چرا خانمها توی بحثهایی که مطرح میشه شرکت نمیکنند؟

مرضیه

Member
سایت بجز کسانی که به عنوان مهمان ازش بازدید میکنند 352 نفر عضو داره که حداقل یک چهارمشون خانم هستند. ولی اینکه چرا در مباحثی که مطرح میشه فقط چند نفر که تعدادشون به انگشتهای یک دست هم نمیرسه شرکت میکنند، سوالیه که دوست دارم راجع بهش گفتگو کنیم.
خود خانمها هم اگه در این بحث شرکت کنند خیلی خوب خواهد بود.

این فقط مشکل خانم ها که کلا اکثر آدم های فعال در اسب ایران خیلی حال و حوصله مشارکت ندارند و هر کسی سرش به کار خودشه.
یکی از علت هاش دلزدگی است که هیچ کاری را باعث اصلاح نمی دانند و همت به خرج نمی دهند یکی دیگش هم عدم داشتن انگیزه و حال و حوصله خود شخصه. البته خوب بعضی ها هم شاید فرصتش را نداشته باشند.

Dr_Ghaffari

Active member
بايد كار آماري شود فكر نمي كنم درست باشد بر عكس شايد اطلاعات آماري بگويد با توجه به تعداد خانمها فعالترند تا آقايان ! (البته در اين سايت !) سميرا ؛ مرضيه و نغمه و مهسا از خانمهايي هستند كه در بحثها شركت دارند و آقايان هم تعدادشان محدود است حالا با در نظر گرفتن نسبت اعضا نتيجه چه مي شود . كاري است كه امير حسين جان بهتر مي تواند نظر بدهد و بررسي كند ( راستي كسي مي داند اين بررسي چرا تشديد ندارد ؟!) يكي از دلايل فعال نبودن اعضا يا به قول اسب ايراني "دوستان كم حرف " محدوديت اطلاعات آنها باشد كه خوب شايد اينجا محل مناسبي براي تقويت آنها و شروع كار گروهي باشد كه اميدوارم قدمي بردارند و قلمي بگويند ! بعضي ها هم كه اصولا دنبال هيزم تر مي گردند و فقط براي همين مي آيند و مي روند !!!!!!!!!!!!!!!!

♘امیرحسین♞

♘ مدیریت انجمن اسب ایران ♞
اسب ايراني گفت:
این فقط مشکل خانم ها که کلا اکثر آدم های فعال در اسب ایران خیلی حال و حوصله مشارکت ندارند و هر کسی سرش به کار خودشه.
یکی از علت هاش دلزدگی است که هیچ کاری را باعث اصلاح نمی دانند و همت به خرج نمی دهند یکی دیگش هم عدم داشتن انگیزه و حال و حوصله خود شخصه. البته خوب بعضی ها هم شاید فرصتش را نداشته باشند.
بحث نداشتن فرصت بخاطر عدم برنامه ریزی زمان است, نه پر فعالیتی
اگر اینطور بود اینجا ژاپن بود

sohrab

Active member
من می دونم خانومای اسبی کجان
توی cloob.com خیلی کلوب اسبی هست که خانوما توش نسبتا فعال هستند.البته همه این کلوب ها روی هم از نظر ارزش اطلاعات و بحث ها با اینجا قابل مقایسه نیستن(موضوعات پیش پا افتاده رو بحث می کنن مثل: اسب چه رنگی رو دوست داری؟ :D یا " اسب عرب بهتره یا ترکمن؟"
کافیه یه سر به ما بزنن که اون جا رو رها کنن. کی می تونه بره بیارشون ؟ ;)

سهراب اونجا هم از بین 11 تا کلوب اسبی تقریبا" فقط 1 کلوب که همون کلوب سوارکاری است فعاله و بقیه تقریبا" خوابیده. کلوب سواری هم نسبت به 1466 عضوی که داره خیلی فعال نیست و به قول تو موضوعاتش هم پیش پا افتاده است. به غیر نوشته های محمود و برخی دوستان دیگه که در مورد کورس خوب می نویسند.
بعضی ها هم فکر کنم اینجا عضو هستند ولی نمی نویسند.

