چهارمین دوره مسابقات زیبایی اسب اصیل عرب - اهواز بهمن 91

فربود

Active member
انگار کسی نتایج رو نداره!!!!!!!!!
من بعضی از گروه ها رو یاداشت کردم البته زیاد نیست

mobina55

New member
همین جور یه بند در مورد میدان مسابقه تاپیک کنید:dodgy:
یه موقع نتایج را اعلام نکنید:dodgy:

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
روز اول (رده خالص ایرانی) مادیانهای 6-4 سال خالص ایرانی 1- کامله به مالکیت هادی جواهری از خوزستان
2- کیاندخت فدک به مالکیت علی حسینی از لرستان
3- فریال نقیبی به مالکیت عماد نقیبی از خوزستان مادیانهای 7 سال به بالا خالص ایرانی 1- زرخش به مالکیت امیر نیری از خوزستان
2- رعنا مشیر به مالکیت سبحان وزیری از یزد
3- شمیم شرق به مالکیت حسین شیری زاده از خوزستان قهرمان قهرمانان مادیانهای خالص ایرانی بزرگسال 1- زرخش 2- کامله گروه کره مادیانهای خالص ایرانی 1- نیروانا به مالکیت فرهاد پورکهواز از خوزستان
2- مروارید زمانی به مالکیت نورعلی زمانی از خوزستان
3- مروارید قله تل به مالکیت جهانشاه کرم تیانی از خوزستان

نریانهای خالص ایرانی گروه آیندگان 1- می بردبار به مالکیت غلامرضا بردبار از خوزستان
2- نادرخان به مالکیت امیر نیری از خوزستان
3- مکاوی لووینی به مالکیت سعید لووینی از خوزستان نریانهای خالص ایرانی یک ساله 1- مرد آویج بردبار به مالکیت غلامرضا بردبار از خوزستان
2- مروان العرب به مالکیت عمار ذغاغله از خوزستان
3- مهیب فیصل به مالکیت مریم فیصلی زاده از خوزستان نریانهای خالص ایرانی 2 ساله 1- لهیب النار میرزا به مالکیت اسماعیل روستایی از یزد
2- لهیب مصحنه به مالکیت امین فیصلی زاده از خوزستان
3- لرلرعقیلی به مالکیت دکتر قاسمی از لرستان نریانهای سه ساله خالص ایرانی 1- گیبربیگ به مالکیت محمود دهقان پوز از یزد
2- گیو بردبار به مالکیت غلامرضا بردبار از خوزستان
3- گیو عقیلی به مالکیت مراد شهابی از خوزستان قهرمان قهرمانان نریانهای خالص ایرانی زیر 4 سال 1- گیبربیگ 2- لهیب النار میرزا 3- گیو بردبار نریانهای خالص ایرانی 6-4 سال 1- قانا به مالکیت عباس ملکی از خوزستان
2- فدک عقیلی به مالکیت علیزاده از لرستان
3- قره خان به مالکیت اسماعیل فربد از بوشهر نریانهای خالص ایرانی 9-7 سال 1- ذالفقار بهزادی به مالکیت علی بهزادی از خوزستان
2- شقران به مالکیت اکبر بهوند یوسفی از خوزستان
3- ذال سوز به مالکیت باشگاه سوزی یانا از خوزستان نریانهای خالص ایرانی 10 سال به بالا 1- سردار ملی به مالکیت سامان سلیمان نژاد از خوزستان
2- پارتیزان به مالکیت فدراسیون سوراکاری از کرمانشاه
3- دجله کردان به مالکیت بهزاد عباسی از کرمانشاه قهرمان قهرمانان خالص ایرانی بالای 4 سال 1- ذوالفقار بهزادی 2- قانا 3 سردار ملی در پایان روز اول در قسمت best in show نریان گیبوربیگ به تشخیص داوران اسب برتر معرفی شد.

روز دوم (رده ایکاهو) مادیانهای یک ساله 1- ماهک دربهان به مالکیت محسن دربهانی ها از خوزستان
2- ملودی به مالکیت بابک بهادری از خوزستان
3- ماه رو به مالکیت مجتبی کردونی از خوزستان مادیانهای 2 ساله 1- لوئیزه به مالکیت پوریا آذرخوش از خوزستان
2- لیلی یوم برومند به مالکیت دکتر رباطی از فارس
3- لبلیان به مالکیت نامی نیری از خوزستان مادیانهای 3 ساله 1- لیدی آنجلینا به مالکیت مهدی کردونی از خوزستان
2- میسون البدایر به مالکیت دکتر آزرمی از خوزستان
3- ثریا به مالکیت دکتر آزرمی از خوزستان قهرمان قهرمانان مادیانهای زیر 4 سال 1- لیدی آنجلینا 2- میسوالبدایر 3- لوئیزه

