کلاس سوارکاری اقای غلامی

narges

Member
کلاس های سوارکاری اقای غلامی از امروز در کاشان اغاز شد
این کلاس شامل سواری ازاد و پرش است
امروز به عنوان جلسه اول از نظر من که اونجا حضور داشتم روز خوبی بود و ایشون و مربی توانایی دیدم
امیدوارم تا اخر دوره همه چیز به همین منوال خوب پیش بره .... باید صبر کرد و دید ::)

امید زمانی

Active member
کلاستون چه روزاییه نرگس خانم؟ قراره فردا بریم ببینیم . هر چند من یه بار دیدم اونجا رو و اسبهاشونو . آقای غلامی از تهران میاد درسته؟

narges

Member
امید زمانی گفت:
کلاستون چه روزاییه نرگس خانم؟ قراره فردا بریم ببینیم . هر چند من یه بار دیدم اونجا رو و اسبهاشونو . آقای غلامی از تهران میاد درسته؟
سلام امید عزیز بله اقای غلامی از تهران تشریف میارن . فردا ما ساعت 4 قرار داریم البته برای جلسات بعد هنوز ساعتی و مشخص نکردیم . خوشحال میشم اونجا ببینمتون

narges

Member
Wild Stallion گفت:
شما چطوری يک روز ه کرمانشاه بودی الان کاشان خانم نرگس
:eek: :eek:
??? ??? ::)

دوست عزیز من اهل کرمانشاه هستم اما کاشان هستم و خوب قاعدتا کرمانشاه هم میرم این که دیگه عجیب نیست.

narges گفت:
کلاس های سوارکاری اقای غلامی از امروز در کاشان اغاز شد
این کلاس شامل سواری ازاد و پرش است
ا

سلام دوست عزیز!
اگه ایراد نداره می شه بفرماید کدوم آقای غلامی؟!
و ایشون رو معرفی کنید ممنون و با تشکر فراوان!

narges

Member
دامپزشك شهبازي گفت:
سلام دوست عزیز!
اگه ایراد نداره می شه بفرماید کدوم آقای غلامی؟!
و ایشون رو معرفی کنید ممنون و با تشکر فراوان!
اقای داوود غلامی که پسر ایشون هم ارش غلامی مربی هستن و عضو تیم ملی سوار کاری

امید زمانی

Active member
اتفاقا ما روز شنبه با یکی از دوستان اومدیم از نزدیک کلاسها رو ببینیم و اتفاقا کلاس آقایون بود و دیدیم و کمی هم صحبت کردیم ! حرکت کلا خوبه یعنی بودنش خیلی خوبه ولی امکانات خیلی ضعیفه ! مانژ خیلی کچیکه و خیلی خطرناک! اسبها مادیانهای کلاسی هستند که اکثرا آبستن و سنگینن و چند تایی شون هم درد دست و پا داشتند ! حتی یک مادیان لنگش داشت!!!! ولی گفتند قراره تعدادی اسب پرشی خریداری کنیم . جالب بود که استقبال خانم ها خیلی بیشتر از آقایون بود! همزمان یک باشگاه و باغ سوارکاری مخصوص خانم ها هم در حال ساخت و تاسیس است که احتمالا با استقبال عموم هم مواجه میشه !

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
sezar1972 گفت:
سلام من اقای داود غلامی را زیاد نمیشناسم ولی ارش غلامی را خوب میشناسم و پرش ایشان را تایید نمیکنم چون خیلی ایراد داره به همین علت مربیگری پدرشان هم زیر سوال میرود و اینکه چطور عضو تیم ملی پرش شده خودش ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
شما خودتان در چه سطح سواری هستید؟

sezar1972

Member
امیر حسین جان من ارش غلامی را از سال 1374 میشناسم و با ایشان سواری میکردم . تا اونجایی که من میدانم اسبهایی که به دست ایشان سپرده میشد برای ترین همگی دچار فرار از مانع میشدن .....................................

امیر حسین جان من ارش غلامی را از سال 1374 میشناسم و با ایشان سواری میکردم . تا اونجایی که من میدانم اسبهایی که به دست ایشان سپرده میشد برای ترین همگی دچار فرار از مانع میشدن .....................................

با این سابقه بد , پس چرا باشگاه اسبهای وارداتی توی خرمدره را جهت اداره به ایشون سپردند.؟!

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
ببینید اینکه چرا فلان اسبها دست فلان کس هست هیچ ارتباطی به من و بقیه ندارد.
چون در جامعه ما سواد مهم نیست, و تعدادی فاکتور وجود دارد که شما اگر انها را داشت هباشید سریع رشد(پرواز)میکنید.

بنظر منم اشکال از آنهائست که میدانند اوضاع چطوره و حرکتی نمیکنند و میدان بازه برای آنهایی که حرکت میکنند
غلط یا درست!

narges

Member
من ارش و ندیدم از اقای غلامی پدر شنیدم که پسرش من مربی هست و عضو تیم ملی البته خود اقای داوود هم عضو تیم ملی بودند و پرش کار میکردن این طور که میگن ایشون مربی خواهر محمد رضا پهلوی هم بوده رام کننده اسب هم هستن و من دیگه نمیدونم این ها رو از خودشون و اطرافیان شنیدم بعد من فکر نمیکنم که دلیل اینکه من با صابر خواهر برادر هستیم همه چیزمون در مورد اسب مثل هم باشه سواری یا برخوردمون با اسب ها این و برای مثال گفتم باز شما میدونید من که ارش و ندیدم ( راست و درست این حرفا رو من نمیدونم من هم فقط شنیدم )

بالا