♘امیرحسین♞

اسب ايراني گفت:
سهراب اونجا هم از بین 11 تا کلوب اسبی تقریبا" فقط 1 کلوب که همون کلوب سوارکاری است فعاله و بقیه تقریبا" خوابیده. کلوب سواری هم نسبت به 1466 عضوی که داره خیلی فعال نیست و به قول تو موضوعاتش هم پیش پا افتاده است. به غیر نوشته های محمود و برخی دوستان دیگه که در مورد کورس خوب می نویسند.
بعضی ها هم فکر کنم اینجا عضو هستند ولی نمی نویسند.
جناب محمود محمود توغدری هم اینجا عضو هستند ولی فقط یک موضوع در قسمت پیش بینی نتایج زده

مرضیه

Member
من می دونم خانومای اسبی کجانتوی cloob.com خیلی کلوب اسبی هست که خانوما توش نسبتا فعال هستند.البته همه این کلوب ها روی هم از نظر ارزش اطلاعات و بحث ها با اینجا قابل مقایسه نیستن(موضوعات پیش پا افتاده رو بحث می کنن مثل: اسب چه رنگی رو دوست داری؟ یا " اسب عرب بهتره یا ترکمن؟" کافیه یه سر به ما بزنن که اون جا رو رها کنن. کی می تونه بره بیارشون ؟
خب احتمالا خود شما بهترین گزینه هستید برای اینکار... چرا که خود شما اول خبر دادید که خانمهای علاقه مند کجا هستند! پس بسم ا... آقاسهراب ،یه دعوت نامه از طرف ما برای همه ی دوستداران اسب.

مرضیه

Member
بايد كار آماري شود فكر نمي كنم درست باشد بر عكس شايد اطلاعات آماري بگويد با توجه به تعداد خانمها فعالترند تا آقايان ! (البته در اين سايت !) سميرا ؛ مرضيه و نغمه و مهسا از خانمهايي هستند كه در بحثها شركت دارند و آقايان هم تعدادشان محدود است حالا با در نظر گرفتن نسبت اعضا نتيجه چه مي شود . كاري است كه امير حسين جان بهتر مي تواند نظر بدهد و بررسي كند ( راستي كسي مي داند اين بررسي چرا تشديد ندارد ؟!) يكي از دلايل فعال نبودن اعضا يا به قول اسب ايراني "دوستان كم حرف " محدوديت اطلاعات آنها باشد كه خوب شايد اينجا محل مناسبي براي تقويت آنها و شروع كار گروهي باشد كه اميدوارم قدمي بردارند و قلمي بگويند ! بعضي ها هم كه اصولا دنبال هيزم تر مي گردند و فقط براي همين مي آيند و مي روند !!!!!!!!!!!!!!!!
شاید هم اینطور که میگید باشه، اما 1 مساله هست که باید بررسی بشه(دکتر فکر کنم بخاطر اینکه یه کلمه ی مرکبه تشدید نداره!) یعنی هیچ کدوم از این اعضای غیر فعال نظری راجع به مسائلی که مطرح میشه ندارن؟! بهر حال جایی که چیزی رو میخونی راجع بهش یه فکری ، نظری ،سوالی توی ذهنت شکل میگیره، اگه غیر از این باشه که اصلا انگار نخوندی!!! و اگه علاقه مند باشی (که حتما بودی والا عضو نمیشدی!) نمیتونی بیحوصلگی رو بهانه ی نظر ندادن بکنی.خودم رو مثال میزنم،اطلاعات زیادی هم راجع به اسب نداشتم، ولی وقتی مطلب یاسا رو خوندم، با توجه به اینکه خبرش رو هم قبلا شنیده بودم نتونستم نظر ندم، و از اونجا فعالیتم شروع شد پس هر کسی باید از یه جایی شروع کنه!
با این تفاوت که بعضی ها رو باید هل داد، و همون بعضیها وقتی راه افتادن ، ممکنه خود آدم رو هم جابذارن... :(

