کرشمه ایران (گشتاسب- درناز ایران) م

سینا گورانی

Active member
بله این موضوع خیلی تاثیر داره اسب هایی که گروهی نگهداری میشوند اموزش پذیری بیشتری هم دارند
قابل شمارو نداره سينا جان.يه چيزي رو من تجربه كردم اگه جايي كه اسب نگهداري ميشه تعداد اسب بيشتري داشته باشه و همديگه رو بتونن ببينن روي رفتار اسب خيلي تأثير ميزاره و آروم ميشه.حالا نميدونم چقدر از لحاظ علمي تأييد شده باشه

srafil

Member
سرحال تر هم ميشه.هنوز خيلي كار داره امير جان.اينم مثل باباش خيلي خره!فقط ميخواد تاخت بره.چيزي به اسم آروم رفتن تو مخش نيست.منكه سواركار نيستم اما سوار ميخواد دهنه رو شل كني!قابل شما رو نداره
fباباش اصلا سواری نیست که بخواد تاخت بره

ابوذر

Member
كي گفته سواري نيست؟شما اطلاعات كامل داري يا همينجوري از روي گفته بقيه چيزي گفتين؟چون يك بار خودم سواريشو به چشم ديدم.حالا نميدونم چطوري سواري نيست ولي كسي سوارش شده بود:confused:
fباباش اصلا سواری نیست که بخواد تاخت بره

srafil

Member
كي گفته سواري نيست؟شما اطلاعات كامل داري يا همينجوري از روي گفته بقيه چيزي گفتين؟چون يك بار خودم سواريشو به چشم ديدم.حالا نميدونم چطوري سواري نيست ولي كسي سوارش شده بود:confused:
اسب الان دست یکی تز دوستان منه بعئ نمیدونم سواری هست یا نه:laughingsmiley:

ابوذر

Member
نميخوام بحث گشتاسب رو تو اين تاپيك ادامه بدم ولي حتمن پدر آقاي رضايي نژاد سحري جادويي چيزي خونده بود كه سوار گشتاسبي كه سواري نيست شده بود:laughingsmiley: راستي الان كجاست گشتاسب؟
اسب الان دست یکی تز دوستان منه بعئ نمیدونم سواری هست یا نه:laughingsmiley:

بالا