مادیانهای آیندگان 1- نجیبه آل واهب به مالکیت علی واهبی از خوزستان
2- نهال به مالکیت خانم کهزادی از خوزستان
3- مهتاب قلعه تل به مالکیت کارخانه شیر قلعه تل مادیانهای 6-4 سال 1- دی، تی، روبینا به مالکیت مهدی انتظاری از یزد
2- وی سپرا به مالکیت جمال زاهدی از خوزستان
3- مهادیلین الجمال به مالکیت رضا هرندی از کرمان قهرمان قهرمانان مادیانهای بالای 4 سال 1- دی، تی روبینا 2- وی سپرا نریانهای 1 ساله 1- محنه الماس به مالکیت حمیدرضا زینلی از سیستان بلوجستان
2- مروان رامیس به مالکیت غلامرضا قرآن نویس از اردبیل
3- میراژ الماس به مالکیت نادر جوان از یزد نریانهای 2 ساله 1- لونپز به مالکیت سبحان وزیری از یزد
2- لیدر به مالکیت حیدر موسوی از تهران
3- لوری فعال به مالکیت علی فعال از خوزستان نریانهای 3 ساله 1- موراناز جولیوس به مالکیت مهدی انتظاری از یزد
2- گرد قلعه به مالکیت کارخانه شیر قلعه تل از خوزستان قهرمان قهرمانان نریانهای زیر 4 سال 1- موراناز جولیوس - 2- محنه الماس - 3- لوپنز نریانهای 6-4 سال 1- آلاریوم صامد به مالکیت توفیق زاهدی از خوزستان
2- مروان به مالکیت غلامرضا قرآن نویس از اردبیل
3- کیوان به مالکیت رحمان قربانی از کهکیلویه و بویراحمد نریانهای 7 سال به بالا 1- شارد ابن اسکایپ به مالکیت دکتر احسانی از خوزستان
2- الویس به مالکیت رضا رجبی فر از خوزستان
3- زوبین میر یزد به مالکیت احمد شریفات از خوزستان قهرمان قهرمانان نریانهای بالای 4 سال 1- شارد ابن اسکایپ 2- آلاریوم صامد 3- الویس

در پایان رقابتهای روز دوم در قسمت best in show رده ایکاهو مادیان لیدی آنجلینا بعنوان اسب برتر انتخاب شد. همچنین در این جشنواره جایزه بهترین سراب عرب و بهترین حرکت اسب به مادیان لیدی آنجلینا از خوزستان تعلق گرفت.

mohammadd

Member
در پایان رقابتهای روز دوم در قسمت best in show رده ایکاهو مادیان لیدی آنجلینا بعنوان اسب برتر انتخاب شد. همچنین در این جشنواره جایزه بهترین سراب عرب و بهترین حرکت اسب به مادیان لیدی آنجلینا از خوزستان تعلق گرفت.[/QUOTE]

با 130 امتیاز

شرکت اسبهای اردبیل برای اولین باردرمسابقات زیبایی اسب عرب ودریافت یک مقام اولی و دو مقام دومی با چهار اسب نوید اینده ای روشن برای صنعت اسب استان میباشد تبریک به باشگاه اترو به مدیریت اقای یاشار غلامین و کارکنان و اعضایش و اقای قران نویس مالک اسبهای برنده و اقایان حسین زعیم و سالار غلامین هندلرهای خوب وهم استانیهای عزیز تبریک تبریک تبریک:biggrin::winksmiley02:

روز اول خالص ایرانی :
کره مادیانهای یک سال :
1- مهردخت سوز (منار * هورام ) مالک غلامرضا بردبار
2- ملیحه اکسین ( الشجاع * خمیره ) مالک محمدرضا نیکروان
3-می نا بردبار ( اسد * زیتون بردبار ) مالک غلامرضا بردبار
کره مادیانهای دو سال :
1- لچک بردبار ( یل تکین * زیتون بردبار ) مالک سجاد بردبار
2- لیلی سوز ( کهکشان * هورام ) مالک باشگاه سوزیانا
3- لعیا بانو ( تبوک * پروانه ) مالک اکبر ترابی
کره مادیانهای سه سال :
1- گلاره نقیبی ( خروش برهان * خیمه ) مالک باشگاه علیا کرمان
2- گلایل اکسین ( شهداد میریزد * هدهد ) مالک آرام آذرمی
3- گلرخ عقیلی ( کهکشان * الماس سفید ) مالک ابوالفضل بهادرانی
قهرمان قهرمانان مادیانهای زیر چهار سال :
1- لچک بردبار ( یل تکین * زیتون بردبار ) مالک سجاد بردبار
2- مهر دخت سوز ( منار * هورام ) مالک باشگاه سوزیانا
3- گلاره نقیبی ( خروش برهان * خیمه ) مالک باشگاه علیا کرمان

من از یکی از مسئولین مسابقه سئوال کردم زمینه دیگه ای توی استان خوزستان نبود که اونجا برگزار کنید در جواب به من گفت:اسبهامون باید یاد بگیرند روی چمن حرکت بکنن.این قدر بخورند زمین تا یاد بگیرند.:eek:hno-smiley02::eek:hno-smiley02::eek:hno-smiley02:حالا فکر کنم این کره که تویه تمام عکسها خورده زمین برای اموزشه حرکت روی زمین چمن خیلی زحمت کشیده ولی از استعداد خوبی برخورداره البته اگه جاییش نشکسته باشه در اینده حرکته خوبی روی این زمین میکنه.

من از زیبایی اهواز خیلی شنیده بودم اقای بن طریف که میگفتن در حد اروپا برگذار میشه اما به نظر من بیشتر جشنواره بود تا مسابقه.5 متری محل مسابقه رقص بختیاری و چوب بازی و انجام حرکات نمایشی توسط سوارکاران اصفهانی وکارگاه نعل بندی و فروش لوازم سوارکاری و....همزمان برگذار میشد

ashkann.m

Member
شنیدم که گفتند دیگه داربستا رو هم در نمیارن .یعنی همین میدون برای مسابقه های بعدی آماده میشه

mohammadd

Member
من از زیبایی اهواز خیلی شنیده بودم اقای بن طریف که میگفتن در حد اروپا برگذار میشه اما به نظر من بیشتر جشنواره بود تا مسابقه.5 متری محل مسابقه رقص بختیاری و چوب بازی و انجام حرکات نمایشی توسط سوارکاران اصفهانی وکارگاه نعل بندی و فروش لوازم سوارکاری و....همزمان برگذار میشد
تازه همه جا هم نوشته بودند به طرف جشنواره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بالا