مرضیه

Member
البته دکتر جان دوست عزیزمون ،خانم شوکا رو هم نباید از قلم انداخت که موضوع خوبی رو ارسال کرده بودند و البته مدتی است که کم پیدا هستند. ازشون ممنونم بخاطر ارسالهای خوبشون.

sohrab

Active member
چه جالب! من هم به دنبال " یاسا" در گوگل بودم که انجمن رو پیدا کردم و اولین ارسالم هم در همین مورد بود. در مورد کلوب هم چند تا موضوع ارسال کردم که اعضای اونجا با انجمن آشنا بشن.

♘امیرحسین♞

مرضیه گفت:
البته دکتر جان دوست عزیزمون ،خانم شوکا رو هم نباید از قلم انداخت که موضوع خوبی رو ارسال کرده بودند و البته مدتی است که کم پیدا هستند. ازشون ممنونم بخاطر ارسالهای خوبشون.
من به شوکا خبر میدم بیاد, بچه ها منتظر هستن. اتفاقا ایشان خیلی فعال هستن و ترجمه هم کرده اند

مرضیه

Member
چه جالب! من هم به دنبال " یاسا" در گوگل بودم که انجمن رو پیدا کردم و اولین ارسالم هم در همین مورد بود. در مورد کلوب هم چند تا موضوع ارسال کردم که اعضای اونجا با انجمن آشنا بشن.
آقا سهراب دست شما درد نکنه . اونم که هر دو فعالیت رو در سایت با یاسا شروع کردیم ،بخاطر این بوده که هر دو خوزستانیم و از اقوام نزدیک متوفی(یاسا)!!!! :)
من به شوکا خبر میدم بیاد, بچه ها منتظر هستن. اتفاقا ایشان خیلی فعال هستن و ترجمه هم کرده اند
امیر حسین جان دست شما هم درد نکنه. به شوکای عزیز بگید بیصبرانه منتظر ارسالهای پربارشون هستیم.

Dr_Ghaffari

Active member
درست است ! كلمه بررسي از پيشوند بر و كلمه فعلي رسي تشكيل شده است و يك كلمه مركب است ! اما دليل تشديد نداشتن آن چيز ديگري است !

kahar

Member
مرضیه گفت:
سایت بجز کسانی که به عنوان مهمان ازش بازدید میکنند 352 نفر عضو داره که حداقل یک چهارمشون خانم هستند. ولی اینکه چرا در مباحثی که مطرح میشه فقط چند نفر که تعدادشون به انگشتهای یک دست هم نمیرسه شرکت میکنند، سوالیه که دوست دارم راجع بهش گفتگو کنیم.

خوب مرضیه جون چرا قصه می خوری همین چند نفر رو ضرب در 100 کن مساله حل می شه .
از این به بعد منم پشتتم .یک تنه همرو حریفیم .

Dr_Ghaffari

Active member
تشدید مخصوص کلمات عربی است و در زبان فارسی وجود ندارد به همین دلیل کلمات فارسی بدون تشدید نوشته می شود . مانند بچه ، گله ، و همین بررسی که بررسی شد .
می بینم که تصمیم دارید حریف باشید ! چند نفر به ده نفر ؟ ( خودم را تنها ده نفر حساب کردم ).

ناشناس

Active member
این سوءال را حتما از مدیر انجمن کودکان واسب نیز بپرسید .کودکان واسب هم فعالیتی ندارد .بانوان سوار کار هم باید از مدیر انجمنش سوءال کرد.

علی واحدی

Active member
مرضیه گفت:
آره واقعا. با توجه به اینکه خانمها در حل مسائل و یاد گیری و حتی سوارکاری از آقایون بهتر هستند باید فعالیت بیشتری داشته باشند مثل خود شما و ریحانه خانم و ... .

بالا