چهارمین دوره مسابقات زیبایی اسب اصیل عرب - اهواز بهمن 91

مسابقه خوبی بود. اما معاوم نشد چرا اسبهای مهندس بیرگانی علی رغم ثبت نام چرا شرکت نکردند در ضمن انتظار میرفت که اسبهای خون خالصی که خوزستانیها ادعا میکنند دارند را ببینیم اما تو خوزستان هم به خون خارجی بیشتر علاقه دارند

مسابقه خوبی بود. اما معاوم نشد چرا اسبهای مهندس بیرگانی علی رغم ثبت نام چرا شرکت نکردند در ضمن انتظار میرفت که اسبهای خون خالصی که خوزستانیها ادعا میکنند دارند را ببینیم اما تو خوزستان هم به خون خارجی بیشتر علاقه دارند

مهرزاد خان حدودا 6 هفته ی پیش توی فوتبال زانوی من در رفت از اونجایی که من خودم هنلر هستم و اسب ها رو خودم اماده میکنم پس نتونستم اسب ها رو اماده کنم دلیل اینکه اسبها رو برای مسابقه نیاوردیم همین بود . درضمن خوزستانی ها ادعایی ندارند و همه جا هم نشون دادن ک بهترین خالص ها رو دارن .

مهرزاد خان حدودا 6 هفته ی پیش توی فوتبال زانوی من در رفت از اونجایی که من خودم هنلر هستم و اسب ها رو خودم اماده میکنم پس نتونستم اسب ها رو اماده کنم دلیل اینکه اسبها رو برای مسابقه نیاوردیم همین بود . درضمن خوزستانی ها ادعایی ندارند و همه جا هم نشون دادن ک بهترین خالص ها رو دارن .
من نمیگم که ادعای خوزستانیها بدون پشتوانه است اما اینهمه تولید کننده دارید چرا اسب شرکت نمیدن ؟من هم به قضاوت داورهای خارجی در مورد اسبهای ایرانی اعتقاد ندارم چون سلیقه اونها متفاوته و ممکنه بهترین خالص نمره نیاره اما اگه اسب میاوردن بهتر بود

چمپیونهای اسبهای خالص ایرانی زیبایی اهواز.
مادیانها:
لچک بردبار (یل تکین*زیتون ) م چمپیون مادیانهای خردسال با امتیاز 110.5
زرخش (کهکشان *اختر ) م چمپیون مادیانهای بزرگسال
نریانها:
گیبر بیگ (زلزله *حوری ناز) ن چمپیون نریانهای خردسال باامتیاز 113
ذوالفقار بهزادی (غرور *قیزانیه) ن چمپیون نریانهای بزرگسال با امتیاز 111
best in show روز خالص ایرانی هم به گیبر بیگ رسید.
تبریک به تمامی مالکین وتولید کننده ها.

در آخر این مسابقه از همه حتی گنجیشکان که در بالای میدان در حال پرواز بودن بودن تقدیر و تشکر شد و هدیه داده شد.
ولی خبری از اعلام بهترین تولید کننده نبود.
احتمالا چون جایزه بهترین تولید کننده باید به ما میرسید اعلام نکردند.
با این شرایط حاکم بر اسب استان خوزستان.
حیفه به نام استان خوزستان اسب شرکت بدی.

mohammadd

Member
توی خون خارجی ها فکر میکنم لیدی آنجلینا بیشترین امتیاز رو آورد 130تا البته چند تا رو ندیدم اگه کسی بیشتر سراغ داره بگه. در ضمن 19 همین دره بود نه 14

ashkann.m

Member
فکر کنم به راننده داورا و کسانی که داربست هم بسته بودند جایزه تعلق گرفت حاج محمود هم دلیل میو ورد که غیر از خنده کاری نمیشد بکنی....در کل مسبقه خوبی بود ولی باید فکری به حال میدون بکنن باید مثل اصفهانش کنن

میدان مسابقه فقط زیبا بود و استاندارد نبود و حرکت اسبها را خراب میکرد در کل زحمت کشیده بودند خسته نباشند .

میدان مسابقه فقط زیبا بود و استاندارد نبود و حرکت اسبها را خراب میکرد در کل زحمت کشیده بودند خسته نباشند .

برای من هم عجیب بود که اسبهایی مثل شقران.رعنا مشیر و...نصف حرکت و دم گیریشون که تو اصفهان و کرمان دیده بودمو نشون ندادن به نظر من هم میدان مناسب نبود البته من سر رشته زیادی تو زیبایی و میدان زیبایی ندارم

لطف کنید نتایج دقیق و معتبر مسابقات رو بذارین دوستان

دوستانی هم که اسب داشتن واسه عکسهاشون پیغام شخصی بدن

امتیازات حرکت بعضی اسبها در زیبایی کرمان:شقران10-10-10 رعنا مشیر10-10-10 جولیوس 10-10-10 پارما 10-9-9 گیبور بیک 10-10-10 زاگرس 9-9-9 روبینا 10-10-10 دل دل حسنی 9-9-10 اما در اهواز نمره 10 ندیدیم فقط به خاطر میدان چمن

بالا