کدام سیلمی کرد بهتره؟

من کدام سیلمی کرد را انتخاب کنم؟

• مجموع رای دهندگان
    89

vahid_m63

Member
میشه بگین سهراب الان کجاست؟
میخوام بدونم همون سهرابی هست که یه وقتی دست ما بود یا یکی دیگست
اگه همون سهراب باشه باید بگم واقعا اسب خوبی هستش ، هم زیبا هم پرخون و ...
بعد از ما یه نفر تو هادیشهر به نام آقای تقی زاده (اگر اشتباه نکنم) ازش نگهداری میکنه و کشش هم قبول میکنه
سهراب (صبا*بوران)

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
بعد از ما یه نفر تو هادیشهر به نام آقای تقی زاده (اگر اشتباه نکنم) ازش نگهداری میکنه و کشش هم قبول میکنه
سهراب (صبا*بوران)
نه یکی دیگه

s.parizimanesh

Active member
سهراب (صبا*بوران)
اين سهراب كره طوفان كرد معروف هست و يكي از بهترين كرد هاي ايران محسوب ميشه
مالكش هم اقاي حاج محمد جعفري كرمانشاه هست.تاپيكش هم در دواب كرد موجود هست.
اما سهراب(صبا.بوران)الان پيش اقاي تقي زاده هست.
ميشه بگي از پدرش صبا يا مادش بوران چه اطلاعاتي داري؟

vahid_m63

Member
عرض کنم که از پدر و مادرش اطلاعات خاصی ندارم(یعنی کلا از اسب کرد اطلاعات زیادی ندارم)به خاطر اینکه عرب نگهداری میکنیم ولی ما این اسب رو از زنجان خریده بودیم و واقعا اسب زیبایی بود (ولی به نظر خود من یه خون دیگه به غیر از کرد هم تو اون وجود داشت)البته این فقط نظر شخصی من هست و هیچ مدرک و سندی برا حرفم ندارم کما اینکه سهراب هم شناسنامه داشت و هم داغ

s.parizimanesh

Active member
کدوم ساها؟؟
اون اسب نیله که دست امینی هست توی کرمانشاه؟؟
اگه اون هست دیدم سواریش را خوب بود ولی فقط در حالت جمع.
از کره های طوفان به نظرم افسون باید بهتر باشه البته سواریش را ندیدم افسون را ولی از روی تیپ سر تر از سلطان هست.
اشتباه نکن سلطان هم تیپ خیلی عالی داره وهمسواریش کار هر کسی نیست
کره دهیش هم که اثبات شده بی نظیر کره داده امسال هم تا الان نزدیک بیستا کشش از مناطق گوناگون داشته
تازه عربی که از افسون نمیکشه اگر هم بکشه پنج ملیون میگیره.
در ضمن سلطان با افسون برادر تنی هستند سلطان دوسال بزرگتره.

s.parizimanesh

Active member
سواریش خوبه ولی قدم....
در ضمن سواریش را زیاد دیدم و به راحتی تعزیه خون سوارش میشد.
ولی نظر شخصی من این هست که افسون را خیلی سر تر توی تیپ میبینم البته عربی سوارش نشد که ببنیم ولی خوب خیلی خوب بود.
قدمش انقدری که میگن بد نیست خیلی طبلیق بد روش شده
در ضمن تیپش زیر سواری خیلی عالی بود به راحتی هم نمیتونستن سوارش بشن
در ضمن هنوز که هنوزه تو اصفهان اسب روی دستش از نظر جفت زدن نیامد
کدوماشون موقع جفت زدن غیر از سلطان تنگ پکوندند
چنان جفتی میزد که خود رسول شمر پنج متر میافتاد اون طرف.
تو این چیزها را تو افسون دیدی.

به نظر من سلطان یه اسب کرد واقعیه شاید سر تر از سیلمی های دیگه هم باشه . کلا تیپش خیلی کردیه .

