته اند و اسبهايي را درست كرده كه همه مربيان رد كرده بودند مثل(كالوادور)آقايه كوروش عطايي كه در قهرماني كشور شركت كرد.آقاي آرش غلامي در انتخاب تيم ملي با ضعيف ترين اسب شركت كرده و در 3 مسابقه انتخاب شده است و.... حال دوست عزيز اگر جواب داشتيد با اسم اصلي خودتان وارد شويد تا جواب گوي اكاذيب و سوال هاي غير منطقي شما باشيم

0440

New member
بنظر من آقاي داوود و آرش غلامي از بهترين مربي ها هستن

بالا