کدام سیلمی کرد بهتره؟

من کدام سیلمی کرد را انتخاب کنم؟

• مجموع رای دهندگان
    89

OJANG

Member
میخوام مادیان کشش کنم به نظر شما کدام سیلمی بهتره؟
فقط خواهش میکنم خواهش میکنم خواهش میکنم روی گزینه هم کلیک کنین.
ممنون.

سهراب و انسياتور گزينه هاي خوبي هستن
من امسال سارگل رو با سهراب كشش ميدم و اگه خدا بخواد سال ديگه با انسياتور

OJANG

Member
صابر گفت:
سهراب و انسياتور گزينه هاي خوبي هستن
من امسال سارگل رو با سهراب كشش ميدم و اگه خدا بخواد سال ديگه با انسياتور
منظور ما این نیست که سهراب چیزی از انسیاتور کم داره ولی در بعضی فاکتور های فنوتیپی انسیاتور به تیره شرقی کرد شبیه تره

کنستانتین گفت:
منظور ما این نیست که سهراب چیزی از انسیاتور کم داره ولی در بعضی فاکتور های فنوتیپی انسیاتور به تیره شرقی کرد شبیه تره
مگه من حرفي زدم
من افتخار ميكنم كه هنوز اسبهايي هستن كه نميزارن نژاد كرد منقرض بشن من خودم تا ميتونم از اين اسبها كره ميگيرم اگه خدا بخواد

OJANG

Member
صابر گفت:
مگه من حرفي زدم
من افتخار ميكنم كه هنوز اسبهايي هستن كه نميزارن نژاد كرد منقرض بشن من خودم تا ميتونم از اين اسبها كره ميگيرم اگه خدا بخواد
درست هم همینه انقدر باید کره گرفت تا یکی بشه آس

امید زمانی

Active member
کنستانتین گفت:
درست هم همینه انقدر باید کره گرفت تا یکی بشه آس
مگه شانسیه ؟ ;D :Dباید بدونی چیو با چی بکشی! همینه که الان یه کشوری مثل آمریکا تو هر نژادی بهترین ها رو داره ! و ما هی باید بکشیم تا یه روزی یه آس پیدا کنیم ! ;D

OJANG

Member
امید زمانی گفت:
مگه شانسیه ؟ ;D :Dباید بدونی چیو با چی بکشی! همینه که الان یه کشوری مثل آمریکا تو هر نژادی بهترین ها رو داره ! و ما هی باید بکشیم تا یه روزی یه آس پیدا کنیم ! ;D
آره امید جان کاملاشانسیه!
کدوم کرد رو میتونی دست بزاری بگی 100 درصد خالصه؟شجره کو؟ با کدوم مادیون خالص؟
ولی یه نژادی مثل عرب مصری میشه رنگ کره رو هم گفت ولی تو کرد قرمز و آبی میکشی کره سمند میشه!!!
رنگی که اصلا مال این نژاد نیست.
از این جهت عرض کردم قربون دندون سفیدت!

امید زمانی

Active member
کنستانتین گفت:
آره امید جان کاملاشانسیه!
کدوم کرد رو میتونی دست بزاری بگی 100 درصد خالصه؟شجره کو؟ با کدوم مادیون خالص؟
ولی یه نژادی مثل عرب مصری میشه رنگ کره رو هم گفت ولی تو کرد قرمز و آبی میکشی کره سمند میشه!!!
رنگی که اصلا مال این نژاد نیست.
از این جهت عرض کردم قربون دندون سفیدت!
ما اصلا نمی تونیم راجع به خلوص حرف بزنیم ! ولی این موضوع شانسی رو جایی نگید!

OJANG

Member
پاسخ : کدام سیلمی کرد بهتره؟

امید زمانی گفت:
ما اصلا نمی تونیم راجع به خلوص حرف بزنیم ! ولی این موضوع شانسی رو جایی نگید!
حالا چشم ، نمیگیم.
من با خیلی از بزرگهای کرد باز دوستی و ارادت دارم باور کن چیزهایی دیدم که گفتنش نامحرمی منو نشون میدی ولی اگر حالا کلمه شانس رو هم که شما در این قضیه قبول ندارید چه چیز باعث میشه که10 راس اسب درجه A تو ایران نداریم؟کرد با کرد میزنی میبینی صورت عرب شد !گردن کرد نیست! دم نمیگیره!و .... علت رو من شانس هم دونستم شما چی میدونی؟قضا بلا؟

sohrab

Active member
پاسخ : پاسخ : کدام سیلمی کرد بهتره؟

کنستانتین گفت:
حالا چشم ، نمیگیم.
من با خیلی از بزرگهای کرد باز دوستی و ارادت دارم باور کن چیزهایی دیدم که گفتنش نامحرمی منو نشون میدی ولی اگر حالا کلمه شانس رو هم که شما در این قضیه قبول ندارید چه چیز باعث میشه که10 راس اسب درجه A تو ایران نداریم؟کرد با کرد میزنی میبینی صورت عرب شد !گردن کرد نیست! دم نمیگیره!و .... علت رو من شانس هم دونستم شما چی میدونی؟قضا بلا؟

فکر میکنم منظور کنستانتین* از شانس، اون قسمتی از ماجراست که خارج از پیش بینی و انتظار ما رخ میده. بارز ترین نمونه اش که همگی کم و بیش دیدیم، اسبهایی از یک پدر و مادر هستند که شباهت چندانی به هم ندارند و یکی شاخص تر از بقیه ست. البته همه اینها مسائل علمی ست که اگر بهشون نرسیده باشیم، روزی می رسیم ولی وقتی ما روابط علت و معلولی را ندانیم (یا نخواهیم بپذیریم) برای توجیه اتفاق به مسائل دیگری متوسل میشیم. دوستی با اون بزرگان کرد باز هم کمکی در این قسمت از ماجرا نمی کنه.

نمی خوای اسمت را عوض کنی؟ نوشتنش از تلفظش سخت تره ;)

s.parizimanesh

Active member
اميد جان چطور بود ماديان سواريش عالي.يك كره يكسال و نيمه از سهراب داره .ميكروچيپ هم هست.

salimi

Member
دوستان من ساكن تهران هستم و اخيرا يك ماديان خريدم كه ميگن كرد هستش و خيلي بازي داره براي كشش در تهران سيلمي هست معرفي كنيد و يا چند سيلمي توپ با جاهاشون

احسان

Active member
معين يه چيزی ميگيا آخه شيخ کجاش کرد هست
کجاش تناسب داره که بگيم اسبيت داره اصلاً ؟ آره
حالا درسته تو اسب های کرد معرفيش کردی ما هم هيچ نگفتيم اما آخه يکم هم انصاف داشته باش

اگر ميخوای اسب کرد نگه داری و لذت اسب رو ببری با انسياتور کره قيماق بکشش

Wild Stallion گفت:
معين يه چيزی ميگيا آخه شيخ کجاش کرد هست
کجاش تناسب داره که بگيم اسبيت داره اصلاً ؟ آره
حالا درسته تو اسب های کرد معرفيش کردی ما هم هيچ نگفتيم اما آخه يکم هم انصاف داشته باش

اگر ميخوای اسب کرد نگه داری و لذت اسب رو ببری با انسياتور کره قيماق بکشش
دکتر بذار من عکس درست ازش بزارم بعد قضاوت کن،البته نمیخوام بگم از انسیاتور و ... بهتره ولی جون خودم این همه کرد من و این سیرجانیا تو سراسر کرمانشاه دیدیم هیچکدوم جلوبندی شیخ رو نداشتن

بالا