داوود

New member
لطف کنید بفرماید کدام یک از اینها که امیر حسین فرمودند درشت هیکل تر از بقییه و سر و دم گیر و رقاص تر یا قدم پهلوانی تر هستند با قید امتیازات منحصر به فرد
و افرادی که از نزدیک هم ذولجناح وهم انسیاتور وهم سهراب را دیده ا ند بفرمایند
طی صحبت با استاد ما امیر جان دوست عزیزم می فرمایند که همه این سیلمی ها خوب هستند و اما انتخاب گزینه بهترین بین بهتر باید بعد از رویت مادیون توسط کار شناس انجام گیرد

به نظر من اينها كه گفتيد همه خوب و درواقع عالي هستند البته من توي اينها شخصاً سهراب رو انتخاب ميكنم اما به نظر من هاراي رو هم بايد به ليست اضافه كرد و كره هاش هم كه به نظر من خوب از آب دراومدند

لطف کنید بفرماید کدام یک از اینها که امیر حسین فرمودند درشت هیکل تر از بقییه و سر و دم گیر و رقاص تر یا قدم پهلوانی تر هستند با قید امتیازات منحصر به فرد
و افرادی که از نزدیک هم ذولجناح وهم انسیاتور وهم سهراب را دیده ا ند بفرمایند
طی صحبت با استاد ما امیر جان دوست عزیزم می فرمایند که همه این سیلمی ها خوب هستند و اما انتخاب گزینه بهترین بین بهتر باید بعد از رویت مادیون توسط کار شناس انجام گیرد

شك نكن كه كاملاً درست بهت گفته استادتون با اينكه نميشناسمش(استاد اميرحسين ماله كردستانه؟)
بايد اول ماديانت رو انتخاب بكني ويا اگه داري مشخصاتشو بدي به كارشناس تا ببيني به كدوم يك از اينها بخوره احتمال پرخونتر شدنش بيشتره در ضمن همين آقاي قاسمي خودمون هم تو زمينه كرد بسيار بسيار صاحب نظر هست و تو ژنتيك توليدات هدفمند در ايران بدون اقراق بهترين نباشه جزو بهترين هاست
استادشما هم كه فرمايشش كاملاً درست و علمي بود
انتخاب با شماست

داوود

New member
گردن هارای تو سیلمی ها تکه اما دستهایش یک کمی کوتاهه
فقط از امیر حسین خواهش می کنم بفرماییند زیر سوار کدام درجای جوبتر و کدام قدم خوبتر وکدام شیرجه خوبتر دارند

فقط از امیر حسین خواهش می کنم بفرماییند زیر سوار کدام درجای جوبتر و کدام قدم خوبتر وکدام شیرجه خوبتر دارند

نه بابا؟:eek:hno-smiley02: پس اميرحسين استاد هم شده بود و ما بيخبر بوديم؟:confused:
اما جداً كارش درسته

ولي دوست عزيز به نظر من اين چيزايي كه تو ميگي با عقل جور در نمي ياد
شما كه الحمدلله اطلاعاتت خوبه گرچه به نظر من خيلي هاش نظر خودت نيست اما پاهاي هاراي چرا كوتاهه؟ نسبت به كي؟ و چي؟
من نه اسب كرد دارم ونه خيلي صلاحيت نظر در اين مورد
ولي اينجوري كه شما فاكتور رديف كردي واسه جواب توليد كه فلان باشه و فلان و فلان
اميرحسين هم كه سهله نسراداموس هم شايد نمي تونست واست پيشگويي كنه
برادر من اين چيزي كه شما ميگي تنها ميتوني ببري پيش خدا تا ببيني سفارش توليد اين كره ويژه رو ميپذيره و يا نه؟:dodgy:

اين نظر خواهي بيشتر شبيه اين ميمونه كه ميخواي واسه كره احتمالي و انشاالله حتمي آينده ات از الان بازارگرمي كني(خوشبينانه) و يا همه مون رو سر كار گذاشتي و تو دلت قش قشه خندست(بدبينانه)

ببخشيد اگه رك گفتم من كه برداشتمو گفتم بي رو دربايستي
البته با چاشني شوخي
موفق باشي

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
یک عکس از مادیانی که میخواهی کشش کنی بگذار.

انتظار قد 160 رو کرد نداشته باش
اسب هم شیرجه نباید بره.

ساها پیش عباس لارتیه
نریان زیبا و پرخونیه خیلی ماله

کرد نیست

بالا